Jump to content

Kup "Radivoj Korać" 2020.


realno *w

Recommended Posts

12 minutes ago, laki pepe said:

Ocekujem vcrs sve ono sto krasi derbi i postderbi 😄

a onda, vidimo se u petak u Areni ili na SK, kako ko.

Od vecerasnje utakmice zavisi i vidjanje u Areni u odnosu 1:2. Ako dobijemo 16 hiljada ima da dodje da vidi na delu Jamesa kako plodi i Lazica kako kasni za njim po korak-dva i Sakovu amneziju u prvih 10 minuta, ako izgubimo i donji prsten ce biti preveliki.

U svakom slucaju mucna sezona u rangu Alimpijeve, bukvalno ne znas sta moze da se desi na svakoj sledecoj utakmici, jer trenera nemamo, i sve zavisi od toga da li ce par vrhunskih pojedinaca da ustane na desnu nogu.

Ne mogu da zamislim kako bi smo uzivali ove sezone sa ovakvim timom i iole normalnim trenerom😖

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, laki pepe said:

Inace, sta se desilo sa Nenadicem u Megi???

Povreda kolena pre jedno 10 dana. Bas je lose izgledalo, posle nisam ispratio vesti o tezini povrede.

 

Btw. Sta je ono bilo izmedju Velickovica i Pecarskog? Novica je imao plan ili da igracki rasturi Pecarskog ili da se pobije s njim. Nijedno od ta dva nije uspeo da izvede.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Gudura said:

I ja, ali znas kakve su neverne k.... nasi semenkari

Nakon sto je mnogo vode proteklo ove swzone mogu samo reci nije moja stvar. Igramo mi, igra tu odredjen broj igraca kojima skidam kapu i za znanje i za zalaganje. 

Sa druge strane je CSKA, vjerovatno u 2-3 najbolja tima decenije. Mozemo samo da dobijemo ovom utakmicom. Na skali od razocarenje do spektakl, nadam se spektaklu. Zar nije dovoljno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, laki pepe said:

Nakon sto je mnogo vode proteklo ove swzone mogu samo reci nije moja stvar. Igramo mi, igra tu odredjen broj igraca kojima skidam kapu i za znanje i za zalaganje. 

Sa druge strane je CSKA, vjerovatno u 2-3 najbolja tima decenije. Mozemo samo da dobijemo ovom utakmicom. Na skali od razocarenje do spektakl, nadam se spektaklu. Zar nije dovoljno.

Pa tako razmislja i Nebojsa. Spektakl i zarada.

Ima nas koji bismo i rezultat. Koji je moguc. Al eto, covek se upinje svom snagom da ga nema ove sezone.

Kad bih krenuo da pravim listu gresaka, tihi don bih napisao za ovu sezonu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vamos Laki said:

Pa tako razmislja i Nebojsa. Spektakl i zarada.

Ima nas koji bismo i rezultat. Koji je moguc. Al eto, covek se upinje svom snagom da ga nema ove sezone.

Kad bih krenuo da pravim listu gresaka, tihi don bih napisao za ovu sezonu.

Ne branim ti. 

Ja mislim da ovaj spektakl nece jos dugo da traje. Hocu da dozivim jos koji prije nego sto mi Minhen i Atina budu najblizi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

U svakom slucaju Kup nije razocarao. Donio je Derbi sa svim sto on jeste svih ovih godina :lol_2:

Ali da ne budem negativan i pricam samo o losem, meni se finale svidjelo kao malo koji derbi posljednjih godina. 

Mislim da kvalitet timova odavno nije bilo igracki blizi kao ove godine (ne nuzno individualni nego ukupan timski) i to je dalo jednu utakmicu koju sam sa uzivanjem gledao. Ok, nekome se ne svidja jer se grijesi, nije tecno, ne umire se u ljepoti ACB style. Ali ja volim tu igru sa intenzitetom na obje strane parketa, a bilo je sinoc koliko hoces. Bilo je na kraju i individualno znacajnih dostignuca. Zamalo da bude pravi spektakl.

 

Inace, zaista bih pohvalio Jaramaza za angazman. Njemu je uloga sto je dobio kao skrojena. Ako mi je za utjehu, drago ki je sto ga nisam uzalud hvalio samo par dana ranije. Pejdz ima najvise koristi od boravka Berona ovde, isprofilisace svoju igru ugledajuci se bas na njega, a to mu lako moze donositi solidne ugovore dobrih jos 7-8 godina.

 

Nemam apsolutno zamjerki ni za koga u Zvezdinom timu. U datom trenutku ovo je igracki maksimum. Ekipa koja nije samo dan ranije mogla da ustopuje jednog Atica i Ascerica igrala je utakmicu u tri puta jacem intenzitetu. Naravno da je trebala da pobijedi sinoc, ali eto. Isto nije trebala da dobije ni dan ranije. Ako se izvuku dobri uvidi iz cijele price moze biti plodonosno.

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...