Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

Just now, wrecktangle said:

Boxy suvise ostrasceno gleda (iako nije bilo potrebe za sada vec pobrisanim postovima)..sem eventualnog umora (koji igra donekle ulogu)..sve ostalo je pravljenje alibija.

 

Meni je delovalo da se dosta slabije kretao u 3. i do pola 4. seta, svaka niska lopta Sandgrena mu je zadavala ogromne probleme, takodje nije imao noge ispod BH-a, sve je islo u dno mreze.

 

Sta je u pitanju nemam pojma, ali trenutno deluje kao da je sasvim ok.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Borko said:

Uzasan ishod za Djokovica u svakom slucaju (pod uslovom da prodje naravno). Ako Sandgren prodje protivnik u finalu mu je 100. na svetu, ako Federer prodje nece se mec ni igrati

Dobija Fed. Nema sanse da se ovaj sastavi posle bacenih 7 mec lopti.

Link to comment
Share on other sites

Boxy suvise ostrasceno gleda (iako nije bilo potrebe za sada vec pobrisanim postovima)..sem eventualnog umora (koji igra donekle ulogu)..sve ostalo je pravljenje alibija. To sto je Tenis ipak “random” lik je druga prica.
 
Kako ostrasceno, prolazile lopte na metar od njega, 140km/h prvi servis, mislite da je to bila fora, da zaludi sve i da ostane 3h+ na terenu
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:
4 minutes ago, wrecktangle said:
Boxy suvise ostrasceno gleda (iako nije bilo potrebe za sada vec pobrisanim postovima)..sem eventualnog umora (koji igra donekle ulogu)..sve ostalo je pravljenje alibija. To sto je Tenis ipak “random” lik je druga prica.
 

Kako ostrasceno, prolazile lopte na metar od njega, 140km/h prvi servis, mislite da je to bila fora, da zaludi sve i da ostane 3h+ na terenu

Hoce to u tim godinama : ) Prolazna kriza...

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...