Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Izveo si hakerski napad da sprecis iznosenje dokaza:forum_geek:

:classic_biggrin:

 

Hajde ne budali. :kece: Da sam hteo nekoga da turim za co-ownera, stavio bih Mileta. Em bi me slušao, em je aktivniji na fa od tebe. Od kako igram, igram sam, osim ono malo sa delgadom, a to mi je preselo. Svaki čas sam morao da gledam šta radi.

 

Izbegao si za dlaku da do kraja karijere nosiš naziv mog potrčka. Zahvali za to Sabonisu i Milesu B. Kad sam čuo da njih hoćeš da draftuješ, no-no draft bez kontrole, batali zajebanciju. :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Ti si bas bezobrazan, umesto da se umiris,, iskoristis to da nisam tuzibaba i trazim neke kazne, ti jos pokusavas podjebavas. Samo da pitam jel zna neko kako mugu PM poruke sa starog foruma da se otvore, posto nesto ne mogu, evo sa novog. Nisam planirao da javno stavljam nista al kad si brate toliko bezobrazan, umesto da cutis evo. To je posle odluke da igram B ligu, posle je iskrslo ovo sa Xpertom iznenada da imam odresene ruke. Takodje tuzilastvo ako nesto sumnja moze da otvori sve moje PM poruke. Nemam sta da krijem.

 

3434ca1323239596.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ma taman posla da te sankcionisu trebaju nam sigurni bodovi, ovo je bilo cisto preventivno da ne pretis drugima izbacivanjem i da ti ne pada na pamet da ubacujes osobu X iz B lige ili osobu Y iz C lige. I da , zbog toga sto si bio bezobrazan i podbadao bez ikakvog razloga.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Evo sad sedoh za komp.

 

Da @Zvezdinho nije bez karte upao u A, čekalo bi ga to co-ownersko mesto i dogodine. Nastavila bi se igrica. Siguran sam da bi ostao u B i dogodine prihvatio moju ponudu, kad vidi da je večno zaglavljen tamo.

 

Zveki je naivan, da mi je neki uspeh u igrici, nasuprot pravilima bitan, ne bi ovo co-ownersko mesto bilo prazno godinama, već bih zvao Mileta, ili nekog trećeg.

 

Inače, toliko sam ga sludeo da ne provaljuje kad ga zezam da malo igra A lige, ili plej ofa, pošto odavno nije. :classic_biggrin: Ništa bez zabave. Dobro pazim kakav mu materijal dajem, pošto je već kačio privatne prepiske. Npr. sad sam mu dao spisak igrača za PG i C, ali bez navodjenja po rundama gde se ko draftuje, zato što mu ne verujem. Naravno dosta toga je tačno, da se upeca, ali nema pojma šta ću ja sa koje pozicije da draftujem, dok sam ja saznao da zasigurno cilja Younga od PG, od visokih malo kasnije Sabonisa i Milesa Bridgesa. :87:Verovatno mu činim uslugu, što ovo iznosim. Hajde Young, ako je po povljnoj ceni, ali Sabonis niti blk, ni stl, ft slabo, poeni i ppm isto, puno to, samo skokovi i dd. Milesa neću ni da komentarišem.

 

Jbg. sad je sve gotovo kad se dokopao fransize. Jedini je @delgado provalio da ga ložim. Malo ga javno prozovem ponekad da ne posumnja, pa mu onda na pm u poverenju nešto kažem. :lol_2:

 

Tako da Zveki, samo objavljuješ svoju naivnost, msm nemo se ljutiš :classic_biggrin:

 

 

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Boro/Wook/Zveki

 

  BemuCki trougao A lige. Bice stvarno posebno zanimljivo, falio nam je Zveki za ove stvari. Vuk sad nema ni Gagu kao pomocnika, a vratio se Zveki njegov arhineprijatelj koji ga je dobio iako je ovaj imao 5 meceva sa CP i DJ i bio jaci..  

 

   Tu smo jos Maxa i ja kao skorasnji finalisti, Zoxa brani titulu, Haos ima 2/3 u poslednje 3 sezone skor  u finalima,... Malkolm i Zumbul takodje, ocekujem da udju u plejof sigurno.. Bice borba. Jedino je pitanje sta je sa Jovanicom i Tigricom...

