Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

2 minutes ago, Wook said:

Logika kaze da ne bih drafrovao Portisa, da ochekujem jaku sezonu od Mitcha, ali to je Zveki...jos jednom mu alal vera za Dipa i Mikala. Cuj Theis 😂

 

mitch lob ima još veći problem od JJJa kada su u pitanju lične greške. da bi ostao duže na terenu, cenim da će njegovih blok na svaka tri minuta :lol_2: morati malo da padne, tako to obično biva kada se igra duže, tj kada se čuvaš glupljih faulova. ja očekujem od mitcha da one tamo sledeće sezone eksplodira, sada mi je bio ipak previsoko cenjen ali radiće posao, nema spora.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

mitch lob ima još veći problem od JJJa kada su u pitanju lične greške. da bi ostao duže na terenu, cenim da će njegovih blok na svaka tri minuta :lol_2: morati malo da padne, tako to obično biva kada se igra duže, tj kada se čuvaš glupljih faulova. ja očekujem od mitcha da one tamo sledeće sezone eksplodira, sada mi je bio ipak previsoko cenjen ali radiće posao, nema spora.

Pa da. Bice solidan, ali po mome je malo visoko rangiran, bas zbog tih problema sa faulovima. Nece to nestati preko noci. Ludi Boby bez dileme moze da napravi fine statse za 20-ak min, a nekad ce igrati i duze. Nisam razmisljao da li cu, ili ne, da ga dignem sa 140-150.

 

Druga chudna stvar je M. Rob ima najlosiji def rtg u predsezoni kod NY, ali to ce se verovatno malo promeniti. Nije on super defanzivac, vec vise lovac na blokade, u ovom delu karijere.

Edited by Wook
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wook said:

Pa da. Bice solidan, ali po mome je malo visoko rangiran, bas zbog tih problema sa faulovima. Nece to nestati preko noci. Ludi Boby bez dileme moze da napravi fine statse za 20-ak min, a nekad ce igrati i duze. Nisam razmisljao da li cu, ili ne, da ga dignem sa 140-150.

 

Hoce, pored Randle, Gibsona i Morrisa koji su svi na 4 a prva dvojica mogu i na 5. Ja ga cenim na nekih 15ak min po veceri max. 

Ja sam prvih 5 rundi odradio dobro sa Beal, Trae, Bam, LeVert, Ingram. Onda 6u i 7u sjebao sa Olynyk i Poetl. Ove do kraja popunio sa igracima sa potencijalom- Grant, PJ Washington, Ish, Shamet i DiVincenzo 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Magia said:

 

Hoce, pored Randle, Gibsona i Morrisa koji su svi na 4 a prva dvojica mogu i na 5. Ja ga cenim na nekih 15ak min po veceri max. 

Ja sam prvih 5 rundi odradio dobro sa Beal, Trae, Bam, LeVert, Ingram. Onda 6u i 7u sjebao sa Olynyk i Poetl. Ove do kraja popunio sa igracima sa potencijalom- Grant, PJ Washington, Ish, Shamet i DiVincenzo 

Moris je startovao na SF, vecinu meceva, a Gibson je uzimao PF minute. Videcemo. Boby u predsezoni ima 30mpg. 

 

Necu ga odmah katovati, ako ne krene sa 20+ mpg. Svake godine on nadje nacin da dodje do produkije. Ako treba polupace nos nekom : )

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, McLeod said:

Propustih draft zbog obaveza, ostavih Tripa samog 😞

 

Gledam sta ste birali, Delgadov drugi pik mi je bas pobednicki (sry brt), pogotovo kad mu pogledam sad ceo tim.

 

Kanter će u Bostonu dobiti prostor jer nema ni bejnsa ni horfa, prvi put igra za pobedničku franšizu, Boston ima dobar sistem a njemu se lepi lopta za ruku, ima dobre off reb, fino bije bacanja... Imali smo ga pre 2sez kad smo igrali finale iz 5. Runde i bio je medju najboljim igračima fantazija . Verujem u Enesa, hteo sam ga i svesno sam preuzeo rizik.

 

 Manje više sam uzeo sve koje sam hteo, jedino mi rubia i rossa pokupiše ispred nosa, pazi rumuje se. 

 

 

   Let the battle Begin!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Znam, ali drugi pik, i to solidno visoko.

