Jump to content

Epidemija koronavirusa (Covid-19 / SARS-Cov2) - dnevne aktuelnosti iz zemlje i sveta


djole
Message added by Eddard

Dragi forumaši, molimo vas da u vreme ove krize ostanemo prisebni i racionalni i da pisanjem na ovoj temi ne dođemo u situaciju da naudimo nekome. Stoga:

 

- nemojte davati savete za uzimanje lekova i bilo kakvu terapiju, čak i ako ste zdravstveni radnik - jedini ispravni put za sve one koji eventualno osećaju simptome je da se jave svom lekaru ili na neki od telefonskih brojeva koji su za to predviđeni.

- takođe - ne uzimajte lekove napamet! Ni one proverene, ni one potencijalne - obratite se svom lekaru!

- nemojte prenositi neproverene informacije koje bi mogle nekoga da dovedu u zabludu i eventualno mu načine štetu. Znamo da je u moru informacija po pitanju ove situacije jako teško isfiltrirati one koje su lažne, pogrešne ili zlonamerne, ali potrudite se - radi se o zdravlju svih nas. Pokušajte da informacije sa kojekakvih obskurnih sajtova i sumnjivih izvora ne prenosite. Ili ih prvo proverite pre nego što ih prenesete.

- potrudite se da ne dižete paniku svojim postovima - ostanimo mirni i racionalni.

- aktivno propagiranje naučno neutemeljenih (između ostalih i antivaxxerskih) stavova i pozivanje na nevakcinisanje bazirano na njima nećemo tolerisati.

 

Budimo dostojanstveni u ovoj krizi, ovakve situacije su ogledalo svih nas. 

Hvala na razumevanju.

 

Vaš tim Vox92

Vakcinacija  

193 members have voted

  1. 1. Da li ste vakcinisani protiv Coronavirus-a i kojom vakcinom?

    • Pfizer/Biontech
    • Sinopharm
    • Sputnik V
    • Moderna
    • AstraZeneca/Oxford
    • Johnson & Johnson
    • Nisam i ne želim da se vakcinišem
    • Nisam još sigurna/an da li ću se vakcinisati
    • Preležao/la sam Covid-19, pa čekam da vidim da li i kada ću da se vakcinišem


Recommended Posts

22 minutes ago, Tomiprunet said:

Napisali ste da je glasanje javno, a niste napisali da se moze videti ko je kako glasao, to ste 100% promenuli kasnije, da bi se imao uvid u stanje, tj sta koji forumas misli 🙂


Je l si ozbiljan? :classic_biggrin:

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Tomiprunet said:

Ne bitno mi je sta pises. Izvrci , prevrci, lazi, nije mi bitno.

 

Nema tu drugih reci, svako glasanje radi statistike je lazna statistika. Napisali ste da je glasanje javno, a niste napisali da se moze videti ko je kako glasao, to ste 100% promenuli kasnije, da bi se imao uvid u stanje, tj sta koji forumas misli 🙂

 

 

Da li mogu ja da otvorim jedno glasanje?

 

Mora da možeš na novoj temi, samo OP može da postavlja

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Henry Chinaski said:

Pozdrav drustvo, citam vas nekad od raspada starog foruma, uglavnom KK topic.

Posto se danas vakcinisah Pfizerom, rijesih da ostavim prvi post na ovoj temi🙂

Dobrodosao.

Da si se ranije javio mogao bi doci do saznanja koja je vakcina najbolja, al dobro verovatno nije bilo druge pa si morao taj Fajzer.

Ono, kad nema piva dobar je i Jelen.

  • Like 4
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Henry Chinaski said:

 

Zena mi je ruskinja, i ona je agitovala za Pfizer.😀

To su te tanane slovenske duse, lako podlegnu kapitalistickoj propagandi.

Nema veze radimo na masini za neutralizaciju Fajzerovih cipova, ispravicemo tu gresku, smatraj to zavrsenim.

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites



Pozdrav drustvo,
...
rijesih da ostavim prvi post na ovoj temi[emoji846]


Pošto znam da nisi legendarni Henry Chinaski sa bivšeg foruma, samo ću reći da nije lepo što si uzeo dres koji bi trebalo da je "povučen" [emoji6]

Sent from my phone using their app

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fancy said:


 

 


Pošto znam da nisi legendarni Henry Chinaski sa bivšeg foruma, samo ću reći da nije lepo što si uzeo dres koji bi trebalo da je "povučen" emoji6.png

Sent from my phone using their app
 

 

E pa ne znam ko je legenda foruma, nadam se da cu opravdati ocekivanja sada kada imam to breme legende na ledjima 😀

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Henry Chinaski said:

E pa ne znam ko je legenda foruma, nadam se da cu opravdati ocekivanja sada kada imam to breme legende na ledjima 😀

 

>To ti je druže, kao Ronaldo i Ronaldo....sad ko je "pravi",  a ko je bolji, kod nas u Nišu kažu...jebeš li ga...:79:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...