 

  

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, delgado said:

Boro/Wook/Zveki

 

  BemuCki trougao A lige. Bice stvarno posebno zanimljivo, falio nam je Zveki za ove stvari. Vuk sad nema ni Gagu kao pomocnika, a vratio se Zveki njegov arhineprijatelj koji ga je dobio iako je ovaj imao 5 meceva sa CP i DJ i bio jaci..  

 

   Tu smo jos Maxa i ja kao skorasnji finalisti, Zoxa brani titulu, Haos ima 2/3 u poslednje 3 sezone skor  u finalima,... Malkolm i Zumbul takodje, ocekujem da udju u plejof sigurno.. Bice borba. Jedino je pitanje sta je sa Jovanicom i Tigricom...

 

  

Zaboravio si da napišeš da je Zveki ispao u B one godine kada sam mu dao Simmonsa za Gobera. Gledao je u rater i mislio je da me je prevario, a nije skontao da bez top centra tone u B :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Bese koliko meceva te sezone je odigrao Gober ? Ah da samo 56. Al dobro znam da sad ide spin da se ne bi pricalo o duplom coowneru :classic_biggrin: Uhvacen si i sta sad mozes da muljas i dalje al niko ti ne veruje.

 

Dal da opet stavim spisak sta je pisao za igrace i draft, ako ste za opcija A, ako niste opcija B. Mislim znate ko mulja , a ko je iskren:classic_biggrin: Necu ajde, dovoljno je ovo.

 

Juce  smo bili najpopularniji sportski topik tj vruc hot, vise od CZ i Partizana:s_d:

 

Nego sa koje pozicije uzimas PG i Oladipa, kao i Tarnera zbog blokada:s_d: Mislim za Oladipa si rekao neces u prvih 4.rundi al posto kazes da nisi bio iskren da pitam ponovo:s_d:

 

Prpa bato nema vise filijala:s_d:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Zvezdinho said:

Bese koliko meceva te sezone je odigrao Gober ? Ah da samo 56. Al dobro znam da sad ide spin da se ne bi pricalo o ovome:classic_biggrin: Uhvacen si i sta sad mozes da muljas i dalje al niko ti ne veruje.

 

Dal da opet stavim spisak sta je pisao za igrace i draft, ako ste za opcija A, ako niste opcija B. Mislim znate ko mulja , a ko je iskren:classic_biggrin:

 

Juce  smo bili najpopularniji sportski topik tj vruc hot, vise od CZ i Partizana:s_d:

Zivi u zabludi. 😁 Upecao sam te zamalo ns sujetu. Mislis da si nesto bitan, a pregazilo te vreme. 

 

Dao sam ti samo redosled prve runde i to centre, sto i deca znaju. Ostalo je po espn rangiranju, pojma nemas sta smeram. Pokusao sam da izvucem info za Dipa, ali nisam uspeo. Znam koji su ti pikovi rundi 2, 3 i 4.  

 

Imas moju dozvolu da objavis to sto sam ti dao, da zaludimo i ostale u vezi drafta.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

Cuj, imam njegovu dozvolu:lol_2:

 

 

Zao mi je Zveki. Nemas niti jednog mog pika po rundama, osim centre prve runde. 

 

Od tvojih znam da si najvise zagrizao za Sabonisa, koji ce "pokidati sezonu". 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

mislim da piše 60 ali @nlavrnja ume to da namesti na 45sec, iako se ne vidi. 

 

meni je baš drama kada je 30sec, ajde prve 3-4 runde i nekako ali posle mora da se malko kopa između igrača koji već 5 godina nisu u ligi, nekih likova za koje nisam čuo niti će igrati a poređani su i tako

Pa zbog toga i radis edit draft strategy. Izadje ti samo na vrhu, sta je najbolja opcija za draftovanje. I tako namestis za 240 igraca. 

Ja sam takodje prosle sezone imao uvek dva pika za redom na 30 sekundi, pa sam opet uradio dobar draft. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Drakaris said:

Pa zbog toga i radis edit draft strategy. Izadje ti samo na vrhu, sta je najbolja opcija za draftovanje. I tako namestis za 240 igraca. 

Ja sam takodje prosle sezone imao uvek dva pika za redom na 30 sekundi, pa sam opet uradio dobar draft. 

 

pa dobro, ti možeš komotno i na pivce da izađeš tokom drafta ako ti već fercera takav pristup

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...