Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Sva 4 sa PQ ostala na kraju: Gibson-Okafor-EDara Davis i Maxi. Pao je izbor na 20/10 zver
Pa kaze
pg:White-Rose
sg:Buddy-Monk-Kenard (izgleda imam tip)
sf:Winslow-Tucker
pf:Janis-Ibaka
C:Ibaka-Adams- Okafor
8/9 bi mi dao plejevi su malo upitni ostalo je pucikato. Valjda ce slepci da stavi Winslowa na PG onda je jos surovija ekipa...

Imaš jake igrače, ali mi se ne svidja što će ti Monk, Rose, Kenard, Winslow, Tucker... skidati fg. Imaćeš i puno to.

 

Ja sam gledao da imam malo to, solidne trojke,  jake procente, dobre poene i ppm i elitne stl i blk. Ast sam zrtvovao, dd onako...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

 Sa ovim timom sigurno neces direktno u 1/4.

realno, nemaš pojma. sačekaj pa ćeš videti. dipo neće odsustvovati koliko je bilo najavljeno, a thomas mozda bude spreman i za otvaranje. kavaja neće mnogo odmarati dok ne igra PG, a kasnije ću da ga trejdujem nekom ko ne čeka plej of.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wook said:

realno, nemaš pojma. sačekaj pa ćeš videti. dipo neće odsustvovati koliko je bilo najavljeno, a thomas mozda bude spreman i za otvaranje. kavaja neće mnogo odmarati dok ne igra PG, a kasnije ću da ga trejdujem nekom ko ne čeka plej of.

 

Realno ako ne udjes direkt u 1/4 izduvao si ga u 1/8.

Link to comment
Share on other sites

SGA, Dragić, Mils,

Harden, Haus,

Džordž, OG,

Begli, Hačimura, Kris,

Alen, Zubac

 

Kod Dragića sam zabagovao, jer su trojica koju sam želeo otišla u 6 pikova izmedju moja dva. Standardno, više mladih igrača, nego sigurica, pa da vidimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

Realno ako ne udjes direkt u 1/4 izduvao si ga u 1/8.

Nisam verovao da je Mikal ovoliko pao. Čovek je vrhunski djubretar-trojkaš. Ovaj mali iz File je kradja za stl i blk. Skoro sve što sam planirao sam uzeo. rekao sam ti da hoću Ajtona. Bilo je pitanje Kavaj ili Buker, ali jbg. makar i koji meč manje uzimam ovu mvp zver.

Link to comment
Share on other sites

standings kaže da sam najgori. ke vidime

 

jrue - garland - payton elfride

luka dončić -m. smart

wiggins - evan t.

wendell carter jr - marcus morris - hriščansko drvo

m. harrell - zach collins

 

tanak sam na centru, harrell, collins i WCJ baš moraju da odvale i da se ne razboljevaju ( :

Link to comment
Share on other sites

PG: E. Bledsoe,  I. Thomas

 

SG: V. Oladipo, M. Thybulle

 

SF: K. Leonard, Mikal Bridges

 

PF: K. Looney, B. Portis, Marvin

 

C: D. Ayton, M. Turner, B. Lopez

 

PF su mi realno centri, dok su Lopez i Turner slabiji sa skokovima, ali su vrhunski blokeri.

 

Marvina sam uzeo bzvz, ako ne bude koristan, leti odmah. Looney će kao imati starter minute po Kerru, a nadam se da će Mitch Rob imati problema sa faulovima, što se najčešće dešava. Portis i za dvadesetak minuta može da napravi DD, uz par trojki.

 

 

 

Marvin Williams

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Molim da mi se izbaci ovaj mejl koji god da je je l ne mogu pristupiti i da se posalje na [email protected] zahtev

ako sam vec tu s tim mejlom onda ne znam koji qrac

 

  Maxa je draftivao a ja sam diktirao, ispalo je sjajno

Imaš i odličnih izbora i promašaja. Ne mogu na prvu da te ocenim, ali dokle god ti je Davis zdrav, bićeš nezgodan protivnik. Po meni je i Hassan OK izbor.

Link to comment
Share on other sites

PG: Kyrie, CP3

SG: Danny Green, D. Brooks

SF: DAH, DJJ, G.R. III

PF: Collins, A. Gordon

C; Tristać, Len, Holmes

 

Sa 18. pikom, bez ikakve pripreme i na ovakvom draftu, nije loše, mada je moglo i bolje definitivno.

Mada, kada pogledam, ima sigurno nekoliko lošijih ekipa od moje.

😄

 

Doduše, rizikovao sam solidno sa CP3 i Tristaćem, tako da će biti seksa ako ih zatvore tokom sezone. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...