Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Just now, maXa88 said:

 

 

Ja hteo Adamsa ili Grifina ali covek insistirao na Kanteru. 

 

U principu, bilo me je stra' do pre tvog  komentara. Sad mi je laknulo (sry bro  😘 )

 

Igra se i neka yahoo liga. Imam petog pika, kako stoje stvari, moracu da uzmem Dejvisa. Ko ga je pokupio nek se plasi, presedece pola sezone, povredice se na drugom, trecem mecu.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, realno *w said:

Ubačeno...

 

 

btw.

 

Tradicionalno uporedim svoje igrače i mesta sa kojih sam ih kupio, sa vašim draftom.

 

Na koju foru je kod vas PG pao na 44. mesto? Mislim, gomila bezveznjakovića ispred njega pokupljenih. U stvari Sextona 2 runde kasnije 😄

 

Sve ostale sam uzeo 2 do 10 pozicija kasnij, nego kod vas.

 

 

Plase se ljudi zbog operacije ramena. Sigurno ce oropustiti u startu 10+ mecheva.

 

Meni ostavili Kavaja do 27. Tu vec nisam mogao da ga ne uzmem.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, maXa88 said:

 

Moje misljenje je da uini sije ove godine.  Glavni kandidat za titulu!

 

prošle sezone sam imao opasnu ekipu ali su me povrede georgea, wcj-a i zellera ostavile valjda u 1/4 finals 

 

ove baš treba svašta da se potrefi da uđem u semis 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, McLeod said:

 

Igra se i neka yahoo liga. Imam petog pika, kako stoje stvari, moracu da uzmem Dejvisa. Ko ga je pokupio nek se plasi, presedece pola sezone, povredice se na drugom, trecem mecu.

 

 

Titulaaaaaaaa!!!  Titulaaaaaaaa!!!  Slavice seeeee titulaaaa!!! 😃😃😃

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Wook said:

Plase se ljudi zbog operacije ramena. Sigurno ce oropustiti u startu 10+ mecheva.

 

Meni ostavili Kavaja do 27. Tu vec nisam mogao da ga ne uzmem.

 

ja se ne plašim ali mi je puno da čekam drugog pika 6-7 duela, to mu dođe trećina regular sezone skoro. svaka čast ko može, ja nemam konstrukciju za to (:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Dies at the End said:

Vi ste bas studiozno pripremali draft... Jbt, imate proekcije i znate koliko ce koji igrac da ima MPG 😴

 

Citam na prethodnom stranicama, Zveki @Zvezdinho drao ovoga, rasturao onoga, osoba C mu je stara musterija, a ipak na kraju zavrsio u B 😁

😜

 

Polako, zavrsices i ti sa tim timom u B ligi :smiley64:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Ne treba biti defetista toliko, moze da im doprinosi za PPM vrlo dobro jer ce sa klupe unistavati back up centre. 

 

negde se mora rizikovati na draftu ako zelis potencijalno ozbiljniji rez

kanter nije moja solja caja ali kapiram sta delgado trazi ovde

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je zeleo Kantera, mogao ga je uzeti i u cetvrtoj rundi. Trebao je znati da ga niko nece zeleti ranije.

 

To je isto kao sto sam ja siguran da ce Morant biti ROTY i imati 20-8-6, ali sam ga uzeo sredinom cetvrte runde. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Ako je zeleo Kantera, mogao ga je uzeti i u cetvrtoj rundi. Trebao je znati da ga niko nece zeleti ranije.

 

To je isto kao sto sam ja siguran da ce Morant biti ROTY i imati 20-8-6, ali sam ga uzeo sredinom cetvrte runde. 

 

nije bas isto, posto 90% centara sa minutima ode u prve dve runde a ostalih 10% u druge dve. ostale pozicije mozes da nadjes kasnije

evo ja ne bih uzeo harrella u zivotu u trecoj rundi ali ako nemam centra, sta mi preostaje, igraci sa 20min po tekmi?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

nije bas isto, posto 90% centara sa minutima ode u prve dve runde a ostalih 10% u druge dve. ostale pozicije mozes da nadjes kasnije

evo ja ne bih uzeo harrella u zivotu u trecoj rundi ali ako nemam centra, sta mi preostaje, igraci sa 20min po tekmi?

Izabrao je Dejvisa u prvoj rundi, nije bas da je morao centra u drugoj rundi, mogao je skorera kakvog pozelis. I treca, cetvrta se ponovi to isto, jedan granicni DD igrac i jedan po tvojoj strategiji. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Izabrao je Dejvisa u prvoj rundi, nije bas da je morao centra u drugoj rundi, mogao je skorera kakvog pozelis. I treca, cetvrta se ponovi to isto, jedan granicni DD igrac i jedan po tvojoj strategiji. 

 

ja bih tako kao sto kazes ali eto npr wook stavio pauzu na biranje centara samo da pokupi kawhi leonarda. razlicite su strategije

 

meni su poeni jako vazni u prvim rundama, delgadu i wooku skokovi i DD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...