Jump to content

Serbia against the world - nije bitno kako ali pobedjujemo


NMX

Recommended Posts

Specijal posvećen najvećem teniseru svih vremena, koji se nesumnjivo upisao na listu najvećih sportista svih vremena. To je sada valjda jasno i onima koji ga, iz raznih razloga, ne vole, odakle god da dolaze.

Čitav ovaj broj je u pobedničkom duhu Novaka Đokovića, ali i oni kojima je jedna malo veća lopta draža moći će da saberu utiske o nedavno završenom Evropskom prvenstvu ili da se sa Ivanom Golcem prošetaju kroz pop kulturu Engleske i Londona osamdesetih…

N496-Nole-773x1024.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ceo clanak je pravo zlato, ali ovo je najzanimljivije :classic_biggrin:

 

Obradović je naveo i osnovnu razliku između Novaka i Rodžera.

"Razlika između Rodžera i Novaka se ogleda u jednoj stvari. Federer ima barbika izgled. On je uvek savršen, igra savršeno, zato ljudi komentarišu njegovu eleganciju, igra lepo. On kad je na terenu to izgleda kao balet. Ali, da li taj baletan uživa u svom baletu ili on to kreira da bi se drugima dopao? To je velika razlika između njega i Novaka. Federer troši ogromnu količinu energije u razmišljanju i razgovaranju da bi se dopao drugima.

 

"Novak je osvojio tri Grend slema od početka godina, on sada ima sampouzdanje veće od Sunca koje nas obasjava. On će da se posavetuje sa kim treba, ali mislim da će sam doneti tu odluku. Ja bih voleo da igra Olimpijske igre zato što imaju sličnu količinu energije kao stari Dejvis kup. Novak voli tu energiju, kada je tu sa drugim srpskim sportistima. On tada svetli kao Teslina sijalica", 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

On 7/4/2021 at 3:37 PM, Boxy said:
On 7/4/2021 at 3:21 PM, wwww said:

 

Kao sto rekoh, nek mu pljunu pod prozor, mediji i Srki, jer da se ne lazemo, ono sto Novak misli to Srdjan govori.

Ovo je najgluplji i najpodliji post koji sam porocitala na forumu...

 

Ne treba da objasnjavam zasto je glup....ali zasto je podao trebam-tu se kaze da je Novak kukavica, jer ne sme da kaze ono sto misli i kako tata govori umesto njega I/ILI da je dvolican-na terenu se zahvaljuje dvojici rivala i istice da ne bi bio to sto jeste da nije njih, a misli drugacije...

 

Mislim, razumem ja, evo jos ni RG nisam svarila, a stigao je Wimbledon, decko ide i na OI...igra posteno i ne kalkulise...

 

 

 

Zao mi je ali nije mi zao 😇

 

 

Link to comment
Share on other sites

Noksa se iskreno zahvaljuje dvojici rivala, jer stvarno ne bi bio to što jeste da nije bilo njih.

 

Nije kukavica sto neće da kaže ono što Srđan priča, jer planira da to POkaže na terenu.

 

Kada je Srki pričao da će sve da ih prestigne i da će da bude GOAT (pre baš mnogo godina), kako beše, nemoj da si smešan, nemoj da se brukaš? Videćemo šta ce biti do kraja balade, imam utisak da svi misle da je u toku zadnji refren.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

To je Mateo pročitao šta @zoran59piše na ovoj temi pa da ga demantuje :classic_tongue:

Za ovo gore prvo sam pomislila da je Šapovalov pa rekoh vidi ni državu ne umeju da potrefe :lol_2:

 

17 hours ago, noćna frajla said:

Pa doke ćemo da ga svrstavamo u baksuze? Prošlo vreme valjda, pogađa sada bez problema emoji41.png

Ma Vilander mi prosto ide na živce od starta, i to se ne menja šta god da priča o Novaku :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ajmo da probamo malo da se oraspolozimo:

Oglasio se Putin nakon Novakovog poraza: Srbima se neće svideti njegove reči

Ili:

Vilander konačno pokazao pravo lice: Sad je jasno šta zapravo misli o Novaku Đokoviću!

Imam jos 😁

UMEŠAO JE PRSTE! Evo kakve Federer ima veze sa Đokovićevim porazom, sve je otkriveno!

i

PA DOKLE BRE VIŠE?! Vilander ponovo pričao o Đokoviću, sad je stvarno preterao

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...