Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

6 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Nadal ima 7 slemova van RG, Novak ima 9 van AO, nije neka ne znam kakva razlika.

 

Da Novak osvoji jos par AO sumnjam da bi mu bilo ko zamerio jer je osvajao samo jedan slem.

 

Što je još uvek veći broj od broja slemova koje je osvojio na AO...za razliku od Rafe koji je...koliko...jedno 65 posto svojih slemova osvojio u Parizu

 

5 minutes ago, Krava kaze mu said:

Is it me ili Marijana Veljovic deluje drugacije na slikama iz 2017,2018...

 

Vidim guglalo se...lepo lepo.... :classic_biggrin:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Krava kaze mu said:

Is it me ili Marijana Veljovic deluje drugacije na slikama iz 2017,2018...

Ranije je bila kao Sten pre 2013. a sad izgleda kao Sten posle 2013.

1 minute ago, Charlie Foxtrot said:

 

Što je još uvek veći broj od broja slemova koje je osvojio na AO...za razliku od Rafe koji je...koliko...jedno 65 posto svojih slemova osvojio u Parizu

Slazem se da su Novakovi slemovi bolje rasporedjeni, ali ne vidim da bi bio minus da on uzme jos 3 AO i da tu ima vise titula nego na svim ostalim slemovima.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Mozda, ali ja sam ipak za Nadala kao potencijalnog rivala.

Protiv Rafe bar znam da moze da diktira igru i tempo sa osnovne.

Ali ako bi Nadal danas ispao Novak titulom vraca prvo mesto + brani ukupno 400 bodova u sledeca 4 meseca

Link to comment
Share on other sites

Kvota da Novak uzima AO je 1.44

 

Ja se svakako ne razumem kako kladionice odredjuju kvote, sigurno to rade kako treba jer zive od toga....ali kvota da dobijas Federera i (pretpostavimo) Nadala u 3 dana 1.44. Jebem mu mater, sve i da su obojica ne znam kako povredjeni, to je smesno. 

 

Neka Nadala u finalu, bice vremena za prvo mesto. Sa njim sam nekako najspokojniji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, NMX said:

Kvota da Novak uzima AO je 1.44

 

Ja se svakako ne razumem kako kladionice odredjuju kvote, sigurno to rade kako treba jer zive od toga....ali kvota da dobijas Federera i (pretpostavimo) Nadala u 3 dana 1.44. Jebem mu mater, sve i da su obojica ne znam kako povredjeni, to je smesno. 

 

Neka Nadala u finalu, bice vremena za prvo mesto. Sa njim sam nekako najspokojniji.

 

To je skroz ok kvota. Sutra je kvota na Đokovića 1.20, u eventualnom finalu između 1.35 -1.40. Što znači da je kvota na DVE POBEDE Đokovića maksimum 1.68, međutim, ono što je zanimljivo kada se kladiš na osvajača nekog turnira u tenisu je to što on uopšte ne mora da pobedi ni jedan meč. Ti se zapravo kladiš da on neće izgubiti ili predati ni jedan. Čime se naravno smanjuje kvota. 

Edited by Jurgen
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, NMX said:

Kvota da Novak uzima AO je 1.44

 

Ja se svakako ne razumem kako kladionice odredjuju kvote, sigurno to rade kako treba jer zive od toga....ali kvota da dobijas Federera i (pretpostavimo) Nadala u 3 dana 1.44. Jebem mu mater, sve i da su obojica ne znam kako povredjeni, to je smesno. 

 

Neka Nadala u finalu, bice vremena za prvo mesto. Sa njim sam nekako najspokojniji.

 

Pitanje da li ce ici preko Fed i Nadala, jer Fed danas nije trenirao jos kad se uzme u obzir kako je proslavio pobedu protiv Sandgrena, bas nisam optimista...

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, wrecktangle said:

Ne volim rasprave na forumu..ali ako Rafa uzme AO covjek je legiitimni GOAT. Ne udaram kontru nikome nego prosto mojih pet centi.a nadam se da ce Novak uzeti..jer ce trka postati zanimljivija a prije svega jer sam njegov navijac.

 

Ja mislim da je najverovatniji ishod da recimo do kote 23 dođe samo Nadal. Trka za GOATa nije ni izbliza egal. Đoković tu zaostaje. Realno je da stigne Federera, ali bi Nadal mogao da utekne 😄
 

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...