Jump to content

Filozofija male nužde iliti kako pišaju balkanski muškarci


korona je najveća prevara

Recommended Posts

30 minutes ago, Bek said:

Ja ne perem jer pisam sedeci heheehe. Probajte, bolje sto puta. Nema pranja ruku, nema pisanja po dasci, izvalis se ko covek i uzivas, citas forum. Cak kazu i da je tako bolje, zdravije za prostatu.

 

Nije me sramota da priznam!

 

Kako to fino kaze nas narod: ko je sretan ni u hali* nije gladan!

 

Mozes npr i jabuku (ili neku drugu vocku) da pojedes dok sjedis na wc-u i citas forum. Znas onu: an apple a day keeps the doctor away. Voce je puno vitamina i minerala koje jacaju imumi sistem u borbi protiv virusa i bakterija. 

 

Mislim da si blizu neceg epohalnog ali ne mogu bas da uperim prstom u tacno sta. :lol_2:

 

 

* hala = wc

 

 

Edited by Honey Badger
  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bek said:

Dobro, malo se sprdam i neko sam ko redovno pere ruke, ali ako cemo ozbiljno, sto bi prao ruke ako pisas sedeci i nikakav kontakt rukama nemas osim sa vrhom pantalona i gaca? 

 

Naravno da ne treba prati ruke nakon wc-a ako tako radis. Mozda bi jos bolje bilo da se nuzda obavlja u hirurskim rukavicama, a? 

 

Sa mnom u skolu je isao jedan sampion koji nije volio prati kosu, a ni generalno pranje nije bilo jace ali ovdje je kosa slucaj. Jednom sam ga pitao kako mu ne smeta sto mu je kosa tako masna i prljava, kako ga ne svrbi? "U nedelju cu se sisati pa cu oprati kosu da sperem dlacice da ne kolju", je odgovor koji sam dobio i koji nisam zaboravio do danas, vise od 30 godina kasnije. Zamisli kako sam se glupavo osjecao jer mi tako brilijantna ideja nije ni pala na pamet. 

 

I tako.

Edited by Honey Badger
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

🤣

 

Dobro, nisam ja to smislio da ne bih morao ruke da perem nego me nekad mrzi da stojim, narocito uvece pred spavanje, samo se zavalim na solju. Posto sam vadio krv skoro i odradio sve moguce preglede kod doktora i sve je savrseno, ne bih da menjam tim koji pobedjuje 😁 Jedino imam te neke pocetke prosirenih vena na nogama, pisao sam o tome na temi o trcanju, mozda je od silnog sedenja na solji, majku mu.

 

A posto prosirene vene uglavnom imaju zene, a one sede dok piske, mozda sam na tragu istorijskog otkrica 😃

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Honey Badger said:

 

Naravno da ne treba prati ruke nakon wc-a ako tako radis. Mozda bi jos bolje bilo da se nuzda obavlja u hirurskim rukavicama, a? 

 

Sa mnom u skolu je isao jedan sampion koji nije volio prati kosu, a ni generalno pranje nije bilo jace ali ovdje je kosa slucaj. Jednom sam ga pitao kako mu ne smeta sto mu je kosa tako masna i prljava, kako ga ne svrbi? "U nedelju cu se sisati pa cu oprati kosu da sperem dlacice da ne kolju", je odgovor koji sam dobio i koji nisam zaboravio do danas, vise od 30 godina kasnije. Zamisli kako sam se glupavo osjecao jer mi tako brilijantna ideja nije ni pala na pamet. 

 

I tako.

Možda je off-topic, ali si me podsetio na jednog nastavnika u osnovnoj, koga smo zvali Smrda jer se baš i nije mnogo družio sa vodom i sapunom, a odeća mu je bila izgužvana i prljava. Doduše, bio je veoma dobar u svom poslu i prijatan u obraćanju, što nije bilo baš tako često u doba SFRJ. Jeste da mi je predavao mesec-dva jer je menjao bolesnog kolegu, ali videlo se da zna posao. Čudno mi je da neko ko ima obrazovanje ume toliko da beži od običnog sapuna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Bek said:

🤣

 

Dobro, nisam ja to smislio da ne bih morao ruke da perem nego me nekad mrzi da stojim, narocito uvece pred spavanje, samo se zavalim na solju. Posto sam vadio krv skoro i odradio sve moguce preglede kod doktora i sve je savrseno, ne bih da menjam tim koji pobedjuje 😁 Jedino imam te neke pocetke prosirenih vena na nogama, pisao sam o tome na temi o trcanju, mozda je od silnog sedenja na solji, majku mu.

