Jump to content

Kup "Radivoj Korać" 2020.


realno *w

Recommended Posts

Glavni utisak finala:

Postoji u publici  osoba sa pištaljkom sudijskom, koja je pištala celu utakmicu (produžetak gledao nisam)  i kao na utakmici CZV vs KKP pre neki dan u ABA ligi kad je pored mikrofona stajala neka prostačina koja je naricala igračima KKP celu utakmicu metodom Gordana Pop Lazić feat Vjerica Radeta, ni ovde se niko nije našao prozvan da pošalje frajejere iz obezbedjenja da izregulišu neprimereno ponašanje neodgovornog pojedinca/pojedinke (al se zato našlo rešenje istog sekunda kad je momak okaćio zastavu Tata kupi mi klub).

e na tom nivou smo. 


Do prekosutra možemo da pišemo o svemu i svačemu,  ali kad organizatori ne mogu da udalje jednu neodgovornu osobu sa pištaljkom iz hale (ili onog mandrila od onomad), o čemu pisati dalje? O prostačkom vredjanu vesne i novice, o lošem sudjenju, o gužvi...  o čemu?  kad ne može jedan idiot s pištaljkom da se udalji iz hale ili da mu se pištaljka oduzme.  kako onda sprečiti masu od 2000 ljudi na jednoj tribini da ne skandira to što skandira ili sprečiti bacanje flaše ili topovskog udara ili...   kad ne može JEDAN negodgovorni pojedinac sa pištaljkom da se udalji ih hale?



 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja bih samo iskoristio momenat kada smo jelte pobedili da pohvalim ovog momka.

Sećam se da je posle kupa RK beše 2013. DV insistirao na dolasku DD iz Vršca, odlično je odigrao, ali je nažalost završio kod ljutog rivala.

Ta elegancija, smirenost, klač dnk, košarkaški IQ i dečački osmeh, bez ijedne negativne stavke u ponašanju kako na terenu tako i van njega.

Čestitke Deki, lepa karijera je ispred tebe, kako klupska u inostranstvu, tako i reprezentativna...

ab96bc1fd94ea0e042a77165e542b3de.jpg

  • Like 12
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Da li si ti sposoban da na ijednoj cisto kosarkaskoj temi,ostavis post koji nije patkometrija,provokacija,flejmovanje ili dizanje tenzije? ^

 

bitno je da je pohvalio davidovca, ostalo će dobiti u plej ofu na tri dobijene. možda baš na tri i šta sad

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Vamos Laki said:

Zasluzio je ban posle 2 posta, ali mu lavrnja daje da se izivljava i sa 30 novih.

 

 

 

Sad ces ti da budes banovan sto si se drznuo da to pomenes, verovatno i ja s tobom. Taj ne sme biti banovan posto je duhovit, odavno objasnjeno.

Link to comment
Share on other sites

Već sam posle prošlog derbija pohvalio Davidovca, i ovaj put moram. Ja ne znam, on se čovek rodio iskusan. Prekaljen. Pa to nema nigde. Prosto je gušt gledati ga, da li kako sa 203 može  da igra pleja ili kako sa takvim telom lagano odbija napade na postu. A da ne pričam o bitnim šutevima koje pogođa.  

Njegov stariji brat Bojan je igrao za novosadsku Meridianu i to je ista priča, samo što se ovaj više koncentrisao na poziciju 4. Osećaj za skok neverovatan, zakucavanja, trojke, fantazija. Bio je dabl-dabl mašina. Naravno, shodno rangu takmičenja... 
I što je bitno, i jedan i drugi mi se čine kao pravi sportisti i momci.

Nego, htedoh pitati je l' ima negde play-by-play? Ne mogu da pronađem. Pošto mi se učinilo da je Šakota pred kraj izveo baš Davidovca, što mi je bilo potpuno nerazumljivo. Ali nisam siguran je l' kraj regularnog dela ili produžetka.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

odvedes dete na finale Kupa, u gradu gde nemas prilike da tako cesto gledas klub koji volis.

 

odvedes dete da joj kupis kokice i sokic i posle sat vremena u masi ljudi nosis je kroz masu ljudi na previjanje, jer je neki nadrogirani klinac bacio predmet na tribini, i promasio ciljano, je l te.

 

na utakmici, gde cela hala, da citiram: Delije i Grobari zajedno u glas: Čairom grmele srpske pesme.

 

majko draga.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, BojanaCZV said:

na utakmici, gde cela hala, da citiram: Delije i Grobari zajedno u glas: Čairom grmele srpske pesme.

 

 

 

Ja bi najiskrenije voleo da dođe ekipa ovde koja na drugim temam objašnjava da su numeriaana sedišta kokice i d-fence teško sranje i da to kad se boriš za svoj život ili život nekog tebi dragog u stvari poseban šmek, kojim smo mi, Grci i Turci privilegovani u odnosu na mlakonje sa truloga zapada....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta je to u ljudskom mozgu da tako cesto razmislja u ili/ili relacijama.

Ali ja bih rekao da moze da postoji i nesto izmedju te dve krajnosti. Buka, pritisak sa tribina, ali ne skidanje do pasa i gadjanje staklenim flasama.

 

Evo bas nedavno su u Berlinu igrali Alba i Makabi. Atmosfera je bila sjajna, policija je uredno pratila gostujuce navijace od zeleznicke stanice do arene, ali nije bilo nikakvih tuca, sranja, cak ni zapisavanja nadvoznjaka. A imali su bubnjeve, ulice su odzvanale od pesama.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...