Jump to content

Epidemija koronavirusa (Covid-19 / SARS-Cov2) - dnevne aktuelnosti iz zemlje i sveta


djole
Message added by Eddard

Dragi forumaši, molimo vas da u vreme ove krize ostanemo prisebni i racionalni i da pisanjem na ovoj temi ne dođemo u situaciju da naudimo nekome. Stoga:

 

- nemojte davati savete za uzimanje lekova i bilo kakvu terapiju, čak i ako ste zdravstveni radnik - jedini ispravni put za sve one koji eventualno osećaju simptome je da se jave svom lekaru ili na neki od telefonskih brojeva koji su za to predviđeni.

- takođe - ne uzimajte lekove napamet! Ni one proverene, ni one potencijalne - obratite se svom lekaru!

- nemojte prenositi neproverene informacije koje bi mogle nekoga da dovedu u zabludu i eventualno mu načine štetu. Znamo da je u moru informacija po pitanju ove situacije jako teško isfiltrirati one koje su lažne, pogrešne ili zlonamerne, ali potrudite se - radi se o zdravlju svih nas. Pokušajte da informacije sa kojekakvih obskurnih sajtova i sumnjivih izvora ne prenosite. Ili ih prvo proverite pre nego što ih prenesete.

- potrudite se da ne dižete paniku svojim postovima - ostanimo mirni i racionalni.

- aktivno propagiranje naučno neutemeljenih (između ostalih i antivaxxerskih) stavova i pozivanje na nevakcinisanje bazirano na njima nećemo tolerisati.

 

Budimo dostojanstveni u ovoj krizi, ovakve situacije su ogledalo svih nas. 

Hvala na razumevanju.

 

Vaš tim Vox92

Vakcinacija  

193 members have voted

  1. 1. Da li ste vakcinisani protiv Coronavirus-a i kojom vakcinom?

    • Pfizer/Biontech
    • Sinopharm
    • Sputnik V
    • Moderna
    • AstraZeneca/Oxford
    • Johnson & Johnson
    • Nisam i ne želim da se vakcinišem
    • Nisam još sigurna/an da li ću se vakcinisati
    • Preležao/la sam Covid-19, pa čekam da vidim da li i kada ću da se vakcinišem


Recommended Posts

Darija botino odgovori da li je tacno da li je pola bolnice u Cupriji zarazeno sa Da ili Ne. Neko sa toliko naucnih radova bi trebalo da je sposoban za to.

 

Pisam joj se na radove i karijeru, biti covek je nesto vise.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ni na jedno pitanje nije dao odgovor. 

Licno mi je pobedio kod izvrdavanja naloga za tviter... sta je to tviter, nemam tviter, nemam pojma, to neki ljudi, otislo u pravcu Grocke... i to sve prica lik

koji ima DEVET jebenih televizora u svojoj kancelariji. :classic_laugh:

 

 

 

p.s. sto ste mi izbrisali post za Hamiltona jbt zezam se tejk it izi

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

 

Ma nije upitanj njen javni nastup, žena je normalna za početak za razliku od ove budaletine.

 

Samo ovo dupeuvlačenje i komentar na pitanje DJVa.

 

Komentar na DJV i sad ovaj "odgovor" za Cupriju

Link to comment
Share on other sites

Ako je postojala ikakva sumnja u vesti iz Cuprije, ovim “odgovaranjem” na pitanja o Cupriji su je odagnali.

 

I da primetim da se momak iz Birna lepo popisao po svom prethodnom sepurenju psiha i ovih gmizavaca koji se nazivaju novinarima, ostavsi kao poslednji sa pitanjima.

Edited by Klipan
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo je inace bila bukvalno prva KZN Prvog Bolesnika Srbije koju sam pogledao..pa u dugom periodu. Ortak koji je gledao me uvukao kroz dopisivanje.
Svaka cast onima koji imaju zh&zh (zheludac i zhivce) za ovu propagandnu bljuvotinu,za ovu vulgarnu zloupotrebu KZN u svrhu propagande..koju "vesto" maskira pitanjima doajena dnovinarstva iz Pinka,Informera i Telegrafa.

Doduse..mozda nekog ovo zabavlja..kao neka humoreska...ne znam..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

"Ja tražim od Vlade da obezbedi potpunu slobodu informisanja. Od takvih vesti lakše je braniti se svojim radom i trudom nego na bilo koji represivan način", kazao je Vučić

 

Bwahahahah, vic dana u ostroj konkurenciji.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

A zasto ni jednom do sad nije bio direktor Batuta, vec stalno salju Kisicku koja je zamenica direktora. Jel taj direktor uopste postoji?

 

zAtO šTo jE oNa StRuČnjAk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ili mozda moze ovako da se predlozi. Moze za vikend da seta dupe onaj koji dovede u RTS starog deku, ili ostarelog babu, i ovaj da stane pred kamere, i u udarnom terminu javno da prizna "ja sam jedan od onih koji su onomad jedni drugima na ulici cestitali nepravedne i nicim izazvane sankcije". 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Stoned Laki21 said:

 

Rekao je i sad priča. Nama je do yaya kako je u nekim razvijenijim zemljama i da je u Ćupriju poslato sve şta i kako treba, nabrajao zaražene ja upamtio samo da ih ima u Narodnom Frontu.

Broj zarazenih rekao? 

Naveo bolnicu i ZZZZ?

Ja sam slusao tih 5 min, pominjao je po Bg, Valjevu... NS i CU nista(mislim na zarazene)Ako kasnije jeste, a opet nema sanse da je rekao istinu, izvinjavam se.

 

To da salje moze da okaci macku o rep, ljudi su kao u rudniku tamo.Sumnjam da je to jedini slucaj. 

Ovo za opremu koju "imamo" moze da prodaje nekom sa IQ 7,5. Ako su poslali pre dan,dva,tri... Alal nek im je, posle mesec dana

 

Testiranja su posebna prica

 

Okacio sam onaj clanak sa nova.rs i to je stanje stvari

 

Da se samo razumemo, ne kazem sad tebi licno- Mene ne zanima ko je iz koje stranke, komentarisem ponasanje vlade i predsednika drzave u kriznoj situaciji, ni ne pomisljajuci na politicku pripadnost  - JADNICI!

 

Bolje da nisam pisao opet. Gomilu tih ljudi poznajem i mozda nisam potpuno realan

Link to comment
Share on other sites

  • Eddard featured this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...