Jump to content

Teniski penzioneri


Boxy

Recommended Posts

Quote

Jel imala neke probleme sa povredom ili se radi o nekom zasicenju?

 

Quote

she was having serious injuries in her last years of career. She had told the German media a year ago that she couldn`t feel her thumb and some fingers anymore. i guess her injuries became chronic since her game based on big serves and given the pandemic conditions, she decided to retire imo instead of trying more.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Covece,ja sam na njega potpuno zaboravio. Sta se desilo sa njim,zasto je nestao?
(jel on bese imao problema sa ledjima..tako nesto?)

Edit:imao je neki problem i sa dugim putovanjima,bese? Ili sam ga pomesao sa nekim?

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

On je imao mnogo problema sa povredama i neku retku bolest, zaboravih kako se zove. Pravo je cudo sto je uspeo sezonu i po da bude na rubu top 10.

 

Izuzetno interesantan igrac, voleo sam da ga gledam. Steta sto su mnogi takvi unicorni bili unisteni povredama...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

On je imao mnogo problema sa povredama i neku retku bolest, zaboravih kako se zove. Pravo je cudo sto je uspeo sezonu i po da bude na rubu top 10.

 

Izuzetno interesantan igrac, voleo sam da ga gledam. Steta sto su mnogi takvi unicorni bili unisteni povredama...

 

Često si ga forsirao na kladari, možda ga je to i dotuklo :classic_sad:

 

Sjećam se onogo meča protiv Noleta u Miamiju, uništavao ga je Dolgo dobrih set i po, al na kraju se ipak Nole čudesno vratio i dobio meč.

Link to comment
Share on other sites

Barbora se nada oprostajnom mecu sa publikom na tribinama 

Divna osoba :heart: inteligentna igracica, da nije bilo treme koja ju je u velikim mecevima znala potpuno paralisiti, toliko da ne lici na samu sebe, mogla je karijeru da zavrsi sa punijom vitrinom.. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nikada nisam bio fan selektorovog tenisa. Između njega i Tipse uvek sam više gotivio Tipsu. Da mu je doping afera sjebala karijeru u prajmu, jeste. Al da se ne vraćamo na to.

 

Ja ću Viktora pamtiti po 2010. i onom bambusanju Llodre kao i po 2013. i onom sprintu sa Novakom, kada su pretrčali iz svlačionica do Zikija i Ilije nakon što su dobili Brajane 15:13 peti set. 

 

Lični rezultati su mu bili daleko iznad objektivnog talenta i radnih navika. Neka uživa u selektorskoj penziji, zaslužio je ❤️

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Viktor zavrsava karijeru sa pozitivnim skorom na sve tri podloge na touru (kao i Janko) ,kao i nekih stotinjak bivsih igraca u Open ere... a sto ce vrlo tesko poci za rukom npr. Lajovicu, Krajinovicu i Djereu.. verovatno i Timu, Vavrinki itd.

 

Pamtice se i da je svojim reketom licno donio pobedonosni bod za ekipne titule Srbiji na Devis kupu, Svetskom timskom kupu i ATP kupu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...