Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

16 minutes ago, Drakaris said:

Pa zbog toga i radis edit draft strategy. Izadje ti samo na vrhu, sta je najbolja opcija za draftovanje. I tako namestis za 240 igraca. 

Ja sam takodje prosle sezone imao uvek dva pika za redom na 30 sekundi, pa sam opet uradio dobar draft. 

Ne fercera ti ta logika. U h2h prvi par pikova u dobroj meri odredjuje strategiju, tj. ostale pikove. Ne mozes unapred da ih poredjas. Ne biras najboljeg ukupno, vec najboljeg za svoj tim, prema potrebi, u zavisnosti od pozicije i kategorija koje juris.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, uini said:

mislim da piše 60 ali @nlavrnja ume to da namesti na 45sec, iako se ne vidi. 

 

meni je baš drama kada je 30sec, ajde prve 3-4 runde i nekako ali posle mora da se malko kopa između igrača koji već 5 godina nisu u ligi, nekih likova za koje nisam čuo niti će igrati a poređani su i tako

Ovo su lige od 20 timova, naravno da je bolje 60 sekundi da se bira. Nije da u kasnijim rundama bude ocigledan izbor, pogotovo ne po jebenom espn rasporedu gde penzionisane igrace nadjes vise rangirane od zivih&zdravih.

Ako nadjes brze, sigurno neces da cekas svih 60 da prodju.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wook said:

Ne fercera ti ta logika. U h2h prvi par pikova u dobroj meri odredjuje strategiju, tj. ostale pikove. Ne mozes unapred da ih poredjas. Ne biras najboljeg ukupno, vec najboljeg za svoj tim, prema potrebi, u zavisnosti od pozicije i kategorija koje juris.

Nije trebalo da mu kazes to. 😕

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Død said:

Nije trebalo da mu kazes to. 😕

 

 

al najjače mu je ono "iako sam imao uzastopne pikove, uspeo sam za 30sec"

neko treba da mu kaže da je tu najlakše odabrati kada imaš siguran svaki drugi pik

 

btw, grof je novi next, mislim da još uvek nije dobio manje od prvog pika na draftu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A liga propala, ranije se sprdalo i na pomisao da bude 60s vreme za odabir pika. Nece lavrnji to bas da se svidi , reci tipa trebam do 1H ujutru da zavrsim draft i tako to na tu temu. Kako ocete, meni svejedno 10s, 30s, 45s, 60s, al valjda smo A liga, al dobro neke je pregazilo vreme pa moraju 60s:s_d:

 

I da, da se ne zaboravi :lol_2:

 

3434ca1323239596.jpg

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Død said:

Nije trebalo da mu kazes to. 😕

Gotovo je sad, imate nade za tri kategorije. 

3 minutes ago, uini said:

 

 

al najjače mu je ono "iako sam imao uzastopne pikove, uspeo sam za 30sec"

neko treba da mu kaže da je tu najlakše odabrati kada imaš siguran svaki drugi pik

 

btw, grof je novi next, mislim da još uvek nije dobio manje od prvog pika na draftu

Verujem da ce Lavrnja da postuje tradiciju. 

 

Sto se tice ovog gore, naravno da se podrazumeva da sklapas tim prema strategiji i zavisnosti koje se kategorije jure. Samo meni ne treba vise od 20 sekundi.

Link to comment
Share on other sites

Ha-ha. 😂

7 minutes ago, Zvezdinho said:

A liga propala, ranije se sprdalo i na pomisao da bude 60s vreme za odabir pika. Nece lavrnji to bas da se svidi , reci tipa trebam do 1H ujutru da zavrsim draft i tako to na tu temu. Kako ocete, meni svejedno 10s, 30s, 45s, 60s, al valjda smo A liga, al dobro neke je pregazilo vreme pa moraju 60s:s_d:

 

I da, da se ne zaboravi :lol_2:

 

3434ca1323239596.jpg

Ha-ha. Naivan si moj Zveki.

 

Nego, jesi Adebajora mislio u 4. ili u 5. rundi? Mislim da ce ti otici, ako budes cekao 5-tu.

 

2. - Young

3. - Sabonis

4. - Adebayo

5.- Bridges

 

Moras se odluciti, ili Adebayo, ili Bridges, neces jednog od njih docekati u 5-oj.

 

Bolje menjaj ovo, ili ode opet u B.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Samo meni ne treba vise od 20 sekundi.

Dakle, ti si verovatno napravio svaku mogucu kombinaciju u zavisnosti od toga sta ce drugi da biraju i koje ces mesto da budes na draftu. Svakacast. 

Komesare, dajte samo ovom coveku 20 sekundi da bira. Ma sta 20, dajte mu 10!

Link to comment
Share on other sites

 

7 minutes ago, Wook said:

Ha-ha. 😂

Ha-ha. Naivan si moj Zveki.

 

Nego, jesi Adebajora mislio u 4. ili u 5. rundi? Mislim da ce ti otici, ako vudes cekao 5-tu.

 

2. - Young

3. - Sabonis

4. - Adebayo

5.- Bridges

 

Moras se odluciti, ili Adebayo, ili Bridges, neces jednig od njih docekati u 5-oj.