 

Isto tako ce i Tarner da bude u Indijani ove sezone, sve kolone puni, pa ga niste birali maltene uopste, a svakog centra koji ista vredi ste uzeli u prve dve runde maltene.

Ostavili meni Turnera : ) 

 

Kanter je u principu isti igrac kao Sabonis, po meni je cak i losiji, a otisao je dve runde pre Sabonisa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Turnera sam planirao za treću al dobro. Kažem ti, volim Enesa i verujem u njega, možda sam fejlovo, al nije to epic faul, isporučuje dd Enes. Mislim da mi je tim ok, bolji nego prošle godine kad sam se borio za opstanak, da mogu da pucam na po uz određene korekcije. Mislim da sam dobro ubo okodjija i montea pri kraju. Hooda sam možda pogrešio ali eto nekako volim da ga imam u ekipi, zbog prezimena :))

 

 Čeda Osman može da Bude ok ove godine. Takođe verujem u klimavo zdravlje cp3 + Dennis može na beka lagano... Videćemo, povrede pre svega su glavni faktor i u NBA i kod nas, trendovi unutar NBA pa kod nas, biće luda sezona...

 

Samo da rešimo moj mejl. Ja sam se pre logovao automacki preko fejsa na espn, tu mi je mejl neki stari Hotmail a izgleda da moj sadašnji mejl je nešto drugo , nisam na njemu registrovan u selfimastere. 

 

Da me maxa dropuje xddd

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Sto se tice Morisa i ptice na grani znaju da ce biti trejdovan u toku sezone. Moze Portis dobiti pristojnu minutazu. 

😞

 

odakle su te ptice, pošto ja prvi put čujem za ovo a pratim u vestima i ko & kada ide u klonju od knicksa.

ne kažem da je trejd nemoguć, svi igrači potpisano ovog leta imaju team option druge godine ako već nisu potpisani na klot sezonu, tako da nije teško uvaljati nekoj ekipi igrača kojoj je takav profil potreban. ali nigde nisam čuo za trade rummors oko bilo kog igrača osim standardno frankieja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, uini said:

 

odakle su te ptice, pošto ja prvi put čujem za ovo a pratim u vestima i ko & kada ide u klonju od knicksa.

ne kažem da je trejd nemoguć, svi igrači potpisano ovog leta imaju team option druge godine ako već nisu potpisani na klot sezonu, tako da nije teško uvaljati nekoj ekipi igrača kojoj je takav profil potreban. ali nigde nisam čuo za trade rummors oko bilo kog igrača osim standardno frankieja

Kakvu buducnost Morisa vidis u Niksima? 

Ove sezone Niksi ce opet ostati najverovatnije bez PO-a. Posto bi sezona vec bila izgubljena, zar ne bi trebalo da se razvijaju mladji igraci, kao sto su Noks, Rendl i Portis. Zasto bi Morisa forsirali u drugom delu sezone, kada se ne zna ima li u planu da ostaje. 

Znaci, potpuno preslikana situacija kao proslogodisnji Ariza. 

 

Moris ima jednogodisnji ugovor, ako me ne vara basketballreference i basketballinsiders. 

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Drakaris said:

 

 

Moris ima jednogodisnji ugovor, ako me ne vara basketballreference i basketballinsiders. 

 

ne samo morris, već svi koji su potpisali - taj gibson, wellington, payton, bullock, morris, portis imaju ili jednogodišnji ili dvogodišnji gde je team option druga.

mislim, jeste da portis i payton imaju 25 godina ali to ne znači da imaš tu šta da rayzvijaš, to su formirani igrači.

 

ja ne vidim ništa veći potencijal za ulogu i minute portisa od onoga što je imao u bullsima - 25 minuta ako dobro šutira, 15ak ako je grdan.

bobby bukvalno ništa drugo ne donosi osim šuta ekipi a u fantaziju i nešto skokova

 

edit: od igrača koji su došli u ekipu ove sezone, samo su rj barrett i randle sigurni da neće biti trejdovani, tj da će igrati puno minuta i imati veliki usage. sve ostalo može i ne mora da bidne

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wook said:

Logika kaze da ne bih drafrovao Portisa, da ochekujem jaku sezonu od Mitcha, ali to je Zveki...jos jednom mu alal vera za Dipa i Mikala. Cuj Theis 😂

 

Unapred se radujem tvojim procenama, jer ne zovemo te dzabe Procena od miloste Procke.

