Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Pa dobro, zavisi od builda koji forsiras, ipak je u drugoj rundi scarcity centara.

Može trpač u prvoj, pa drvo u drugoj, a može i obrnuto. Dva drveta u prve dve, ili dva trpača, bez centara vodi u probleme pri izboru kasnije.

 

Prošle godine sam birao Lebrona, pa Kajrija, pa sam od treće runde morao da jurim centre, ali nije prijatno, kad vidiš da svi koji vrede odlaze ispred nosa.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Ove sezone nikad zeznutiji draft zbog mnogo faktora, potencijalne povrede, load managment itd..

Lupio sam za Kapelu. npr. može se desiti da i njemu Westbrook uradi isto što i Adamsu, da mu skida gomilu def. skokova. Adams bi trebalo da prodiše i da ima više def skokova bez PG-a i Russa, ali nije sigurica za plej of, pošto očekujem da nakon all stara krenu da odmaraju njega i CP-a. Biće daleko od plej of zone u martu.

Link to comment
Share on other sites

Zion već počeo da se kvari. Opet koleno. Ne verujem da će odigrati celu sezonu u komadu. Ne pipam ga.

 

Pelicans’ Zion Williamson to miss start of season with knee injury sportando.basketball/en/pelicans-zi…

 

According to ESPN, no ACL tear for Zion but could miss weeks. Sounds like knee sprain.

 

Lagano novi Greg Oden

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wook said:

Zion već počeo da se kvari. Opet koleno. Ne verujem da će odigrati celu sezonu u komadu. Ne pipam ga.

 

Pelicans’ Zion Williamson to miss start of season with knee injury sportando.basketball/en/pelicans-zi…

 

According to ESPN, no ACL tear for Zion but could miss weeks. Sounds like knee sprain.

 

Lagano novi Greg Oden

 

Ja rekoh na NBA temi skoro da mora da smrsa inace bice serija povreda, a neki su se smejali. Mislim nista ja novo nisam izmislio sto se ne zna, nego mi cudni ovi sto su smejali na to.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Ja rekoh na NBA temi da mora da smrsa inace bice serija povreda, a neki su se smejali.

 

Ko li se smejao?
Pa cista logika, decko ima 140 kg igramu se oslanja na fiziku i ima jezivu potroshnju, naravno da ce da se povredjuje..

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, lord_slawe_ said:

Ako ispadne i ove sezone odmah u C ligu - samo tako se ove malverzacije oko co-ownershipa mogu spreciti u buducnosti.

 

Nismo valjda LingLong nivo.

 

Nisi obavesten, nikakva malverzacija nije bila. Da je bila malverzacija ne bi mogao da igram ligu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, lord_slawe_ said:

Ako ispadne i ove sezone odmah u C ligu - samo tako se ove malverzacije oko co-ownershipa mogu spreciti u buducnosti.

 

Nismo valjda LingLong nivo.

 

Pa nema malverzacija, ako je već prihvaćeno da Lavrnja ostavi ekipu Xpertu.

 

Mislim ako ispadne Xpertova ekipa u B, onda se i Zvezdinho seli u segundu kao pomoćnik, naravno ako ga Xpert i dalje bude želeo. 

 

Ukoliko Zvezdinho bude hteo ponovo da pokrene franšizu, naravno da kreće iz C.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...