 

A posto prosirene vene uglavnom imaju zene, a one sede dok piske, mozda sam na tragu istorijskog otkrica 😃

 

Neka cvjeta tisuce cvjetova i sve dok to sto radis nije ni na ciju stetu, slobodan si da pisas kako ti srcu drago. Niko stvarno ne bi trebao na tome da ti zamjeri. Having said that, moram da priznam da sada nesto drugacije gledam na tebe, pogotovo sto ne odustajes sa opisima i ostavljas mentalni image koji mi je pomalo uznemirujuci.

 

 

43 minutes ago, DJ_Vasa said:

Možda je off-topic, ali si me podsetio na jednog nastavnika u osnovnoj, koga smo zvali Smrda jer se baš i nije mnogo družio sa vodom i sapunom, a odeća mu je bila izgužvana i prljava. Doduše, bio je veoma dobar u svom poslu i prijatan u obraćanju, što nije bilo baš tako često u doba SFRJ. Jeste da mi je predavao mesec-dva jer je menjao bolesnog kolegu, ali videlo se da zna posao. Čudno mi je da neko ko ima obrazovanje ume toliko da beži od običnog sapuna.

 

Imali smo i mi. Tipicno je da je i ovaj bio zamjena za redovnog nastavnika. Nosio je izguzvanu maslinastu kosulju kratkih rukava sa do pola poderanim dzepom. Nije bio prljav ali je bio neuredan i odudarao je od redovnih nastavnika koji su svi bili pristojno obuceni.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DJ_Vasa said:

Možda je off-topic, ali si me podsetio na jednog nastavnika u osnovnoj, koga smo zvali Smrda jer se baš i nije mnogo družio sa vodom i sapunom, a odeća mu je bila izgužvana i prljava. Doduše, bio je veoma dobar u svom poslu i prijatan u obraćanju, što nije bilo baš tako često u doba SFRJ. Jeste da mi je predavao mesec-dva jer je menjao bolesnog kolegu, ali videlo se da zna posao. Čudno mi je da neko ko ima obrazovanje ume toliko da beži od običnog sapuna.

 

Neprepoznata depresija, verovatno, ko ce ga znati.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Bek said:

🤣

 

 

 

A posto prosirene vene uglavnom imaju zene, a one sede dok piske, mozda sam na tragu istorijskog otkrica 😃

Glupost, ko je taj koji je odredio kako treba da se pisa? Ja isto pisam sedeci. Stajanje i pisanje u WC solju mi je odvratno. Bas onako "divljacki" tj zivotinjski, jos kad su ljudi bili ne razvijeni dovoljno. Ajd u prirodi, ili na nekom javnom toaletu, ali kuci stojati i pisati. no no no

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, I, Ja Sam Laki said:

Glupost, ko je taj koji je odredio kako treba da se pisa? Ja isto pisam sedeci. Stajanje i pisanje u WC solju mi je odvratno. Bas onako "divljacki" tj zivotinjski, jos kad su ljudi bili ne razvijeni dovoljno. Ajd u prirodi, ili na nekom javnom toaletu, ali kuci stojati i pisati. no no no

 

Cekam da se pojavi neki koji ce i vama 'sjedacima' da kaze kako niste puno bolji od zivotinja jer pisate sjedeci, kad svi znaju da je naj noble pisati - lezeci.

 

Legnes i pisas, kao pravi gospodin.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Honey Badger said:

 

Cekam da se pojavi neki koji ce i vama 'sjedacima' da kaze kako niste puno bolji od zivotinja jer pisate sjedeci, kad svi znaju da je naj noble pisati - lezeci.

 

Legnes i pisas, kao pravi gospodin.

 

zafrkancija na stranu, kod pisanja stojecki uistinu se pisa po cijelom kupatilu. tako da je Bek, sto se toga tice, u pravu. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Vjekoslav said:

 

zafrkancija na stranu, kod pisanja stojecki uistinu se pisa po cijelom kupatilu. tako da je Bek, sto se toga tice, u pravu. 

