Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

Just now, AgroLaki said:

Sad da se izvinite svi lepo Meku, jer ste slepci sumnjali u njegove procene...

 

 

 

 

Neka, ne treba, ja znam da vidim sve, ovako je jos zabavnije sto se to iznova potvrdjuje.

 

I posle meca je zabavno uvek kad se dodatno pokazuje nepoznavanje tenisa kao igre i psihologije kao nauke.

 

Voleo bih da budem takav, laksi bi mi zivot bio 😞

Link to comment
Share on other sites

Cestitke Novakovim fanovima, potpuno zasluzeno.

 

Dominik nema koga da krivi osim sebe. Imao je ovaj mec, bio je bolji u razmenama, sto je bread & butter i jednog i drugog igraca, i to je moralo da prelomi mec na njegovu stranu.

 

Mislim da bih mogao da napisem 200 redova o tome gde je sve pogresio i kako je ovo moglo da se zavrsi mnogo bolje za njega uz samo malo vise strpljenja i uz malo bolje donosenje odluka, ali nema poente. Verovatno jedan od najtezih non-Stan poraza za mene jer mi je Domi dosta gotivan momak i verujem da bi ga pobeda ovde pogurala u sam teniski vrh. Ovako se plasim da ovaj poraz, uz potencijalni poraz u finalu RG mogu potpuno da ga slome mentalno, mada se nadam da mu karijera nece ici u tom smeru.

 

Niko nije ni blizu Novakovoj sposobnosti da dobije mec u kom nije bio clear cut bolji igrac. Da se to desava jednom ili 2x, moglo bi da se kaze da je sreca, ali je ovako ocigledno da je covek neverovatno mentalno stabilan i da nista mentalno ne moze da ga polomi, iako u ovom delu karijere i u ovim godinama ima, a i tek ce biti, meceva u kojim on jednostavno nije bolji igrac.

 

Mislim da cemo i Tim i ja sanjati onaj promaseni volej na 3-4 i 15-0 u trecem setu. Bio sam siguran da ce to skupo da ga kosta, ali sam se nadao da ce cena biti set, a ne citav mec i turnir.

 

Jbg Dominice, tesko je, ali bice bolje na RG.

  • Like 9
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Drakaris said:

Timotije dize prvi slem danas. 

 

Vala i zasluzio je. 

 

Nisi Hari Poter, a ni Mek nije Voldemort, ali sa ovim postom si ponistio madjiju alfa-smaraca. Nisi svestan kakav si podvig napravio.

 

Svako ko u zivotu zna sta je pozrtvovanje, duboko ti je zahvalan na ovom tvom hrabrom i odvaznom potezu.  200 poena za Grifindor!

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

 

Neka, ne treba, ja znam da vidim sve, ovako je jos zabavnije sto se to iznova potvrdjuje.

 

I posle meca je zabavno uvek kad se dodatno pokazuje nepoznavanje tenisa kao igre i psihologije kao nauke.

 

Voleo bih da budem takav, laksi bi mi zivot bio 😞

Svi bi smo to voleli moj Mece.Zivot bi nam bio laksi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...