Jump to content

Serbia against the world - nije bitno kako ali pobedjujemo


NMX

Recommended Posts

DANAS ZAJEDNO, A USKORO U KRALJEVU JEDNA PROTIV DRUGE: Olga i Eženi upisale prvu pobedu na turniru u Lionu!

Jeste da je Kurir u pitanju ali pisati ovako o zenskom tenisu je bas nepristojno.. Od svih kvaliteta najbitniji je seksepil.. 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, alcesta said:

Ti to nameravaš do kraja da gledaš? :default_sofa:

gledam na preskoke.

uhvatila sam deo gde kaze da ima posao u Kini u Shangaju (kaze on je sad glavni u Kini za razvoj tenisa :lol_2:  ) gde ga kao kineska vlada placa da stvori "kineskog Novaka" :lol_2:  itd. "Prodao" im se s CV-jem gde je trenirao #1 Novaka, #1 Zimonjica, #8 Tipsu, #12 Viktora, osvojio DC...

Edited by wwww
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Osvojili Dejvis Kup s njim, posle njega fejlovali svaki put. Slucajnost? Ne bih rekao. CV mu je besprekoran!

 

A ovo za kineskog Novaka, podseti me na Simona i francuskog Federera.

 

Jos kad bi Federeri i Djokovici rasli tako na drvecu bilo bi super.

Edited by McLeod
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Obradovic je, kaze, iz Like, u njegovom selu su sahranjeni roditelji Nikole Tesle, a deda mu je bio u kumovskoj vezi s Teslinim ocem.

(nemate pojma sta ste propustili :lol_2:  )

 

a interesantna je bila i prezentacija Kinezima njegove "metode" stvaranja "kineskog Novaka": objasnio im je da u Srbiji postoji izreka: ne pravi se pita od 💩

 

Edited by wwww
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

selo se zove: Divoselo (ako sam dobro razumela)

a majka mu je, kaze, iz Tulara kod Uba, odakle je negde i Dzajic (samo se pozivam na to sta je covek rekao, negde na 1:30:00 podcasta)

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...