Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Nisam ponudio sam jedan visoki plus 1 mali. Prva ponuda je bila Winslow+Rose.
Zato sto je Bora ponudio Cp3 i Kolinsa za Janisa pa bezobrazno pokusao da smanji vrednost Janisu dok ce "cp3 da se digne" ali ocigledno to svima radi, samo ne prolazi to kod mene. 
POsto cp3 kada pocne da igra+ Kolins kada se saberu bolja produkcija od Janisa, tako i Winslow i Ruza od Irvinga, veoma prosto fer ponuda.
Ja nikad ne nudim uvek pitam sta protivnik hoce, sem kod Bore.

Edited by LayupFromTheMidget
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@zorex Izvini što te ubacujem u ovu priču batice, samo reci ovom dečku iznad, koliko ti je mečeva Giannis propustio prošle sezone u našem playoff-u.

 

Da ne širim priĉu dalje, prekopiraću sve iz poruka, pa da ljudi vide kakvi su to hvalospevi o Kenjardu, polomljenom Rose-u, PJ Fucker-u itd. 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

A koliko CP3 i Kolins nisu igrali prosle godine?  @espn ? 
Kopiracu ja ako ti ne mozes, posto su GRIII i Dilon Brooks nove zveri.(posto su napokon odigrali 1 dobru utakmicu).
Ali ne moze bezobrazno spustanje cene da prodje ocigledno i za Ziona to radis i ko zna gde jos..
Grofe moja ponuda je bila odgovor na njegovu, posto je bio dosadan i pokusao da proda pricu, naravno da sam mu poslao Winslowa i Roseu pa posle i 1 visoki i nizak. Da vidi kakve su njegove ponude.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Mislim da je CP3 i Kolins za Janisa mnogo vise fer, nego Kenard i Ibaka za Irvinga. Irving igra najbolju sezonu u karijeri, strasni statsi, Kenardu ce se visestrusko smanjiti produkcija povratkom Rouza, Grifina i Dzeksona. 

 

Čisto da ne bude zabune, Collins je nuđen pre suspenzije.

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

A koliko CP3 i Kolins nisu igrali prosle godine?  @espn ? 
Kopiracu ja ako ti ne mozes, posto su GRIII i Dilon Brooks nove zveri.(posto su napokon odigrali 1 dobru utakmicu).
Ali ne moze bezobrazno spustanje cene da prodje ocigledno i za Ziona to radis i ko zna gde jos..
Grofe moja ponuda je bila odgovor na njegovu, posto je bio dosadan i pokusao da proda pricu, naravno da sam mu poslao Winslowa i Roseu pa posle i 1 visoki i nizak. Da vidi kakve su njegove ponude.

 

Nakrcao si ekipu polovnjacima, koji su nabili rano stats-e, dok im po 3-4 rotacijska igrača nisu igrala na startu sezone, i sad pokušavaš da ih uvaljaš na priču o rater-u. 😁😂

 

Ako ima neko da je dobio ponudi od mene, koja sadrži bilo GR III bilo Brooks-a, neka se javi. 😊

They are here to stay. 😎

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

A koliko CP3 i Kolins nisu igrali prosle godine?  @espn ? 
Kopiracu ja ako ti ne mozes, posto su GRIII i Dilon Brooks nove zveri.(posto su napokon odigrali 1 dobru utakmicu).
Ali ne moze bezobrazno spustanje cene da prodje ocigledno i za Ziona to radis i ko zna gde jos..
Grofe moja ponuda je bila odgovor na njegovu, posto je bio dosadan i pokusao da proda pricu, naravno da sam mu poslao Winslowa i Roseu pa posle i 1 visoki i nizak. Da vidi kakve su njegove ponude.

 

Pazi ovako, moj prijateljski savet:

1. Umij se, ali dobro, i to hladnom vodom;

2. Sedi i popij šećera i vode (može i ratluk, zavisi šta preferiraš);

3. Probaj da se sabereš i pročitaš kakve si sve gluposti nalupetao, pa se onda ponovo javi, da vidimo vredi li komunicirati dalje sa tobom. 😁 

 

 

Ahahahahaha On nastavlja. 😂😂😂😂😂

Edited by Noćna mora B92 fantazera
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da ce da se smeju; ali tebi, posto je ovo neki novi nivo iluzije i izgubljenosti.
Iako u 2 slici vidi se razlog moje ponude, pise zasto sam mu dao winslowa i rosea, preporucujem do finala, mislim da je finale 10/10. Meme materijal.
Bora je ponosan sto moj  6 pik(winslow) nece da pridje Paulovoj produkciji, svaka cast boro ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

I ja mislim da ce da se smeju; ali tebi, posto je ovo neki novi nivo iluzije i izgubljenosti.
Iako u 2 slici vidi se razlog moje ponude, pise zasto sam mu dao winslowa i rosea, preporucujem do finala, mislim da je finale 10/10. Meme materijal.
Bora je ponosan sto moj  6 pik(winslow) nece da pridje Paulovoj produkciji, svaka cast boro ❤️ 

 

Ja iskreno ne bih dao CP3 za tu dvojicu, a ne jednog Kyrie-a.

 

A Grof ti je lepo objasnio koliko je iluzorno sve što pišeš i koliko su te dve ponude neuporedive.

 

A razlog zbog kog si se toliko ražestio, i "obaranje cene" preko privatne poruke, samo pokazuje u kakvoj zabludi ti živiš. 😁😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

Zato sto genije to nije bila ozbiljna ponuda, i to pise na 2 screnshotu zasto sam ti to poslao.
Niko ne trazi cp3,  zato si  i pokusao da ga uvalis u trejd. 
Ne, Grof nije imao kontekst ponude sada ima, mislim da se i on negde spominje u nastavku.
On prica o obaranju cene i zabludi, boze koliko nije samosvestan, da ga nema treba ga izmisliti. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ma ne nudim ja Janisa. Drugi ga traze, ali  nisu smaraci kao ovaj pa znaju sta znaci NE. Ali nesvesno i nenameravano je veoma duhovit bora, barem meni. Toliko da nemas svest o sebi je vrh.

 

divim se tvom strpljenju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kolika si majmuncina od 0 do delgado. Uspeo je da mi ogadi ovu svetu igru fantazi igru skoro kao fp3 evroligasku zvezdu. 

 

Nekada bih dropovao njega ali sad smo stariji, iskusniji. Nema razloga za nervozu. Prosto je vreme da se menja nesto pa zato pocnimo od kancera Okodjija. Dosta je smrdeo kod nas. Vreme je nove face  🙂

 

a poruka za deglija:  

 

duvaj ga pederu! 

 

 

p.s.

 

hvala uini na lepim recima. Delim misljenje sa tobom da si kuljiji od bore mada to nije neki uspeh. To je isto kao da kazes da si kuljiji od  Milana Zivadinovica ili Miroljuba Petrovica

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ma ne nudim ja Janisa. Drugi ga traze, ali  nisu smaraci kao ovaj pa znaju sta znaci NE. Ali nesvesno i nenameravano je veoma duhovit bora, barem meni. Toliko da nemas svest o sebi je vrh.

Ako je tako, saljem ti za 15-20 dana ponudu koja se ne odbija.

Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...