Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

Kakav je problem danas bio između Feda i Marijane Veljović? 
Promasio bh na bp, na pocetku 3.seta pre nego sto je zvao mto i mislim da je rekao for fuck's sake, ali nije bilo nesto glasno, cula sam tek kad su ponovo pustili.
Linijski sudija ga tuzio kod Marijane, ona mu dala opomenu i onda on nervozan zbog rezultata i povrede, trazio objasnjenje, sta je to strasno rekao itd [emoji16]
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Elias said:

U zadnjih 10 setova u medjusobnim susretima Djokovic je valjda brejknuo Federera samo dva puta, od cega je jedan bio onaj na 1:5 u cetvrtom setu WB finala. Toliko o tome da je razlika sada veca nego pre nekoliko godina.  Da ne pricam da deda sada pokazuje neke znake fizicke izdrzljivosti, koje nije bilo tamo 2015 ili 2016.

Oba puta ga je brejknuo u finalu WB

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, McLeod said:

 

Federer nikad ne folira, niti preuvelicava za razliku od drugih top tenisera, kao na primer Djokovic danas, off court medical zato sto su mu se zamaglila sociva.

 

Evo ja se jutros probudio sa konjuktivitisom, ne mogu da radim, osposobio sam se za 4 sata nekako, njemu se zamaglila sociva, ako mi se ne desi 5 puta dnevno ne desi se nijednom.

 

I odmah frka panika medical na parnom gemu.

 

Jos kaze poslednjih nekoliko gemova nista nisam video. Pa zasto majstore nisi trazio tajmaut na 4-3 onda, pre svog servisa, ako je to trajalo nekoliko gemova?

Evo, stvarno nisi.

 

Meklo, lepo ti ja vec par dana govorim da ti od tolike zelje za trolovanjem ne znas vise ni sta pises : (

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Borko said:

Evo, stvarno nisi.

 

Meklo, lepo ti ja vec par dana govorim da ti od tolike zelje za trolovanjem ne znas vise ni sta pises : (

 

Folira ili preuvelicava. I je sastavni veznik, dok je ili rastavni veznik. Stoga, ja nisam tvrdio da Djokovic folira kao sto si ti naveo.

 

4 minutes ago, kalistenika u rutini said:

@Borko

 

ovo si preskocio ... 

 

 

:default_coffee:

 

 

 

Napisano u trenutku dok se nije znalo zbog cega je trazio medical, pa su i komentatori spekulisali.

 

Citajte sa razumevanjem momci, sta drugo da vam kazem.

Link to comment
Share on other sites

Novak mora da dobije Feda i zbog razloga sto je to jedini GS na kojem ga Fed nije dobio, a Novak je dobijao Feda na svim slemovima.

Mora dobiti Rafu u eventualnom finalu i zbog toga sto nema poraz od njega na AO i da ga spreci da ima sve slemove dva i vise puta. Fed nece nikada vise osvojiti RG, Novak tesko ali moguce je. Rafa je tu najblizi da uzme AO.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uh, moja greska onda. Znaci, jedan drugog su dobijali na svim slemovima.

12 minutes ago, Wook said:

Imace Novak jos 2-3 sanse na RG. Valjda ce neki put Tim upasti na Nadalovu stranu zreba?

 

Nije Novak ni prosle godine bio los, ali uslovi su bili nenormalni. Kad god je jak vetar, pisi propalo za Novaka.

Ima na tom RG mnogo mina...

Link to comment
Share on other sites

Novak treba da dobije Feda kako bi ga sprečio da se eventualno izjednači sa njim po broju titula na AO.

 

Treba da ga dobije zato što je njihov svaki budući mec uključujući i onaj za dva dana njihov poslednji, pa bi sa te strane bilo lepo da Fed ne bude taj koji će trijumfovati u njihovom poslednjem međusobnom duelu, naročito na slemu.

 

Treba da ga dobije kako bi gotovo izvesno h2h bio na njegovoj strani tj nedostizan za Feda.

 

Na kraju krajeva to je Fed i uvek ga je lepo pobediti.

 

 

Rafu treba da dobije kako bi ga sprečio da kompletira slemove 2x i vise osvojene.

 

A da bi došao eventalno u tu situaciju treba da dobije Feda.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...