Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

5 minutes ago, Miskooo said:

I sta ti je sad Grifin kriv? Malo je sto ima O od pocetka sezone? 👎

 

izuini, ne volim ga, pogotovo od kada je maltretirao onog nesrećnika što radi u klipersima kao da je na sceni neka tinejdzerska serija, pa dođu oni jocks da nekoga ponižavaju

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Magia said:

Ajde Zveki batali vudu lutkice sa povredjivanjem igraca, pobedices me i bez toga

 

Jbg, desava se, zao mi je sto se Jang povredio. Izgleda da me je ipak obuzela fantazi sila tokom drafta i naterala da propustim Janga znajuci da ce ovo da se desi, da ne bi posle kukao to moze samo meni da se desi. I pored ovoga imas bolji tim, i kazi ovom Adebajoru sto si ga digao vecu 3.rundi da oladi malo sa blokadama. I Ladno lik  sutira bolje sl.bacanja od Batlera:classic_unsure:

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Debelo prase kanter dobio O

 

Cini se da ce tesko do planiranih brojki. Ustvari tesko da ce uopste igrati u ovakvom  stanju. 

 

Zveki ti  licis na coveka koji bi se rado kockao sa prasetovim zdravljem, i jos mi dugujes sto sam lobirao da se vratis. Deder ponudi nesto za njega...

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, maXa88 said:

Debelo prase kanter dobio O

 

Cini se da ce tesko do planiranih brojki. Ustvari tesko da ce uopste igrati u ovakvom  stanju. 

 

Zveki ti  licis na coveka koji bi se rado kockao sa prasetovim zdravljem, i jos mi dugujes sto sam lobirao da se vratis. Deder ponudi nesto za njega...

 

 

Ja sam covek koji bi se kockao sa Kanterom. 😄

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, uini said:

 

izuini, ne volim ga, pogotovo od kada je maltretirao onog nesrećnika što radi u klipersima kao da je na sceni neka tinejdzerska serija, pa dođu oni jocks da nekoga ponižavaju

 

On je vise maltetirao mucenog Gasola tako sto ga je stalno stavljao na poster.

 

Makso da ne igra u Bostonu pa i da ponudim nesto, ovako ne znam sta da ponudim. A ne bi bas da opet ispadnem u B ligu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...