Jump to content

Serbia against the world - nije bitno kako ali pobedjujemo


NMX

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

https://www.b92.net/sport/tenis/vesti.php?yyyy=2022&mm=11&dd=08&nav_id=2239683

 

Smatra Srđan Đoković da niko neće lobirati za njegovog sina:

"Naravno da neće lobirati jer je najbolji i dalje. Neka urade šta misle da treba da urade, on će biti najbolji sportista svih vremena. Biće tako još dve godine koliko još planira da igra. Način na koji je Federer igrao, zarad nekih drugih stvari koje nemaju veze sa sportom, moj sin može da igra koliko hoće. Ali on to neće raditi jer je Srbin, jer je Đoković".

 

Nije ispratio Srđan meč protiv Holgera Runea, gde je njegov sin poražen od čuda od deteta iz Norveške.

"S vremena na vreme pogledam meč, ali sam se zaglavio u neku slepu ulicu, pa nisam gledao. I pored toga što ima 36 godina, dete je dete. Sjajno je što sam došao u trenutku u kom je on izgubio meč, to je sport. Sport se sastoji iz poraza i pobeda, a ko se u svetu sporta ponaša u porazu kao Novak? Niko! Novaka je možda izgubila porodica, ali dobio ga je narod. Mene su ljudi zvali posle poraza i plakali. Poistovećuju se ljudi sa njim. Njegovo ponašanje je fenomenalno".

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Yikes. Ovo je, L & G, knjiski primer fuseraja u oblasti hirurskih metoda polepsavanja, ili promasene investicije.


Na ovom kratkom snimku okacenom gore, u prepirci sa Nadalom, koza lica joj se ne pomera prilikom osmeha. Samo usta/usne, koje vise nalice na pacija.

 

Nisam je video godinu-dve. Marijana je bila bas lepa zena.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...