Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

55 minutes ago, Drakaris said:

Ja da sam na Zvekijevom mestu, poceo bih da se brinem, jer nije stigao Invite, a u B ligi nema vise mesta. 

 

Nista se ti ne brini, a lavrnja treba da se brine  posto igra protiv nas u 1.kolu. U to ime i za stare dane :s_d:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Posto vidim da se trazi novi komesar, predlozio bih tu nekog pouzdanog, postenog, ali strogog coveka.
Naravno da bi najocigledniji izbor bio niko drugi, do moja malenkos', ali zbog nepredvidivosti obaveza + ne imanja racunara (nateraste me da pronadjem jedan, cisto da vam postavim odgovarajuci link KEKW ), onda bolje da to bude neko objektivan, ko nema repova sa dokazanim prevarantima i hohstaplerima iz lige. 🤨

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Noćna_mora_b92_fantazera said:

Posto vidim da se trazi novi komesar, predlozio bih tu nekog pouzdanog, postenog, ali strogog coveka.
Naravno da bi najocigledniji izbor bio niko drugi, do moja malenkos', ali zbog nepredvidivosti obaveza + ne imanja racunara (nateraste me da pronadjem jedan, cisto da vam postavim odgovarajuci link KEKW ), onda bolje da to bude neko objektivan, ko nema repova sa dokazanim prevarantima i hohstaplerima iz lige. 🤨

Niko te nista nije pitao. Ako hoces igraj, ako neces caos.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

Pa ono , niko ni tebe nije nista pitao, ali ako izuzmemo neke gramaticke greske, covek ima pravo za komesara.

Kao da komesar nesto odluchuje, pa je sad bitno ko ce biti. 

 

Haos je odbio, kao i ja. Ti kao Filip Covic A lige otpadas u startu (ugled lige), ostali su isto nezainteresovani...

Link to comment
Share on other sites

Prvo ja sam nezainteresovan za tu poziciju, drugo ako neko narusava ugled lige to si ti sa milion trejd prevara do sad, a trece ti se ovde  ne pitas za te stvari zbog pod 2 niti bilo kome mozes nesto da odredjujes niti da budes komesar. Imas samo taj tvoj jedan glas kad se bude glasalo za komesara i to ti je to. I ponasaj se.

 

Najbolje je Djole da bude kokomesar kao neutralan. Znamo mi da bi ti postavio nekog svog da bi radio sa trejdovima sta hoces, al to nece da prodje. I ako ces da muljas kao tipa sto si mene pokusao da uvuces u mulj terajuci me da se sa anonimnog mejla registrujem kao tvoj coowner u A ligi sto sam odmah odbio za sta postoji pisani dokaz. I to 2 puta.

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Matic je vec postavljen, jel' kontas?

 

Rekoh ti vec, nemoj se loziti da si nesto bitan. Treba mi samo neko ko voli nocu da gleda basket, da bi mogao da pokupi fa, ako se pojavi, posto ne planiram da zrtvujem spavanje zbog igrice.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Wook said:

Niko te nista nije pitao. Ako hoces igraj, ako neces caos.

 

PepeLaugh 👉 📈 MALDNESS

 

 

Nego, sad ozbiljno.

Niko ovde iz lige ne bi trebalo da bude komesar, ako ćemo da radimo ovo kako valja, jer je svako bar malo pristrasan.

Ti Vučino nemoj da brigaš, jer ti sigurno nikad nećeš biti na toj poziciji, kao najveći švindler ove lige. 😁

 

Što se predloga tiče, na pamet mi pada onaj lik sa starog foruma, koji je detaljno pisao o Davidu Dragičeviću na Vox temi. Ne mogu nadimka sad da se setim.

Uglavnom, lik koji ne jebe živu silu...i Metalnog bi izbacio iz lige, samo ako se ne pridržava pravila. 😀

E sad, da li bi on bio zainteresovan za takvo nešto (i da li uopšte piše na forumu) to je već druga tema.

Mogao bi i onaj Davai, jer je lik ozbiljan fantazer, a i drži do sebe, pa ne bi pao pod uticaj ovdašnjih šarlatana, svima dobro znanih. 😂

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Wook said:

Matic je vec postavljen, jel' kontas?

 

Rekoh ti vec, nemoj se loziti da si nesto bitan. Treba mi samo neko ko voli nocu da gleda basket, da bi mogao da pokupi fa, ako se pojavi, posto ne planiram da zrtvujem spavanje zbog igrice.

 

Meni se cini da si ti umislio da si mnogo bitan a u stvari si samo muljator koji mulja, al dobro nema veze odracemo te Xpert i ja , nastavicemo moju tradiciju ma koliko muljao, nemoj da se brines.Pitaj nekoga iz B lige , mozda ce prihvatiti da sa anonimnog mejla drezdi za tebe nocu, mada sumnjam.Takodje ne mislim da sam nesto bitan, al jesm toliko da mi izneses skoro ceo plan za drft ne bi li me naterao da ti budem coowner. Pozdrav.

 

Boro Davai je prvo bio protiv Vulfija, pa nije mogao da ga pobedi pa mu se pridruzio. Kazem najbolje Djole, nemam nista protiv Matica ako uini kaze da je bio dobar , al ipak je trebalo neko glasanje da bude. A i Maticu je to sansa da konacno udje u finale, kad izadje PO braket pozibaca iz lige timove koji su u njegovom delu braketa i tako dodje do finala :classic_biggrin:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Zveki, mozete i ti i Bora da budete komesari. Ne znam sta ste umislili, da je to bitno pitanje? Ovde komesar nema nikakva ovlascenja, glasa se za svaku glupost, sto cemo i raditi.

 

Druga stvar, Lavrnja ostaje glavni. Matic mu je pomocnik, umesto Jovanice.

 

Bitno je da sada na brzinu njih dvojica srede sve do drafta, da ne bude autopikova i sl. a posle pravite i troclanu komisiju, ako hocete...

 

 

 

 

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Zvezdinho said:

I ako ces da muljas kao tipa sto si mene pokusao da uvuces u mulj terajuci me da se sa anonimnog mejla registrujem kao tvoj coowner u A ligi sto sam odmah odbio za sta postoji pisani dokaz. I to 2 puta.

Ovo su ozbiljne optuzbe 😄

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...