Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Just now, Zvezdinho said:

Ja ga nikad nisam ni bubao, napravim mock draft dan pred draft i spisak okvirno koga bi i to je to.Ako ne verujes imas  isti ovakav post na temama za ranije sezone.

Zato si birao A. Gordona u 2. rundi i ispao u B.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wook said:

Zato si birao A. Gordona u 2. rundi i ispao u B.

 

Bilo kako bilo sa tim sistemom imam 3 finala, sa skorom jedna titula- 1 win, 1 draw, 1 loss. Dok si ti sa svojim jednom u vreme sandala osvojio i nikad nisi prismrdeo finalu vise. U stvari jesi jednom do 1/2 sa CP3 i DJ sa 5 meca u nedelji al te neko izbacio, ne mogu da se setim sad ko je to bio:smiley33:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Ja ga nikad nisam ni bubao, napravim mock draft dan pred draft i spisak okvirno koga bi i to je to.Ako ne verujes imas  isti ovakav post na temama za ranije sezone.

Nisam mislio konkretno na tebe. 

 

Gotvniji mi je lagani i opusteni ritam za odabir pikova.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mr clutch said:

Mogu prvih 5-6 rundi da odradim za 30s, ali za poslednjih par rundi mi je malo 45s, barem je tako bilo prosle sezone. Jbg mrzi me da bubam draft, vise volim spontano da ga odradim. Takodje mi uvek neko otme odredjenog igraca, pa moram da se prilagodjavam, i ne pomaze mi player queue.

 

Tome i sluzi player queue, ako ti neko uzme igraca da imas alternativu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Najbolje napisite sve slipere koje imate, sto da se ljudi maltretiraju da sami traze.

 

nisam baš upratio diskusiju ali danas svako može da sazna ko je potcenjen ili precenjen, taman da ne prati nba. 

 

po meni se ipak sve svodi na in-draft decision, koliko se prilagodis prilikama i neprilikama tokom drafta 

 

imam neke svoje igrače u apsolutnom svetu ali kad krenu da ti ih skidaju bezboznici, moraš da se predomislis (:

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, uini said:

 

nisam baš upratio diskusiju ali danas svako može da sazna ko je potcenjen ili precenjen, taman da ne prati nba. 

 

po meni se ipak sve svodi na in-draft decision, koliko se prilagodis prilikama i neprilikama tokom drafta 

 

imam neke svoje igrače u apsolutnom svetu ali kad krenu da ti ih skidaju bezboznici, moraš da se predomislis 🙂

Slazem se, ali i to zahteva nesto posla. Pogledas espn projekcije, uporedis sa svojim, analiziras depth chart svakog tima. Bar je meni tako zanimljivije nego da na forumu neko napise ko su sleeperi. Narocito jer je ovo specificna liga i ne mozes da nadjes mnogo korisnih analiza na netu za 20 team 13 cat ligu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mora malo da se glasa, nismo dugo. 

 

 

Bridzisa sam pomenuo, jer je vec bio pomenut. Kao da se ne zna da ce Bridzis u drugom delu sezone da porobi. Mada ko zna, Sarlot ima najnejasniji put u kom se krece fransiza. Umesto da krenu u tank mod, oni daju Roziru preveliki ugovor. 

Link to comment
Share on other sites

Sekundaza:

 

Vec godinama je 45 sec nego ta opcija ne postoji u ovim podesavanjima, samo kad se udje u draft room, do sat pred pocetak.

 

Jowanitza/tigrica:

 

Slao ja opet mejl, slao i matic, ako se ne javi do sutra uvece, nudimo mesto nbk, pa dalje idemo redom... Mogao bi @djole vec sad da vidi ko bi mu sledeci upao iz C lige

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...