Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

 

6 minutes ago, Drakaris said:

Ovo su ozbiljne optuzbe 😄

Neki su i "legalno" igrali, ili igraju 2 lige...

 

Je l' moze neko iz B, ili C da mi bude co-owner, da ne bude posle prozivki? Kakva su pravila?

 

Trebace mi za plej of, ali moze i od starta da bude ubacen.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Zvezdinho said:

Ne moze, jer nije moglo ni do sad. Moze ako se odrekne igranja u B ili C ligi i izgubi svoju franshizu.

Kakva je frka, ako mi neki B ligas posluzi da napravi izmenu i pokupi nocu nekog FA? 

 

90% ima co-ownera, sta je frka ako zaposlim nekoga da pripomogne?

 

Na kraju, neces ti odlucivati. Mozemo da glasamo, ali kad krene liga, da se prvo odradi draft...

Link to comment
Share on other sites

Frka je jer nije moglo do sad i digla se velika frka oko toga pre 2 sezone. Nadji nekog ko nije u ligama, ako je drugima ranije bilo zabranjeno sto bi ti sad bio povlascen u odnosu na druge.

 

To bi isto bilo kao kad bi ja igrao sa Xpertom A ligu i uporedo igrao i B ligu sa svojom franshizom, stvarno ne ide.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako baš mora neko iz lige, ja bih jedino dao glas Haosu (koji je vidim već odbio), ili nekom od Konkvistadora, jer deluju kao pristojna čeljad.

 

Matić mi deluje pomalo povodljivo, te sam siguran da bi pao pod Vinijev uticaj i da bi ga ovaj koristio za svoje prljave poslove.

A weeb ne dolazi u obzir jer...pa, weeb je. 😂

 

 

 

P.S. Kad sam već tu, ajde da glasamo o administrativnom izbacivanju Vinija i Vučine iz lige.

Pripremite svoje allow tastere i da obavimo to što pre. 😂😎

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drakaris said:

Ovo su ozbiljne optuzbe 😄

 

Realno za kalcopoli. Ako se dokaze kao tacno muljatora odmah u seriju C pa nek mulja sa gagom i ostalim mediokritetima!

 

 

Niko da predlozi deglisu za komesara. Bio je sa one strane zakona, proso je svasta, sad kad je stao na noge red je da dobije neku funkciju

 

Edit

 

Ako je problem to sto je kod mene caskom cu da ga dropujem. Ne bi mu bilo prvi put (((:

Edited by maXa88
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, delgado said:

Bogami ozbiljna prica i u A i u B ove sezone. Bice samo cuvaj dupe, da ne padnes rang nize.

 

 Gaga ce se ozbiljno boriti recimo, za njega su sad b ligasi avion fantazeri. On je sebi spremio utociste.

Ma kakvi. Haos, Zorex, Lavrnja ako je aktivan i jos par ekipa, kao i uvek. Mozda neko od ovih B ligasa iznenadi, ali to je to. Da neki imaju malo vise vremena, bilo bi zanimljivije.

 

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Noćna_mora_b92_fantazera said:

Ako baš mora neko iz lige, ja bih jedino dao glas Haosu (koji je vidim već odbio), ili nekom od Konkvistadora, jer deluju kao pristojna čeljad.

 

Matić mi deluje pomalo povodljivo, te sam siguran da bi pao pod Vinijev uticaj i da bi ga ovaj koristio za svoje prljave poslove.

A weeb ne dolazi u obzir jer...pa, weeb je. 😂

 

 

 

P.S. Kad sam već tu, ajde da glasamo o administrativnom izbacivanju Vinija i Vučine iz lige.

Pripremite svoje allow tastere i da obavimo to što pre. 😂😎

Weebara ce da samara bez ovlascenja. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, delgado said:

DOKAZE NA SUNCE!!! @Zvezdinho

 

  NBK , i ti si u A na kraju ? 

 

Evo ja cu kao Sergej dokaze da pokazem  tuzilastvu tebi na PM-u, kad ste bas zapeli sa tim dokazima. Tj deo dokaza.Posto ima nesto i na starom forumu  :classic_wink:

 

Poslao sam ti da ne bude kao u Tesnoj kozi:classic_biggrin:

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...