Jump to content

Serbia against the world - nije bitno kako ali pobedjujemo


NMX

Recommended Posts

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ovog nastupa bi se i Andjusove emisije postidele 😄 i jos outfit kineska majica

 

Obradović: nosi majicu sa natpisom KINA i kineskom zastavom
Isto Obradović: Da li znaš ko je jedini rešio tu situaciju? Pa Kina...

 

🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Poceo razgovor pricom da su nas saveznici bombardovali, '46, 

 

A samo ga treba pitati sta trazi u snsu koji jelte hoce u EU??? Kakva ljiga, a posle hvali australijsko sudstvo. 

Jednom sam ga slusao kao strucnog komentatora, kada je maltene rasisticki vredjao Congu. 

 

Klasican govnar ala Grbovic, Goncic I slicni..

Edited by ras kass
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kosjan Willavić said:

Bogdan Obradovic na Prvoj, sam Isus me je naterao nevidljivom rukom da upalim TV. Ozbiljan miks  smatraca ispred dragstora, naprednjaka,kvaziduhovnika i antizapadnjaka u jednom naletu. Ne moze Pantelic da dodje do reci 😄

i dobro, je li i dalje pljuvao po Novaku, posebno onome sta jede (sto ne jede meso) i sto ne angazuje teniskog gurua, Obradovica, za trenera?

Evo, Australijanci ga strpali u smestaj gde se sluzi hrana s "mesom", bas onako bogata proteinima zivotinjskog porekla. A i ne verujem da mu izlaze u susret i daju neglutenski hleb i slicnu "zdravu hranu". Hvali li ih zbog toga?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

Evo, Australijanci ga strpali u smestaj gde se sluzi hrana s "mesom", bas onako bogata proteinima zivotinjskog porekla. A i ne verujem da mu izlaze u susret i daju neglutenski hleb i slicnu "zdravu hranu". Hvali li ih zbog toga?

 

Uh, o ovome nisam niti razmišljao.

 

Novače, izdrži! (sarkazma bez)

Link to comment
Share on other sites

Stavili su ga da gleda u zid", ističe Srđan Đoković.

"Jeste li videli snimak koliko se ljudi danas skupilo ispred tog zatvora u kom je Novak? Sa harmonikama i srpskim nošnjama, igralo se kolo. Novak to ne vidi, jer snimci koji su objavljeni kako im maše su od prošle godine. Sada su ga stavili da gleda u zid. Ali, ništa mu ne mogu. Izdržaće još malo"

"Hteli su da pomere odluku za još nekoliko dana. Ali, suočili su se sa velikom peticijom našeg naroda da to mora da se završi u ponedeljak. Sutra uveče po našem vremenu, oko ponoći. Ako Sud odluči da mora da izađe, on će izaći iz Australije. Ako odluči da ostane, on će ostati. Ali neće političari da odlučuju o najboljem sportisti svih vremena".

Link to comment
Share on other sites

fale neki dodatni dugmici u ovim reakcijama, ovih ponudjenih 6 ne sadrze adekvatnu reakciju/emociju...

:twak::ajme:

 

lepo je ATP napravio onaj klip o tenisu u 2022 bez Novaka... sta covek (i porodica) pocinise u samo 8 dana nove godine...

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Boxy said:

Transfer blama sam doziveo gledajuci snimak..lik navalentan,grli Novaka dok ovaj obeduje..isprica krajnje neduhovit vic i pocne da se smeje kao kakav debil..(a verovatno je intelektualno na tom nekom nivou)..Novak,vidi se,pocne da se smeje usiljeno ne bi li ga nekako "skinuo" sa grbace..

Sto ga ne puste na miru?
Nevezano sto je Novak u pitanju..uvek su mi bili odbojni ovakvi tipovi ljudi..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...