Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

Onda bi trebalo da bude kažnjen naknadno. Međutim, ne verujem da mu je to tako odjednom palo na pamet sad protiv Feda, čovek ima solidno godina na turu, mora da je to već radio u nekim mečevima, zanimljivo bi bilo znati je li bio kažnjavan ranije za ovakve stvari.

Link to comment
Share on other sites

Ovo se cekalo, prizeljkujem rezultat iz Akapulka.
 
Hvala Dzoniju sto je pustio debelog da se odmori malo, mada svejedno nisam ocekivao onakvu ritern igru. Cenim ipak da je Med preveliki zalogaj.
Ja se bas nadam da moze da ga iznenadi , mislim da mu je sledeca godina oprostajna , pogotovo ako opet zakaci neku povredu, a i u intervjuima stalno provlaci da je svestan da je blizu kraj.
Nadam se da moze da odigra dobru godinu pa da dobije motivaciju da jos malo produzi karijeru :)
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sokiran sam ovakvom pobedom Muguruze protiv Svitoline, zao mi je sto nisam gledao, po statistici bih rekao da je bilo to najbolje izdanje jos od leta 2017. Apetiti sada rastu, videcemo moze li da drzi ovaj nivo.

 

Veceras ocekujem pobedu Kvitove, makar imala i ne bas najbolji dan, Sakari nema oruzija da je dobije. Barti nece lako protiv Riske, zilava je Amerikanka, ocekujem guste setove. Gof protiv Kenin je slager dana, moze li mladja Amerikanka da ostavi iza sebe najvecu pobedu u karijeri, ili ce nesto starija na iskustvo da napravi rezultat karijere. U senci je mec Vang i Zabur, to bi moglo biti uzivanje pratiti ako obe opuste ruku posle velikih pobeda pre 2 dana.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Novak mora da materijalizuje ovako dobar žreb gde se do QF nije oznojio. 

 

Raonić sa h2h 9:0 i dva uzeta seta je dobra prilika da Dedu i eventualno finale dočeka full fit. 

 

Fino igra Miloš, kako je otresao Mrnju :Hail: 

 

Čekam Mekov komentar za duel Novak-Miloš. Imao je pre par godina vrhunski komentar u fazonu, da Novak uzme reket u levu ruku ovaj ga ne bi dobio :lol_2: tako nekako.

Link to comment
Share on other sites

Nešto čitam po netu da je Raonić nikad bolji. 

 

edit: gledam sad, nije još set izgubio na turniru, što se ne može reći za Novaka. Ne sviđa mi se ovo nikako....

 

edit2: Inače, sinoć sanjam da je Federer osvojio turnir i da na forumu j....mo mater Milmanu što ga je ispustio.  :lol_2:

Edited by Charlie Foxtrot
Link to comment
Share on other sites

Secam se i kad je Raonic bio u nikad boljoj formi 2015. i bio spreman da napadne svoj prvi slem.. A onda je naisao na Djokovica... U četvrtfinalu AO.

 

Btw, uvek je dobro kad Djokovic izgubi set, pozeljno je u prvoj nedelji slema. S obzirom na to da nikada nije osvojio titulu, to je odradio jos u prvom kolu i sada ide na titulu.

Link to comment
Share on other sites

Sandgren u ovakvim poenima izgleda mnogo manje drvosečasto, što ne prestaje da me iznenađuje :classic_biggrin: igra li on van Australije išta?

Drago mi je mnogo zbog Ons Žaber. Nije da je pratim ili da me zanima njena igra, ali uvek je dobro kad sportistkinja iz arapske zemlje postigne uspeh i pokaže drugima da je to moguće :18:

Edit: crna Alison, vratila se u meč potpuno i onda dupla na meč loptu :smiley26:

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Uf, koga li ce staviti da igra u QF na Lejveru u večernjem terminu, Djokovica ili Federera :classic_sad: da Novak igra sa Cicipasom, igrali bi njih dvojica u ovom terminu u kome je Djokovic igrao nocas, dok bi Rokica igrao u centralnom terminu sa legendarnim Tenisom Sandgrenom.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NMX said:

 

Čekam Mekov komentar za duel Novak-Miloš. Imao je pre par godina vrhunski komentar u fazonu, da Novak uzme reket u levu ruku ovaj ga ne bi dobio :lol_2: tako nekako.

 

Pa sta imam da komentarisem, koga jos Raonic moze da prevari?

 

Kukate na Federerov zreb, a Novakov je podjednako smesan.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

Pa dobro...starijim osobama ustupaš mesto u gradskom prevozu, mesto u redu u pošti, banci ili prodavnici...i naravno mesto u večernjem terminu teniskog slema.

To sam zanemario. Matori bi verovatno lipsao da ga stave da igra kada je najtoplije.

Link to comment
Share on other sites

Nije realno koliko je druga strana žreba jača od ove Novakove i Fedove. ko god da prođe u finale, biće duplo odmorniji od protivnika.

 

Od sutra Nadala, Medevedeva i ostale sa druge strane čeka teško krljanje.

Super za Novaka je što protiv Miloša nema dugih razmena i trčanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 12Laki said:

Madjar brejkno Rodzera.

I potvrdio brejk sa nulom.

27 minutes ago, McLeod said:

 

Pa sta imam da komentarisem, koga jos Raonic moze da prevari?

 

Kukate na Federerov zreb, a Novakov je podjednako smesan.

diego nije uopšte loš i solidno je igrao danas, sad gledam. 

 

ne zna se da li se novak bolje kreće, ili bolje udara. bh je savršen.

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...