Jump to content

Kup "Radivoj Korać" 2020.


realno *w

Recommended Posts

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni trebaju 3 karte za finale. Ako neko nešto čuje nek javi ovde. Kupili smo karte za polufinala, ali finala izgleda nema u prodaji.

 

A šta ima i da gledaš Zvezdu i FMP...koga to zanima :kece:

 

Image result for i will just  leave gif

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Del Piero said:

Nije mi jasno kako lazni Teo ne igra jaci rang.

 

U poslednje vreme je malo uhvatio formu ali je na pocetku sezone izgledao ocajno i bio cesto najgori igrac na terenu. Ne znam gde je bio prethodnih sezona ali ga je BKK bas istrpeo tada i zahvaljujuci njima je on sada ponovo na tom svom jaci KLS/ ABA2 nivou

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kontam da kopira Tea i u nekim losim stvarima kao sto su fizicka priprema i nesportski zivot, deluje mi kao takav tip. Steta, stvarno vrhunski pregled igre ima, juce jedan pas preko glave, niko ga nije video, izbacio saigraca na zicer, ali se ovaj nije snasao. Proslo malo neopazeno jer nije bila asistencija, ali mnogo dobar pas.

Odlicno se drzala juce Sloboda protiv Mege, ali veliki pad od nekog 25. minuta. Miloje izbacen, usao na pola terena, bukvalno hteo da bije sudiju, hvatao ga i Vlada Lucic. Simonovic porobio, ocekivao sam malo boljeg Nikolica, ima prelep sut, skok sut kao bek suter a ne centar, ali metiljav je malo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...