Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

1 hour ago, Wook said:

Sta, Zveki nije bio ni 5.?

 

Ovako bi bilo najregularnije - 17. iz A, ili 5. iz B, ako bude bilo potrebe za dopunom lige.

 

Igrao sam 1/4 sa prvoplasiranim nereseno 6-6-1, nego nije mi jasno sta nudite jer sam se iznervirao jer sam samo pao na onu Van Utvuchak ili kako se vec zove  koja je vodila 4-0 i povredi se na 30-40 i posle toga na 4-2 preda mec.

 

Kako bre uini protiv mene kad me je i on pitao jel hocu kod njega da bidnem coowner.

 

edit Pa to je Xpertova frnashiza SAD , kako bre nece da igra ???  Jer jedini ja moram da nagovaram ljude da ostaju u svojim franshizama ???

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, maXa88 said:

 

 

Uini jel imas ti coownera? Moze zveki kod tebe ako nemas nista protiv. On zna da korosti IR listu. Videces kako je to dobra forica...

 

ja sam prvi zvekiju ponudio saradnju, jedino da se ne pita oko drafta. nije mi odgovorio ni zvanicno ni nezvanicno.

12 minutes ago, delgado said:

Vini se svim silama zalaze da ne gleda Zvekija na ovom topiku..

 

 

naprotiv. zveki, mr twister i fat zadd su jedina gospoda sa kojima sam pravio trejdove. meni treba licno 10 do 15 zvekija u ligi u kojoj igram. 

Edited by uini
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa realno, nije ni cudo sto niko ne voli Zvekija kad se ponasana uzviseno

 

 - Tebi se nije udostojio da odgovori, nas je isto kulirao, jednog Woochinu odbija, a onda se trti kad ga prozivamo "EJJ NEMOJ DA PRIHVATIM DA BUDEM COOWNER I DA SE NISTA NE PITAM , TRESU SE GACE A" ... Muceni Zveki, nisko si pao.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Pa realno, nije ni cudo sto niko ne voli Zvekija kad se ponasana uzviseno

 

 - Tebi se nije udostojio da odgovori, nas je isto kulirao, jednog Woochinu odbija, a onda se trti kad ga prozivamo "EJJ NEMOJ DA PRIHVATIM DA BUDEM COOWNER I DA SE NISTA NE PITAM , TRESU SE GACE A" ... Muceni Zveki, nisko si pao.

 

Odgovorio sam mu, ne seca se, rekao sam mu nije mi to to ako ja ne draftujem. Ili barem lapo lapo. I kako se povredila vodim 4-0 ona Belgijanka jel zna neko ???

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, delgado said:

Zveki, dodaj u opis

 

 2019/20

 

 Molim da udjem u A ligu

 

E moj delgado meni da je toliko stalo da  po svaku cenu igram A ligu mogao sam da prihvatim tvoju ponudu, Uinijevu ponudu, Wookovu ponudu itd itd da ne otkrivan...da ne otkrivam ko je sve nudio ( ja se sam nudio nisam), cak sam Maxu molio da te ne napusta i da nastavi da igra. Moze i PM skrinshot ako te interesuje mada je bila i javna molba.

Edited by Zvezdinho
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wook said:

Ti si bio 5. u reg? To bi bilo super. Ako bude trebalo igras A, a Neletu ostavis B ekipu.

 

Treba ipak glasati kad moze Olimpja u ABA moze i neko drugi u A ligi :s_d::lol_2:

 

Nego jel su lavrnja i lavrnjinj drug u stvari jedna osoba :lol_2:

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, delgado said:

AU au al ga zakomplikovaste braco.

 

 Ako sam nesto naucio iz prosle sezone, to je koliko je lepo ne ispasti iz lige ... Maxa je dao sve od sebe da nas preseli kod Zvekija, ali iscupao sam se svojom velikom sposobnoscu. Evo Zvekiju coveku nije dobro, pa ponudio sam ti coownersko mesto iz sazaljenja i jer te gotivim, prva titula mi je s tobom, ali svakako je dobro sto nisi u ligi makar zbog tvog kukumakanja, tu si stvarno uzasan.

 

:lol_2: Ja ladno molio maxu da nastavi da igra. Resite kako hocete.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Moj predlog, da mnogo ne komplikujemo: posto se i Manu slaze - ko je ispao iz A, nema vracanja. 1. na redu 5. iz B u reg. delu, ako treba jos jedno mesto (Jovancha???), 6. iz B u reg. i tako redom. Verovatno da vise od 2 mesta nece trebati.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wook said:

Moj predlog, da mnogo ne komplikujemo: posto se i Manu slaze - ko je ispao iz A, nema vracanja. 1. na redu 5. iz B u reg. delu, ako treba jos jedno mesto (Jovancha???), 6. iz B u reg. i tako redom. Verovatno da vise od 2 mesta nece trebati.

 

Tacno mi je jasno ako je Mile bio peti zbog cega sad ovo predlazes ado juce bila druga pesma :lol_2: Jedna filijala da zameni Gagaru .

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Tacno mi je jasno ako je Mile bio peti zbog cega sad ovo predlazes ado juce bila druga pesma :lol_2: Jedna filijala da zameni Gagaru .

Zveki lepo se ponasaj mozda te i pozovem da budes moj co-owner ako Nele ne bude imao vremena

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Tacno mi je jasno ako je Mile bio peti zbog cega sad ovo predlazes ado juce bila druga pesma :lol_2: Jedna filijala da zameni Gagaru .

Imas bolji predlog? A znam, da ti igras. 😁 

Plej of rezultate van SF, razigravanje 5-8 je neozboljno uzimati u obzir. To niko ne igra ozbiljno. Najpravicnije je da se ide od 5. u reg. delu. pa redom, ako treba.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...