Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

ovde ostao tyus jones na FA. a svi znaju da nema stonsa bez tajusa dzounsa 

 

edit

i mo harkless na fa. štaraditebre, on će imati puno minuta sve dok polovica ne zaigra

 

šta mislite, može li hrišćansko drvo do 20min po tekmi? 15min na centru i 5 min na PF?

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Recap je da je delgado uspeo da samog sebe dropuje. 

 

Jedostavno covek nije dorastao da bude  kapiten. Das mu odresene ruke,  a on ne ume ni da se uloguje. To cak i uini ume 

 

No dobro, neko je Sir Aleks a neko Solsker ( i svi ovi pre njega)...  

 

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sad vidim izradio totalno Debeli Procketa uzeo mu Michela Robinsona vec u 2.rundi:lol_2:

 

Dobar tim imaju Lavrnja i njegov drug iz stranke, juce kad sam gledao potcenio sam ih, na primer oni su meni uzeli zelju Zeka Lavina dosta ranije. Svi glavni igraci mu imaju po 3 meca.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Dobar tim imaju Lavrnja i njegov drug iz stranke, juce kad sam gledao potcenio sam ih, na primer oni su meni uzeli zelju Zeka Lavina dosta ranije. Svi glavni igrac

 

lavrnja ima dva od tri igrača koja sam baš pikirao u svim mokovima - JJJa i lavinea.

međutim, kada mi je pao u ruke dončić na 16om mestu - morao sam da odlučim da li posežem za JJJom sa realno preranog 25og mesta ili da biram igrača kojeg bih uzeo i da je dončić otišao sa 8-11og kao što sam očekivao = a to je jrue holiday. da sam uzeo JJJa, birao bih lavinea ili d'angelo russela u trećoj rundi. 

 

dobar je lavrnja, meni se njegove ekipe tradicionalno dopadaju, ponekada više i od moje

 

edit 

uchiha ima baš dobro balansiranu ekipu, što nije ni čudno kada imaš taj luksuz da biraš townsa jbga. ako nerlens noel bude igrao konstantno 20min a favors bude zdrav, biće verovatno prvi favorit

 

eto derbija u prvom kolu - uchiha vs lavrnja

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, oɹəd™ said:

Au uini što si Elfrida uzimao... 

 

zato što za 25min može da ostvari pola TDa - 4 skoka / 5 ast / 6pts

plus nije on došao zato što voli da sedi na klupi, ide rummor da je dobio izvesna obećanja pri potpisivanju oko minuta (to je čak i rekao u nekom intervjuu letos) a verovatno i startnu poziciju na veresiju

 

da su knicksi pametni kao što nisu, barrett i frankie bi cepali 25-30min zajedno ali avaj

 

edit

https://nypost.com/2019/10/18/elfrid-payton-was-all-but-guaranteed-to-be-knicks-starter/?utm_source=twitter_sitebuttons&utm_medium=site buttons&utm_campaign=site buttons

 

plus

 

What were the main factors that you were considering as you made your decision and why did you ultimately pick New York over the other interested teams?

EP: Playing time was a factor and it depended on the deal. I obviously don’t mind playing on a one-year deal – I did it last year and I feel like I did just fine – but when you’re in a situation where you’re on a one-year deal, you have to be able to play to showcase what you can do. If you’re on a one-year deal and you don’t play, then your hands are kind of tied, you feel me? I also looked at the coaching and playing style. Does the team like to run and get up-and-done the floor? Are there other guys who care about defense? What’s the system that they’re trying to run? Then, lastly, it’s just the overall roster and fit; do the players on that team kind of complement what I do? When I was going through the whole roster and talking to Julius [Randle], who played a big part in this, I just felt like it was a good fit.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, uini said:

 

zato što za 25min može da ostvari pola TDa - 4 skoka / 5 ast / 6pts

plus nije on došao zato što voli da sedi na klupi, ide rummor da je dobio izvesna obećanja pri potpisivanju oko minuta (to je čak i rekao u nekom intervjuu letos) a verovatno i startnu poziciju na veresiju

 

da su knicksi pametni kao što nisu, barrett i frankie bi cepali 25-30min zajedno ali avaj

 

edit

https://nypost.com/2019/10/18/elfrid-payton-was-all-but-guaranteed-to-be-knicks-starter/?utm_source=twitter_sitebuttons&utm_medium=site buttons&utm_campaign=site buttons

 

plus

 

What were the main factors that you were considering as you made your decision and why did you ultimately pick New York over the other interested teams?

EP: Playing time was a factor and it depended on the deal. I obviously don’t mind playing on a one-year deal – I did it last year and I feel like I did just fine – but when you’re in a situation where you’re on a one-year deal, you have to be able to play to showcase what you can do. If you’re on a one-year deal and you don’t play, then your hands are kind of tied, you feel me? I also looked at the coaching and playing style. Does the team like to run and get up-and-done the floor? Are there other guys who care about defense? What’s the system that they’re trying to run? Then, lastly, it’s just the overall roster and fit; do the players on that team kind of complement what I do? When I was going through the whole roster and talking to Julius [Randle], who played a big part in this, I just felt like it was a good fit.

Naravno da su ga doveli jer mentoli guraju samo igrače koje su oni draftovali i da će imati na startu pol poziciju.... ali je toliko loš bio ovo malo što sam ga gledao da mislim da ni oni neće moći da ga drže puno, mada moguće da krene sada kada počne regulare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, oɹəd™ said:

Naravno da su ga doveli jer mentoli guraju samo igrače koje su oni draftovali i da će imati na startu pol poziciju.... ali je toliko loš bio ovo malo što sam ga gledao da mislim da ni oni neće moći da ga drže puno, mada moguće da krene sada kada počne regulare.

 

tako nekako. 

elfrid mi je 10a runda, evan sunce moje turner 11 i hrišćansko drvo 12a. 

ako neko baš šteti lako ću ga baciti. više se ložim na wooda da dobije nekako 20min na dve pozicije, cenim da bi ispao veliki hit ako se to desi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

Onda bi Wuk imao 5 C... Kako da ih ugura u Tim... Ucinio sam mu uslugu 😴

Logika kaze da ne bih drafrovao Portisa, da ochekujem jaku sezonu od Mitcha, ali to je Zveki...jos jednom mu alal vera za Dipa i Mikala. Cuj Theis 😂

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...