Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

13 minutes ago, threepwood said:

Zaboravio sam koliko je uzasno kad su Wook i Zveki u istoj ligi. Srecom Wook ove sezone nece puno da se cima oko fantazija, a sledecu verovatno nece ni da igra

 

Uzasan je bio i onaj trejd Stef Kari za kikiriki od pre nekoliko sezona . Sasvim normalno sada raspravljamo o igracima i njihovim pozicijama i opet ne valja. Najbolje da se ne pise uopste ni o igracima , ni o draftu, ni o fantaziju.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wook said:

Sam Amico je mislim prvi objavio vest. Nema tu sta da se nagadja. Ako je propao dogovor o novom ugovoru, dace ga za bilo sta, radije nego da ode za dz na kraju sezone.

 

Kazu da Sabonis trazi vise od 18 mil. po sezoni i nada se da ce na slaboj pijaci narednog leta moci da dobije trazeno, a Indijana nije spremna da se zakopava tolikim ugovorom.

 

amico je sarlatan. ne mora jos nista da znaci.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, gggggggg said:

 

amico je sarlatan. ne mora jos nista da znaci.

Imaju Dipa i dali su ugovore Brogdonu i Turneru. TJW ima nekih 10-12 mil. po sezoni. Ne znam koliko je pametno da zatvotre sc sa Sabonisom? Dati 18-20 po sezoni za staromodnog centra je previse. Ne verujem da ce ovaj Sabonis PF eksperiment dobro proci.

 

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Wook said:

Imaju Dipa i dali su ugovore Brogdonu i Turneru. TJW ima nekih 10-12 mil. po sezoni. Ne znam koliko je pametno da zatvotre sc sa Sabonisom? Dati 18-20 po sezoni za staromodnog centra je previse. Ne verujem da ce ovaj Sabonis PF eksperiment dobro proci.

 

 

 

nijedan od tih ugovora nije los. turner i oladipo imaju jedan od najboljih ugovora u ligi. ako nista drugo, nije tesko trejdovati warrena ili nekoga drugog da se stvori prostor.

mislim da je turner bio planiran za pf-a.

 

po naprednoj statistici sabonis jedan od 2-3 najbolja igraca pacersa.

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

Sustina drafta je da se reaguje u trenutku, zato se plasim da se Maxa sutra slucajno pojavi i nesto ne usere 😕

 

  Jos se nije javio da primi skripte, kad ce da krene da ih uci.

 

 Ne znam, nesto ne slutim na dobro ove sezone, konkurencija sve jaca, Maxa u autu, mene jebu na poslu...

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, gggggggg said:

 

nijedan od tih ugovora nije los. turner i oladipo imaju jedan od najboljih ugovora u ligi. ako nista drugo, nije tesko trejdovati warrena ili nekoga drugog da se stvori prostor.

mislim da je turner bio planiran za pf-a.

 

po naprednoj statistici sabonis jedan od 2-3 najbolja igraca pacersa.

Nisu losi, ali ih ima mnogo. RS i plej of su razlicite stvari, a tu Sabonisove mane dolaze na naplatu. Slican slucaj kao sa Houstonom i Capelom. Razbija rs, a u plej ofu im Tucker igra 48 min.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, delgado said:

Sustina drafta je da se reaguje u trenutku, zato se plasim da se Maxa sutra slucajno pojavi i nesto ne usere 😕

 

  Jos se nije javio da primi skripte, kad ce da krene da ih uci.

 

 Ne znam, nesto ne slutim na dobro ove sezone, konkurencija sve jaca, Maxa u autu, mene jebu na poslu...

U kojoj rundi dizete Bella?

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, uini said:

svaka cast majstorima koji tamo mogu da se snađu, ja nisam iz prve skapirao ni gde kliknem na "draft player" a kamo nesto vise

:lol_2:

Radio sam neki mock na Jahuu. I onda prva runda nekako skontam da mogu da obelezim igraca koga zelim i odabere ga posle 30 sekundi kad istekne, isto druga, kad kod trece prc i autopik sam izabere sta je imalo u roku od 10 sekundi. I ja upao u paniku neku. Posle sam pitao ljude sta treba da stisnem JER SAM JEBENO SLEP DA VIDIM. I onda su mi objasnili i nikad se gluplje nisam osecao. Jedva sam zavrsio taj pakao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...