Jump to content

Forumas forumasu


Amigo

Recommended Posts

7 minutes ago, Constantin said:

Tako je....htedoh da kažem, ako smeta, slobodno brišite...zakon je u vašim rukama, ako postoji i mm narušavanja forumskih pravila...slobodno. :smiley31:

 

 

Ma PM sa ostalim članovima je OK ako su prijatelji. Neslaganja oko postova gde sam dobijao i slao PM su bila stručna gde svoje argumente (znanje iz firme i struke u kojoj radim) pošaljem, sa identfikujućim podacima (i vv) pa to je nekako radilo.

 

Sećam se, kada sam rekao na FB92 da će Windows Vista proći kao Windows ME, dobijao sam i pretnje smrću na PM.

 

Tražiti da se pijačne svađe premeste na PM nije dobra ideja, mislim. Mogu i sami članovi da onemoguće dobijanje PM od drugih članova, poimence. Bolje ovako, neko pomenu i "Fajt klub" pdf.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

To je verovatno najpopularnije pivo u Thai. Jače je (alkoholom) nego ostala a Thai piju pivo sa ledom (!).

Tako, malo jače od ostalih i jeftinije (i jeftinije i meša se sa ledom, još im jeftinije ispadne) ruralni Tajci to piju a izađe na majice koje bekpekeri nose "kada postanu lokalci".

 

Mislim, loše pivo, probao sam ga nekoliko puta, ne da nisam bio raspoložen, ali ga ne bih ni naručio niti kupio.

 

Za Thai, "Leo Beer", lokalna proizvodnja, nije loše.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MetalHead said:

@Yoyogi nego kad si i ti vec tu, da ti ne saljem PM... 🙂  

 

Da te pitam valja li ovo ili je neki fejk. Kazu made in Thai... a ja volim da probam razna piva pa rekoh da nije ovo nesto u rangu Lav/Jelen piva u Srbiji - ako jeste onda me i ne zanima. 

 

https://www.lidl.rs/sr/p/velicanstveni-ukusi-na-azijski-nacin/pivo/p13581 

50-03.jpg

 

Ja kupio. 🙂 

Link to comment
Share on other sites

pa meni bio sasvim dobar chang. I to u Thai i to onaj od pinte, staklo.

I to, pa'i sad sa sve onom "futrolicom" od stiropora i bilo je 'ladno koa zmijche..

Za izvoz kao da je malo razvodnjeno ili se meni istanchao ukus. Prvi put ga pio 2011 odatle gornji utisci

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Darth Bane said:

Thai piju pivo sa ledom jer nije dobro ohladjeno ... i onda je ukus bljutav! 

Znam iz iskustva. 

 

Dobra ti iskustva. Kako to da neko može da napravi led a ne može da ohladi pivo?

 

Hladno koliko može da bude a da se ne zamrzne

 

2020beerchang01.jpg

 

Led ga čeka

 

2020beerchang02.jpg

 

Oni ga piju sa ledom jer je jače od drugih piva, jedna boca od 750ccl je 56 THB. 3 kg leda je 8THB. Tako, za 56x2 + 8THB (120THB = 3EUR)  on ima ekvivalent 4+ konzerve od pola litra, upola cene. Jačina piva sakriva razvodnjenost.

To se pije u provinciji i kada je neki praznik. 

 

2020beerchang03.jpg

 

Ovo oni piju, lao Khao i Red Bull

 

2020beerchang04.jpg

 

 

Edited by Yoyogi
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Darth Bane said:

Pa eto ... nekako kad ga kupim iz frizidera Thai pivo nije dovoljno ladno. I onda tu mora da se ubaci malo leda. Btw Thai piva, uostalom kao i australijska piva ... su buckuris. To moze da se pije samo kad je ledeno ladno. 

Neko pije i vski s ledom, a neko cist - degustibus non est disputantum.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...