 

Ja sam mislio Michela Robinsona ranije da uzmem, kao i Bukera mislim da ce eksplodirati ove sezone u Finiksu da li ga uzeti u 2. rundi mislim da treba. Mada treba uzimati ove centre u drugoj sezoni tipa Ejton i tako ti tipovi centara. Takodje Harris iz Denvera ce moci da se uzme dosta nisko, kao i Mari iz SA bice starter. Mada u prvoj rundi treba uzeti Dramonda ako se ne dobiju top pikovi. 

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Jbg, ne znamo svi napamet brojke igraca rangiranih izmedju 200 i 300.

Pa i ne treba da se zna, okularno procenjivanje. 

2 minutes ago, Død said:

Dakle, ti si verovatno napravio svaku mogucu kombinaciju u zavisnosti od toga sta ce drugi da biraju i koje ces mesto da budes na draftu. Svakacast. 

Komesare, dajte samo ovom coveku 20 sekundi da bira. Ma sta 20, dajte mu 10!

Ko ce da draftuje od vas? 😄

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, djole said:

Dobro bre A ligaši, do kada čekate jovanicu tigricu??? Na kraju ćemo opet mi da ispaštamo ako nam uzmete NBK. 

 

Krajnje ste neozbiljni.

 

ne idem ja nigde iz b sad kad je otisao zvezdinho jesi lud. da citam ove gluposti svaki dan. u b ligi kulja ekipa

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

 

Ja sam mislio Michela Robinsona ranije da uzmem, kao i Bukera mislim da ce eksplodirati ove sezone u Finiksu da li ga uzeti u 2. rundi mislim da treba. Mada treba uzimati ove centre u drugoj sezoni tipa Ejton i tako ti tipovi centara. Takodje Harris iz Denvera ce moci da se uzme dosta nisko, kao i Mari iz SA. Mad u prvoj rundi treba uzeti Dramonda ako se ne dobiju top pikovi.

vidiš kako ti lepo dajem ono što već sam znaš, tipa drum, ajton, gober, embid, kapela u prvoj, ili poeni od bukera,a ako treba sg...

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Zvezdinho said:

A liga propala, ranije se sprdalo i na pomisao da bude 60s vreme za odabir pika. Nece lavrnji to bas da se svidi , reci tipa trebam do 1H ujutru da zavrsim draft i tako to na tu temu. Kako ocete, meni svejedno 10s, 30s, 45s, 60s, al valjda smo A liga, al dobro neke je pregazilo vreme pa moraju 60s:s_d:

 

 

U takvoj ligi nisi uspeo da izboris opstanak. Bruka.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

30s je stvarno malo. Licno sam vise za 60s nego za 45s, jer volim da u laganom ritmu radim draft uz neko pice i grickalice. Prvi pikovi bi se i na timeru od 60s birali za 20-30s, kasnije runde predstavljaju problem, jer tu treba da gulis i kopas po pikovima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mr clutch said:

30s je stvarno malo. Licno sam vise za 60s nego za 45s, jer volim da u laganom ritmu radim draft uz neko pice i grickalice. Prvi pikovi bi se i na timeru od 60s birali za 20-30s, kasnije runde predstavljaju problem, jer tu treba da gulis i kopas po pikovima. 

To. Niko neće čekati minut da pokupi Janisa, Davisa, Hardena...pri kraju može da zatreba vremena. Pola minuta je malo.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, mr clutch said:

30s je stvarno malo. Licno sam vise za 60s nego za 45s, jer volim da u laganom ritmu radim draft uz neko pice i grickalice. Prvi pikovi bi se i na timeru od 60s birali za 20-30s, kasnije runde predstavljaju problem, jer tu treba da gulis i kopas po pikovima. 

 

Imas player queue i nije ti potrebno 60s, dobro Bori mora da se objasni sta je to, al nebitno, ne secam se da je u A ligi nekad draftovanje bilo iznad 30s, mozda jednom 45. I bas je lavrnja bio protiv da bude vise, pa ako ste neki majstori i A ligasi mozete za 30s da odaberete. 60s bas je mnogo. Dobro ajd shvatam za Vulfia uplasio se , pregazilo ga vreme itd itd... Ima da ostanemo do 2 sata ujutru ako je draft u 22h.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Imas player queue i nije ti potrebno 60s, dobro Bori mora da se objasni sta je to, al nebitno, ne secam se da je u A ligi nekad draftovanje bilo iznad 30s, mozda jednom 45. I bas je lavrnja bio protiv da bude vise, pa ako ste neki majstori i A ligasi mozete za 30s da odaberete. 60s bas je mnogo. Dobro ajd shvatam za Vulfia uplasio se , pregazilo ga vreme itd itd...

Mogu prvih 5-6 rundi da odradim za 30s, ali za poslednjih par rundi mi je malo 45s, barem je tako bilo prosle sezone. Jbg mrzi me da bubam draft, vise volim spontano da ga odradim. Takodje mi uvek neko otme odredjenog igraca, pa moram da se prilagodjavam, i ne pomaze mi player queue.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...