Jump to content

A Liga NBA Fantasy 2019/2020


maXa88

Recommended Posts

Poslajite ljudima PM-ove i preko espn platforme  za ligu e-mail  poziv da potvrde da ce da igraju. Mnogo neozbiljan ovaj lavrnja, vaznija mu stranka nego fantazi. Djoleta za komesara. Covek profi obavlja posao komesara u B ligi.

Edited by Zvezdinho
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Brine se Zveki da nije neko neaktivan. Lepo od njega, ali u A ligu ce morati tezim putem, preko nepremostivih prepreka kao sto su Stefi, Djolo, Skvebi, Manu, itd. A i Vlada ume da zabiberi. 

 

Sto se tice govora @mr clutch, to su samo poslednje reci pred cerupanje.

Ko se jos boji mr neklac fantazi "zveri"? Jedino mozda Matic ili Trip.

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Drakaris said:

 

Sto se tice govora @mr clutch, to su samo poslednje reci pred cerupanje.

Ko se jos boji mr neklac fantazi "zveri"? Jedino mozda Matic ili Trip.

 

 

Cerupo si u PL fantaziju, pa sam te rutinirao bez 3 bitna igrača, medju kojima je i DeBruyne. 

 

Jači si na rečima nego na delu. No dobro mlad si momak i zelen igrač, pa cu se praviti da nisam pročitao ovaj post i dati ti drugu šansu za iskupljenje. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zvezdinho said:

Matic se stalno kurchi, a nikako do finala da stigne , a kamoli do titule. Drakche ja da sam bas hteo da igram A ligu mogao sam kao co-owner kako hoces.

Matic od kada je usao u A ligu je definicija konstantnosti u PO nisam usao 1 i to za o.5 pobedu(jebani Amare stoudamire) i to svaki put u top 8.

dok si ti morao da se nudis svima kao starleta da bi nekako izasao iz B lige, sad truth 😕

Pitaj boru mozda te on uzme za Co-ownera 🤔🤔🤔

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim da sam bocnuo gde treba:lol_2: Ja da sam hteo da budem coowner mogao sam jos na kraju prosle sezone to da budem jer sam imao ponude. I sad ih ima. Udji jednom u finale barem da pa pricamo, ovako ispadas neozbiljan.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Grof se izvuko sa neresenim rezultatom sta da se radi i ako je imao i vise utakmica i bolje igrace, i nemoj mnogo da se sekiras, polako bice neko finale i za tebe u narednih 5-10 sezona, i corava koka ubode neko zrno:classic_cool:

 

I bolje ti je da me ne nerviras da ne bi prihvatio co-ownersko mesto pa ce posle da bude kuku lele.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Pa ti jesi nebitan to si pogodio,  ali to 4 mesto koje se cekalo za A ligu je bitno.
Jedino gde si ti bitan je da spamujes pm-ove da vetuju, ili  da kukas da vetuju tvoj trejd a pre toga si nedelju dana smarao (valjda) Zorexa.
Pa prihvati co-ownersko mesto jbg kada sam ne mozes da udjes u A ligu, trazi milostinju, taman da spamujes pm-ove kada Wook trejduje barem ce biti zanimljivo.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Pa ti jesi nebitan to si pogodio,  ali to 4 mesto koje se cekalo za A ligu je bitno.
Jedino gde si ti bitan je da spamujes pm-ove da vetuju, ili  da kukas da vetuju tvoj trejd a pre toga si nedelju dana smarao (valjda) Zorexa.
Pa prihvati co-ownersko mesto jbg kada sam ne mozes da udjes u A ligu, trazi milostinju, taman da spamujes pm-ove kada Wook trejduje barem ce biti zanimljivo.

 

 

Bice Maticu nekad neko finale ne moras da se srdis toliko.

14 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ali "imao je bolje igrace" 😬

 

Kao da smo random dobijali igrace.

 

Nismo random dobijali, ali neki iz lopovskih trejdova jesu dobijali igrace, zbog toga i izraz proci pakao B lige. I pored toga provukli ste te kroz iglene usi sa neresenim rezultatom.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Što prizivaš dečka za finale, u ovoj konkurenciji teško je i opstati, Maksa je da djnemanjom u prvoj sezoni igrao polufinale, pobogu. Ti ima da smrdiš ko zna još dokle u b ligi , dok Matić svake sezone ima konkurentan tim i jedan je od boljih fantasy playera

 Živiš u prošlosti, zveki, koga boli qrac da l ćeš nekom biti coowner... Niko te se ne plaši, stari širkane.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...