 

A kapne li ti poneka kap kad se dignes sa solje?

 

Mislim da ti vasi nacini vrsenja male nuzde, a sve u cilju izbjegavanja pranja ruku je nekako... Hm, ipak smatram da vam je sigurnije leci u kadu i tako lezeci se ispisati kao gospodin. Nema sanse da neka kap mokrace padne na pod u kupatilu, pa da ne daj boze, mora da se cisti.

 

Nego, ko od vas ima tepih u kupatilu? Znam da vas ima i takvih, ajde da vas vidim.

 

 

~~~

 

Sto bi kolege forumasi iz Srbije rekli - lebe mekani, o cemu se ovdje raspravlja 

:lol_2: 

 

 

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nemojte me pogrešno razumeti. Pitanje pišanja stojećki ili sedećki jeste jedno vrlo bitno i kompleksno pitanje koje zaslužuje temeljitu raspravu, ali stekao sam utisak da se jedno drugo, još zanimljivije pitanje nekako gura u drugi plan, a to je pitanje dal treba prati dupe posle sranja ili je korištenje tariguza sasvim dovoljno.

Izvinjavam se na svom lošem francuskom. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Vjekoslav said:

treba li piškiti stojećki ili sjedećki možda ponajbolje govori ova tema. umjesto u korona virus, zapišali ste kompletan thread. 

 

Pa ne bas. Ovo je pocelo sa treba li ili ne prati ruke nakon zahoda da se izbjegne zaraza od korone. Neki su zakljucili da ne mora ako sjedis dok pisas.

 

Onda je pocela bitna rasprava.

 

Moracu da se raspitam malo da vidim koliko je sjedenje na wc-u rasprostranjeno medju mojim muskim prijateljima i poznanicima. Mozda propustam nesto sto bi mi ucinilo zivot ispunjenijim, ne znam.

 

Ali ja sam cvrsto na strani pranja ruku, taman da ne dodirnem nista osim rucke na vratima wc-a, dovoljno je da zavrijedi sapuna.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Honey Badger said:

 

A kapne li ti poneka kap kad se dignes sa solje?

 

Mislim da ti vasi nacini vrsenja male nuzde, a sve u cilju izbjegavanja pranja ruku je nekako... Hm, ipak smatram da vam je sigurnije leci u kadu i tako lezeci se ispisati kao gospodin. Nema sanse da neka kap mokrace padne na pod u kupatilu, pa da ne daj boze, mora da se cisti.

 

Nego, ko od vas ima tepih u kupatilu? Znam da vas ima i takvih, ajde da vas vidim.

 

 

~~~

 

 

  Hide contents

Sto bi kolege forumasi iz Srbije rekli - lebe mekani, o cemu se ovdje raspravlja 

:lol_2: 

 

 

 

 

 

Ja pisam sedeci, i pre nego sto ustanem gurnem ruku i protresem ga, tako da ne kapne na dasku od wc solje. Posle svakako operem ruke. 

 

Nekada davno kad sam imao kadu u kupatilu onda sam pisao lezeci u kadi .

Tepih nemam u kupatilu.

 

Ova uputstva sto u vezi kihanja, to smo mi jos kao mali od mame naucili a kasnije i u zabavistu da se ruka stavi na usta ili maramica ili lakat .

Nikad mi nije bilo jasno kad sam video nekoga kad zeva ili kise bez da stavi ruku na usta. Nekulturno je jako.

Edited by I, Ja Sam Laki
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Laki Juan said:

Kako ih otvoriš?

 

Ne pitaj. :lol_2:

1 minute ago, I, Ja Sam Laki said:

 

Ja pisam sedeci, i pre nego sto ustanem gurnem ruku i protresem ga, tako da ne kapne na dasku od wc solje. Posle svakako operem ruke. 

 

Ova uputstva sto u vezi kihanja, to smo mi jos kao mali od mame naucili a kasnije i u zabavistu da se ruka stavi na usta ili maramica ili lakat .

Nikad mi nije bilo jasno kad sam video nekoga kad zeva ili kise bez da stavi ruku na usta. Nekulturno je jako.

 

Meni ce ovi vasi opisi izazvati trajna psiholoska ostecenja. Mentalne slike kako muski sjedite i pisate te protresate su nepovratno urezani u moju slabasnu psihu i dozivljavam prilicno teske traume.

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...