Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

3 minutes ago, gggggggg said:

 

divim se tvom strpljenju

Jbg sta cu meni je bio duhovit posle kada je poceo da bude izuzetno bezobran poceo sam da ga podjebavam, dobio cestitku za kolinsa i izuzetno nisku ponudu za Irvinga posle suspenzije. Ali lik misli da me je "Exposed" neka je njemu lepo 😄
@wook sumnjam, jaki smo na istim pozicijama, tesko cemo mi da radimo nesto i jos ja Kawhija ne jurim ni pod razno, pitaj boru da ti da cp3 za njega mozda i kusur dobijes ipak se dize CP3. 😄 
 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Jbg sta cu meni je bio duhovit posle kada je poceo da bude izuzetno bezobran poceo sam da ga podjebavam, dobio cestitku za kolinsa i izuzetno nisku ponudu za Irvinga posle suspenzije. Ali lik misli da me je "Exposed" neka je njemu lepo 😄
@wook sumnjam, jaki smo na istim pozicijama, tesko cemo mi da radimo nesto i jos ja Kawhija ne jurim ni pod razno, pitaj boru da ti da cp3 za njega mozda i kusur dobijes ipak se dize CP3. 😄 
 

Ne bih dao Bledsoa za CP3.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Jeste Vuk dobrotvor daje Tarnera zvan kosarkas povreda.

Pitaj ga za neki paket sa Bejnsom, mozda pristane na Bejns i Ajzak, ipak su oko 20 na rateru.

Edited by Wook
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

Ma ne nudim ja Janisa. Drugi ga traze, ali  nisu smaraci kao ovaj pa znaju sta znaci NE. Ali nesvesno i nenameravano je veoma duhovit bora, barem meni. Toliko da nemas svest o sebi je vrh.

 

Ponudice ti Procke tonu igraca koji imaju 2 meca u 1/8.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zezam se ja sa Maticem. Vec sam mu jednom dao Gobera i IT za Janisa.

 

Kavaj je sa sve odmaranjima oko 10, plafon 15. Kad se gleda prosek po mechu, tu je verovatno top 3, top 5 sigurno.

 

Svakako je iznad 27. mesta sa kog sam ga pokupio.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Itachi Uchiha said:

Tamam kad nije bilo nista sa FA za veceras, ulece Zveki sa Skalom. Bar neka blokada da kapne. 

 

Jurim asistencije, a Ben Simons povredjen.

2 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Izadjem iz kuce na 2 sata i gledaj sta se izdesavalo.

 

Nudimo za DD centra sledeci paket:

 

Filip Kovitch + Yi Jianlian

 

Ja kad sam isao u kupovinu danas u prodavnici mi odzvanjala samo ova pesma.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ono kad Debeli postaje Madjijina filijala. Debeli vec si se predao, ostade bez krstenog centra:lol_2: U ligi gde se vrti oko centara.Madjija sa ovim trejdom postaje br.1 favorit. A Debeli favorit za Madjijinog coownera sledece sezone:lol_2:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...