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

 

Kanter će u Bostonu dobiti prostor jer nema ni bejnsa ni horfa, prvi put igra za pobedničku franšizu, Boston ima dobar sistem a njemu se lepi lopta za ruku, ima dobre off reb, fino bije bacanja... Imali smo ga pre 2sez kad smo igrali finale iz 5. Runde i bio je medju najboljim igračima fantazija . Verujem u Enesa, hteo sam ga i svesno sam preuzeo rizik.

 

 Manje više sam uzeo sve koje sam hteo, jedino mi rubia i rossa pokupiše ispred nosa, pazi rumuje se. 

 

 

   Let the battle Begin!!!

 

Kanter nece pocinjati meceve u startnoj petorci, ali ce najverovatnije imati najvecu minutazu od centara.

 

 

Quote

 

Celtics coach Brad Stevens is not ready to commit to a starting center.

"That could be a rotating position," Stevens added. Daniel Theis has played well in two starts and is the favorite to do the same on opening night, while Robert Williams could get some starts too based on the matchups. Stevens seems to prefer Kanter as a reserve, but it's still possible he leads all three in minutes played. With that said, his fantasy arrow is pointing down because of the logjam up front.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wook said:

Pa da. Bice solidan, ali po mome je malo visoko rangiran, bas zbog tih problema sa faulovima. Nece to nestati preko noci. Ludi Boby bez dileme moze da napravi fine statse za 20-ak min, a nekad ce igrati i duze. Nisam razmisljao da li cu, ili ne, da ga dignem sa 140-150.

 

Druga chudna stvar je M. Rob ima najlosiji def rtg u predsezoni kod NY, ali to ce se verovatno malo promeniti. Nije on super defanzivac, vec vise lovac na blokade, u ovom delu karijere.

Dobar je defanzivac ali sa Rendlom nikako nije kompatibilan tj. ne kapiraju se baš najsjajnije za sada + će Ficdejl da ga usere sa Bobijem Portisom pitanje je uopšte koliko će minuta imati. 

Link to comment
Share on other sites

Mogao bi Boston da trejduje za Adamsa, Bambu, Sabonisa, ili nekog petog. Velika rupa je ostala odlaskom Horforda. Bice tesko imati bar solidnu odbranu sa Kanterom i nadati se necem u po. Brown je prvi za trejd, ako ne pristane na razuman ugovor.

Link to comment
Share on other sites

BezMagicni Debeli - @John Dies at the End

Reggie Miller - @Miskooo

Basketball Avengers - @Xpert i @Zvezdinho

MF WOO - @Wook

Ljute papricice - @Nicklord

naguzimo konje nikole jokica - @Malkolm Brogdon i @dod

Clan Uchiha - @Itachi Uchiha

Beograd Konkvistadori - @Contador54

Mdjijini Svedoci - @Magia

Misery SIGNALS - @Chaos Is Me

Bg Oldbois - @threepwood

#SelfieMasteri SM - @maXa88 i @delgado

Digimoni - @Drakaris

Menstrualni Ciklus - jovanica (ne znam da li je registrovan)

PICKLE RICK!!!! PRIK - @zorex

Postar Uvek Zvoni 2x - @Noćna_mora_b92_fantazera

Lamelice - In to Win it - @LayupFromTheMidget

Upswing Eagles - @mr clutch

b (like) residents - @uini

Perfektni zmajevi - @nlavrnja i @MG23

 

Mislim da nisam nigde omanuo. Nek stavi neko od moderatora u prvi post.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ubačeno...

 

 

btw.

 

Tradicionalno uporedim svoje igrače i mesta sa kojih sam ih kupio, sa vašim draftom.

 

Na koju foru je kod vas PG pao na 44. mesto? Mislim, gomila bezveznjakovića ispred njega pokupljenih. U stvari Sextona 2 runde kasnije 😄

 

Sve ostale sam uzeo 2 do 10 pozicija kasnij, nego kod vas.

 

 

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLeod said:

Propustih draft zbog obaveza, ostavih Tripa samog 😞

 

Gledam sta ste birali, Delgadov drugi pik mi je bas pobednicki (sry brt), pogotovo kad mu pogledam sad ceo tim.

 

 

Ja hteo Adamsa ili Grifina ali covek insistirao na Kanteru. 

 

U principu, bilo me je stra' do pre tvog  komentara. Sad mi je laknulo (sry bro  😘 )

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...