Jump to content

Serbia against the world - nije bitno kako ali pobedjujemo


NMX

Recommended Posts

2 minutes ago, NMX said:

NOVAK UZEO ROLAN GAROS I ISPISAO ISTORIJU! E, SAD MOGU SAMO DA GA MRZE! Đoković je najbolji ikad! Džaba Rafi 13 pobeda! /VIDEO/FOTO/

 

Kako sklope ovakav naslov jbg :frusty:

 

bolje nego "SPALIO SE NA TRGU ZBOG NOVAKOVOG PORAZA"...ili tako nešto :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, de Havilland Mosquito said:

 

bolje nego "SPALIO SE NA TRGU ZBOG NOVAKOVOG PORAZA"...ili tako nešto :classic_biggrin:

 

Valjda bi se našao neko na forumu da okači taj naslov nakon što bi me komunalci strugali sa kaldrme Trga :classic_sleep:

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira koliko ga ne trpim, uvek se pitam šta srčanom bolesniku treba da sedi na ovakvim mečevima. Moj otac je počeo bio da se trese pa prebacio na fudbal, kako je njemu da gleda svu tu dramu uživo ne smem ni da mislim :default_sofa:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ispricao mi jedan drug da njegov otac pored tv a drzi neku ikonu i kad Nole igra on bukvalno ne skida pogled sa ikone, samo se moli da Nole pobedi a u tv ne sme da pogleda - e Nole sta radis ljudima :classic_laugh:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Boxy said:

Kao crnu ovcu familije, svaka ima makar jednu :smiley53:

 

Zavisi doduse koje familije, ako nam je Novak familija da li nam je i Srki familija?

 

U tom slucaju dajte mi tri Novaka i ona dva Nenovaka pride u zamenu.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, NMX said:

Pijani ljakse Srki >>>>>>> Brat koji se smorio jer nije dostigao Novakove visine :classic_sleep:

Mnogo se pojednostavljuje ta priča sa bratom.

 

Nego, jel stvarno Srki alkos? Šta mislite? 😄

 

Srki, ako čitaš ovo, alkos je u mom sistemu vrednosti pohvala.

Edited by MilošVB
Link to comment
Share on other sites

CECA PEVALA NOLETU I JELENI: Procurili snimci sa privatne proslave! Đokovići i ekipa ODLEPILI NA OVU PESMU! (VIDEO)

 

kakvo razocarenje od naslova, trebalo je nesto: srpska majka najvecem srpskom sinu :classic_biggrin:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

On 6/13/2021 at 11:06 PM, Boxy said:

Treba neko Srkija da pita kad ce mu sin u penziju, sta radi i sto igra, zasto ne cuva decu :whistling:

 

 

Srdjan je govorio Novaku još tamo 2014,15-te da je dosta i da treba da se povuče.

 

Ali nebi bilo loše, da neko recimo Federera pita, da li još uvek misli da je onaj "ritern-viner" iz USO 2011-te, bio slučajnost i zašto ne misli.. ?  🙂

Edited by Ajduk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...