Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, stefan81888 said:

Zveki prešao igricu, ispao iz A a najuren iz B lige, maltretira fantazi zajednicu. Nek se spremi C liga. 😄

 

Nisam najuren nego sam presao kod Xperta, onda je normalno da se ugasi moja franshiza. Vulfio znamo te, tako da je svaki tvoj potez pod lupom. Narocito nakon nepristojne ponude da anonimno budem tvoj coowner sto je za izbacivanje iz lige, plus zelje da ti neki vlasnik franshize iz B i C lige bude coowner.

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Nisam najuren nego sam presao kod Xperta, onda je normalno da se ugasi moja franshiza. Vulfio znamo te, tako da je svaki tvoj potez pod lupom. Narocito nakon nepristojne ponude da anonimno budem tvoj coowner, plus zelje da ti neki vlasnik franshize iz B i C lige bude coowner.

Ne brini. Igram sam. Cuvam to mesto da te zajebavam kad ispadnes.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Nisam najuren nego sam presao kod Xperta, onda je normalno da se ugasi moja franshiza. Vulfio znamo te, tako da je svaki tvoj potez pod lupom. Narocito nakon nepristojne ponude da anonimno budem tvoj coowner, plus zelje da ti neki vlasnik franshize iz B i C lige bude coowner.

Zar je mouce da je ugasena tako uspesna fransiza? Dan zalosti da se proglasi. Sad si zvanicno Xpertov mali od palube.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wook said:

Zar je mouce da je ugasena tako uspesna fransiza? Dan zalosti da se proglasi. Sad si zvanicno Xpertov mali od palube.

 

Uspesnija od tvoje jedno 3 puta, to barem brojke govore, jedino Haos ima bolje brojke, sad idemo u nove pobede sa Xpertom:classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

Uspesnija od tvoje jedno 3 puta, to barem brojke govore, jedino Haos ima bolje brojke, sad idemo u nove pobede sa Xpertom:classic_cool:

He-he, uspesnija je po ispadanju u B i po gasenju. Sada si zvanicno potrcko.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Rece covek koji je hoce coownera iz B lige koji ce da igra i A i B ligu, moze i javno,a moze i tajno, tj neregularno. I koji me je smarao 2 sezone da dodjem kod njega da budem coowner javno , a i neregularno tajno. Sta reci obraz djon sa svakim novim postom, a trebalo je nakon one nepristojne ponude ozbiljno da te nogiraju iz lige. Ovo je iznenada ispalo zbog toga sto mi je Xpert dao slobodu za draft, plus lavrnja ga je napustio da bi igrao sa svojim drugom valjda nekoliko dana pred draft. Da nisam ja upao, upao bi neko drugi.Da to lavrnja nije uradio iznenada, igrao bi B ligu sasvim normalno.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jel hoces opet da postujem skrinshotove pa da ti se ljudi opet smeju, posto si nudio zajednicko draftovanje i po rundama naizmenicno draftovanje i kako me smaras da predjem kod tebe. Ja vise o ovome nemam vise sta da pricam,  postoje zanimljivije teme, ide draft lepse teme, sliperi, treba vise o tome da se pise , a i nemam vise vremena da se zamajavam sa tvojim frustracijama iz nekih polufinala i ranijih sezona zbog silnih poraza protiv mene  uprkos muljazama.  A i dojadilo vise ljudima da citaju prepucavanja, na par dana od drafta.

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Meni je generalno ta varijanta sa co-ownerima sranje. Jedino ovi tandemi od početka tipa barry altina, jovanica stefani, mile nele i tako to 

 

 Zaboravio si najstariji tandem, mene & MAxu

 

  Dobra je zabava sa Woochinom i Zvekijem uvek. Prikljucice vam se i Maksa, mada on vise gotivi Zvekija.

Link to comment
Share on other sites

Kavaj početak druge runde, Dipo kraj pete, početak šeste, PG sredina druge. 

 

11 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Zadnji put kad sam igrao fantazi plejof nije bio na pocetku sezone.

Može lako da se ispadne, ako ti pik prve runde propusti četvrtinu mečeva, što je izvesno sa PG-om, a verovatno i sa Kavajem i Porzingisom. Dipo takodje neće igrati svaki meč kad se vrati.

 

Treba biti majstor drafta, pa uzeti povredjenog igrača u prve dve runde i ući u plej of.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Sto se Kavaja tice, odmarace, ali je previse vredan per game da bi pao u 2. rundu.

Ja bih pre neku zdravu sirovinu tipa Kapela, nego Kavaja koji će svake sedmice odmarati jedan meč. U drugoj rundi već ne bih mogao da ga propustim.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...