Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Ladno sam se izjebao za 2 rundu:lol_2: Ladno sam mislio da je neko uzeo T.Younga pre mene jer sam cuo onaj ton kad ti neko skine igraca sa player queue-a i ako mi je stojao u queue-u i uze Batlera umesto njega :lol_2:

 

3 minutes ago, Wook said:

E. Bledsoe

 

V. Oladipo

 

K. Leonard

 

K. Looney

 

D. Ayton

 

M. Thybulle

 

B. Portis

 

M. Turner

 

B. Lopez

 

Mikal Bridges

 

I. Thomas

 

Marvin Williams

 

Lele pa ti ce da ispadnes. jel znas da Finiks i Indijana imaju samo 2 meca u 1/8. Katastrofa draft. Sta ti bi ovako lose da draftujes. Lenarda ce da odmaraju. kad se njemu cefne.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Ladno sam se izjebao za 2 rundu:lol_2: Ladno sam mislio da je neko uzeo T.Younga pre mene jer sam cuo onaj ton kad ti neko skine igraca sa player queue-a i ako mi je stojao u queue-u i uze Batlera umesto njega :lol_2:

 

 

Lele pa ti ce da ispadnes. jel znas da Finiks i Indijana imaju samo 2 meca u 1/8. Katastrofa draft. Sta ti bi ovako lose da draftujes. Lenarda ce da odmaraju. kad se njemu cefne.

Ko kaze da cu da igram 1/8.

 

Link to comment
Share on other sites

Sva 4 sa PQ ostala na kraju: Gibson-Okafor-EDara Davis i Maxi. Pao je izbor na 20/10 zver
Pa kaze
pg:White-Rose
sg:Buddy-Monk-Kenard (izgleda imam tip)
sf:Winslow-Tucker
pf:Janis-Ibaka
C:Ibaka-Adams- Okafor
8/9 bi mi dao plejevi su malo upitni ostalo je pucikato. Valjda ce slepci da stavi Winslowa na PG onda je jos surovija ekipa...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...