Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

10 minutes ago, Magia said:

 

 

4 igraca sam imao prosle godine 😄 
Bam-Konjusar-Levert-Ish
Levert-Ingram moze muski da iznese sezonu ako naprave taj korak, levert je krenuo prosle sezone pa jbg..
Konjusar ce od sjaja do ocaja od 2p2r i 10 minuta do blizu dd sa 3/4 banane. Mozda si trebao jos nekog C kao osiguranje Mcgee tako nesto

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Contador54 said:

PG Lowry, Dinwiddie, Carsen Edwards

SG Fournier, THJ

SF Matthews, Caboclo

PF Siakam, Randle, Kurucs

C DAJ, McGee 

 

Hit or miss, tako mi deluje.

Ne znam koliko je realno da Siakam nastavi da unapređuje svoju igru onolikom brzinon, kao poslednje 2 sezone. Ne deluje mi da ima toliko talenta u sebi, pa sam zato ipak išao sa Collins-om, jer je on siguran DD + će on i Trae biti među 3 niski-visoki dua u celoj ligi. Ali videćemo.

Randle-a bih uzeo, da ga nisi zgrabio pred nosom.

Lowry-ju ne verujem ništa, zato sam radije rizikovao sa CP3, a DAJ bi možda i uzeo, ali nešto mi govori da je vreme da Gordon eksplodira ove sezone.

Dinwiddie teško da će doċi do minuta i uloge kao prošle godine, dok ostali svi mogu biti starteri, sem Edwards-a, i verovatno Bruno-a i Kurucs-a.

 

No videćemo, za sad mi deluje kao što rekoh na startu, sve je moguće. :)

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nlavrnja said:

Rubio, Delon wright

Lavine, Bogi

Lebronz, Oubre

JJJ, Clarke (mem)

Bamba, Leonard, Kaminsky

 

IR: Klay, dakle imam i 1 slobodno mesto

 

Najzalije mi Parkera, Satoa i Isha, tim redosledom, svi odose malo pred moj pik.

 

Imas PM :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Mom timu je potreban jedan dobar lekar. Bice ozbiljan podvig sa Bukerom i Lavom. Bukera nisam mogao ispustiti sa 31. runde, dok sam sa Lavom isao na sve ili nista. Preozbiljan DD igrac za mesto broj 50. Plus je savrseno kompatibilan sa Simonsom sa defanzivnim skokovima. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wook said:

@Xpert Ima li tvoj co-owner dozvolu da odgovara na trejd ponude, ili moram tebi da se obratim?

 

Ekspert otisao da spava, radi covek sutra, zadovoljan draftom i ako sam ne nzma kako zabagovao kod Janga.Imali smo konekciju Skajpom.Salji slobodno meni, bas me interesuje sta ces da ponudis:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

Ekspert otisao da spava, radi covek sutra, zadovoljan draftom i ako sam ne nzma kako zabagovao kod Janga.Imali smo konekciju Skajpom.Salji slobodno meni, bas me interesuje sta ces da ponudis:lol_2:

Videće, nije žurba. Ako tvoj gazda kaže da imaš dozvolu da sklapaš trejdove, pregovaraćemo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Tvvoja ekipa Grofa divna mesavina mlade i staklene ekipe.
Dosta upitnika pogotovo kod Hayesa na 170 mesto a njegov konkurent Okafor 240 bio.

Ma videcemo za Hejza, mogu da ga istrpim neko vreme, ako dodje do povredjivanja nekih igraca, onda ce da leti van. 

Previse je staklena ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, John Dies at the End said:

Gledam malo ekipe... Wuk standardno nakupio drvnu gradju... Dipo poceo da trenira 5 na 5,  bio @Wook si brzo jbg

Hvala Zvekiju što je ostavio Oladipa i digao Isaaca. Mislio sam da mu dignem Bridgesa iz zezanja, ali potrebniji mi je bio Lopez za trojke i blk.

 

Hvala mu i što je ostavio Mikala. Da je digao Mikala, uzeo bih Marcus Morrisa.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...