Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

Just now, Issey said:

 

Evo odmah kontra jinx... Tim dobija 3-1 (dobija 1 ili 2 tie breaka)…

Novaku nikako ne leži Dominic... kvota koje su dale kladionice - easy money… :classic_tongue:

 

Ovo nije nikakav jinx vec realnost.

 

Dominic ne lezi apsolutno nikome u vakuumu. Steta za njega sto taj vakuum najcesce nadjemo u njegovoj lobanji.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Nazalost,Thiem.

Bice cupavo u nedelju. Ovaj ima nekih slicnosti u igri sa Vavrinkom + ima tu pobedu sa RG pa nece biti zaplasen ni Novakom ni impresioniran atmosferom..

Joker vs Joker it is.

A sa ovim stajlingom vise na Willy Wonka-u lici. 🤣 
Neka je Tim..jebo tenis i  titulu ako racunas na raspad Zvereva (da je prosao). 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, wrecktangle said:
2 hours ago, Crni Bombarder said:

 

A sa ovim stajlingom vise na Willy Wonka-u lici.

Da.
Meni je ostala u secanju njegova slika nakon jednog meca iz O2 Arene prosle godine,sa ATP Finala..tada mu je frizura bila potpuno razbarusena..crte lica me veoma asociraju na "Jokerove"..da je imao zelenu boju kose i malo sminke na licu - pljunuti negativac iz DC Comicsa..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kladionice kažu oko 25% šanse za Tima. Slažem se, od 4 moguća scenarija on dobija samo u jednom, da Đoković izađe sa svojom B igrom (safe mode, finala protiv Vavrinke), a da Dominik odigra na nivou svojih najboljih mečeva u poslednjih godinu dana. U ostala tri slučaja , na lakši ili teži način, dobija Nole.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

Nemoj zezati..bila bezveznjaković ili ne...razvalila je Muguruzu...perfektni udarci i maltene dva seta sa 2-3 UE

 

Raspala se Muguruza nacisto, i to posle osvojenog prvog seta.

 

mada sam ja kriv, nikad necu nauciti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Um caruje, al' snaga vise ni klade ne valja. 😑

 

Mocno izgleda Muguruza kad pogadja, al' ovo sto je odigrala nakon prvog seta je bas na nivou onoga sto igra vec neko vrijeme. Uzasan tenis u konacnom zbiru.

 

Kenin samo nastavila sa sjajnim igrama iz prosle sezone. K'o nekad Hingis, hirurski precizni i kontrolisani udarci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Meni je Kenin bila dobra i u prvom setu, samo je Muguruza mnogo bolje servirala tada. Onda je zapeo servis pa se raspala i igra, a Kenin je smanjila broj grešaka maksimalno i povećala pritisak. Svaka čast, uprkos greškama odigrale su pregršt sjajnih poena. Muguruza me je iznenadila koliko je popravila defanzivu, sad što je zaribala u ofanzivi to je drugo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...