Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

Mislila sam više na Australijance, nisam uzela u obzir da će neko da potegne toliki put a da ne kupi nijednu kartu unapred :innocent: ako je ovo postala praksa onda je bolje rizikovati s rasporedom, ionako je razumna pretpostavka da će Fedova polovina da igra prva :classic_biggrin:

Je li dozvoljeno menjati karte ili su vezane za lična dokumenta?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, alcesta said:

Mislila sam više na Australijance, nisam uzela u obzir da će neko da potegne toliki put a da ne kupi nijednu kartu unapred :innocent: ako je ovo postala praksa onda je bolje rizikovati s rasporedom, ionako je razumna pretpostavka da će Fedova polovina da igra prva :classic_biggrin:

Je li dozvoljeno menjati karte ili su vezane za lična dokumenta?

 

Pa kako da kupis unapred kad ne znas ni kad ce da igra ni kojeg dana?

 

Nemam pojma, verujem da su vezana za licna dokumenta

Link to comment
Share on other sites

Izem mu, ja nisam nikakav fan, očigledno. Da se desi da zapucam u Australiju isključivo da gledam Novaka (prvo što mi na pamet ne bi palo al' ajde pretpostavke radi) i da mi tamo kažu da treba odjednom da platim par stotina dolara više nego što je predviđeno da košta, pa makar igrao finale, ja bih te pare rasporedila na neke izlete po okolini, a Novaka bih gledala na TVu :classic_biggrin: ali svako ima svoje prioritete :57:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Bravo legendo!

 

Kakav vintage debeli u poslednja 2 seta, stvarno fantasticna forma, ubedljivo najbolje izdanje posle povrede. Bravo majstore!

 

Svako je pobediv ovde, idemo po #4 sine moj!

 

Uh, umrijecu jednom od njegovih meceva. Taman sad da se malo umirim i da kupim dorucak pa krece spektakl, bar se nadam.

Edited by Malkolm Brogdon
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...