Jump to content

Filozofija male nužde iliti kako pišaju balkanski muškarci


korona je najveća prevara

Recommended Posts

4 hours ago, Honey Badger said:

Moracu pitati svoju zenu sta bi ona mislila o meni da sjedim kad pisam


Pa mene moja naterala nakon što joj dopizdilo do pere kupatilo 😂. Na poslu u svakom wc-u stoji natpis “bitte im sitzen pinkeln”, obradujem se kad na benzinskim pumpama i po gradu naletim na pisoar 😬.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Eddard said:


Pa mene moja naterala nakon što joj dopizdilo do pere kupatilo 😂. Na poslu u svakom wc-u stoji natpis “bitte im sitzen pinkeln”, obradujem se kad na benzinskim pumpama i po gradu naletim na pisoar 😬.

 

Jesi li gledao film About Schmidt sa Jack Nicholsonom? Cijeli zivot zena ga je tjerala da sjedi kad pisa i kad je umrla, on je pisao stojeci i namjerno je pisao i pored solje, njoj u inat. Dobar film.

 

Malo sam se iznenadio da je toliko rasireno, to pisanje sjedecki, i ako decki kazu da im je bolje tako, ko sam ja da im sudim. Mada vidim, kao sto je u tvom slucaju da ima tu i prisile, pa bih svu odusevljenost uzeo sa malom rezervom.

 

Opet, zivimo u doba gender fluidnosti, sve je OK dok god nikoga ne ugrozava.

 

 

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, DJ_Vasa said:

Možda je off-topic, ali si me podsetio na jednog nastavnika u osnovnoj, koga smo zvali Smrda jer se baš i nije mnogo družio sa vodom i sapunom, a odeća mu je bila izgužvana i prljava. Doduše, bio je veoma dobar u svom poslu i prijatan u obraćanju, što nije bilo baš tako često u doba SFRJ. Jeste da mi je predavao mesec-dva jer je menjao bolesnog kolegu, ali videlo se da zna posao. Čudno mi je da neko ko ima obrazovanje ume toliko da beži od običnog sapuna.

To je bilo tipicno za tadasnje intelektualce.😅 btw kakvu ste temu otvorili ahaa...

Edited by Janne240
Link to comment
Share on other sites

Ova tema je trebala da ostane na podforumu Drustvo.
Da li negde ima da se kupi pisoar za u kupatilo kuci? Da pored wc solje imam i pisoar pa da kad pisam ne pisam svuda naokolo.
 
Lavabo! [emoji14]
Ali nemoj da šaraš:

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Zanimljiva tema [emoji16]
Još ostaje da čujemo kako se urinira u Japanu, Tajlandu, Kanadi i je li se bolje pišalo za vrijeme Tita ili poslije rata. [emoji23]
Oni to rade preko glave. [emoji38]+:

Sent from my LM-G710VM using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ovde se otvara citav spektar dodatnih pitanja,kao stu su:
- Pisanje uz vetartm kao nacionalna disciplinatm 
-Mokraca kao pivo (iliti pisanje po 'usranom americkom')
 

Spoiler

 

-Mokraca kao tecnost za hladnjak (ili ti pisanje po 'cetnickom') 
 

Spoiler

 


-Pisanje sa jutarnjom erekcijom (iliti knowhow)
 

Spoiler

 


-Golden shower
 

Spoiler

Ovde nisam kacio nista..ne sto me stid,vec sto nije my cup of tea..haha..prikladan izbor reci,jel da? :classic_biggrin:


Zaista "bistra" filozofska pitanja :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...