Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

2 minutes ago, Død said:

bilo kojeg*

 

Mislim da ljudi mogu i sami da odluce.

To smo se dogovorili prosle godine. Duznost komesara je da obavesti sve ucesnike da se desio trejd i da glasaju. Divljanje po topiku i zatrpavanje pm-ovima da se sankcionise.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wook said:

To smo se dogovorili prosle godine. Duznost komesara je da obavesti sve ucesnike da se desio trejd i da glasaju. Divljanje po topiku i zatrpavanje pm-ovima da se sankcionise.

Sasvim legit, ali da napise da se desio trejd i da treba da se glasa, a ne da to bude u fazonu "evo vidite ovaj trejd ja mislim da ovde treba veto". 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wook said:

To smo se dogovorili prosle godine. Duznost komesara je da obavesti sve ucesnike da se desio trejd i da glasaju. Divljanje po topiku i zatrpavanje pm-ovima da se sankcionise.

 

Stvarno ste sekaperse, al dobro vidim da najveci trejd muljatori vec spremaju teren. Al valjda ne moze da bude gore od trejd muljanja  u B ligi.

 

I poceli ste rano da se plasite, jos uvek nisam dobio invite tako da ima jos nade za vas:classic_cool:

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Stvarno ste sekaperse, al dobro vidim da najveci trejd muljatori vec spremaju teren. Al valjda ne moze da bude gore od trejd muljanja  u B ligi.

Ne stvarno. Ove sezone budi normalan.

 

Lavrnja ce imati zadatak da sve obavesti o trejdu i odradicemo glasanje, svako po svome, bez sugerisanja tudjeg misljenja.

 

Ja sam sve vise u fazonu da se pusti svaki trejd. Ne igraju ovo novajlije, nego neki imaju i po 10-ak sezona. Samo bih pod lupu one trejdove pri kraju, kada ekipe koje su vec ispale, ili ne mogu da udju u po, a ni da ispadnu, daju za dz igrache onima u po zoni.

 

 

 

 

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

Imam Procketov spisak za draft :classic_cool: Zvezdiliks moze da izadje uskoro:s_d: Sa koje pozicije planirate da uzmete Oladipa i PG i u kojoj rundi:classic_biggrin:

Ja u 6.

 

Ne vredi ti to nista.

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Znam ti sve targete za kasnije runde :classic_cool:

Imas radnu verziju  za 2 pozicije. Nemas izmene, ali opet ti je bolje da se drzis toga, nego da izmisljas toplu vodu.

 

Bojim se da ces brzo nazad, ako su ti oni igraci koje si mi pominjao, ozbiljni pikovi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

Mene bi bilo sramota reci da imam neciji spisak, to znaci da sumnjam u svoje NBA fantazi znanje. 

 

To je iz vremena dok smo se dogovarali dal cu kod njega da predjem, jbg Xpert mi je ponudio slobodu u draftu, to nisam mogao da odbijem nakon silnih prozivanja od nekih

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zvezdinho said:

Ma kakav Wook, on najvise mulja sa trejdovima, jel moze neko van lige da bude komesar na primer Djole, on je najprofesionalniji.

Necu ja. 

 

Matic ce da profi odradi posao, a prema tebi nece biti popusta kod njega (verovatno ni kod Haosa). Ima da te katuju na keca, ako krenes da divljas.

Link to comment
Share on other sites

Ti si nov, ne znas za rivalitet izmedju Wook-a i mene, ovo je normalno:classic_biggrin: Pitaj ljude za 1/2 od pre par sezona kad je Wook imao 5 meceva sa CP3 i DJ :classic_biggrin: I liga bez trash talka nije liga :classic_biggrin: I Matic mnogo voli da se duva i siri, videcemo ga ove sezone.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Jedini ko moze da divlja si ti sa trejdovima. Imam ja Maksu da te pripritomi ako budes divljao. 

Kako se to divlja sa trejdovima? Ne igram sa decom, vec sa odraslim ljudima koji imaju visegodisnje iskustvo.

 

Nadam se da cemo postovati pravilo da se o trejdovima glasa bez uplitanja sa strane i zatrpavanja sanducheta. Ako tebe, ili bilo koga drugog, komesar pusti da dizes galamu i skaces ljudima po glavi, nebitno da li se radi o mom i tudjem trejdu, na keca izlazim iz lige.

 

Za veto kampanju sopstvenog trejda bih izbacivao iz lige bez glasanja.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...