Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Pa ko je bio u njegovoj cetvrtini od tih buducih brojeva 1?

Tu su bili Beretini, Sapovalov... Oni recimo nisu dalje od prvog i drugog kola, a prica se dosta o njima. 

Medvedev nije bio u njegovoj cetvrtini, pa je ogromno razocarenje,pricalo se toliko o njemu da se islo do toga da je nakon osvajanja Sangaja bio najbolji igrac na svetu. Sto je naravno smejurija. 

 

Tako bilo i za Bornu. Ja sam od njega ocekivao dosta, medjutim ostao je prosek, nista od napretka. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drakaris said:

Tu su bili Beretini, Sapovalov... Oni recimo nisu dalje od prvog i drugog kola, a prica se dosta o njima. 

Medvedev nije bio u njegovoj cetvrtini, pa je ogromno razocarenje,pricalo se toliko o njemu da se islo do toga da je nakon osvajanja Sangaja bio najbolji igrac na svetu. Sto je naravno smejurija. 

 

Tako bilo i za Bornu. Ja sam od njega ocekivao dosta, medjutim ostao je prosek, nista od napretka. 

Niko od Beretinija ne ocekuje nista, lik je iskocio prosle godine kao klasican serve & FH igrac. Ako on dobaci blizu broja 1 ja definitivno prestajem da gledam tenis jer ce to biti tuzni dani za sport u svakom slucaju.

 

Sapovalov je jos uvek raw projekat koji mora da radi na razumevanju igre, nije realno od njega trenutno ocekivati ne znam kakav rezultat, narocito u danasnjoj eri gde igraci u kasnijim godinama igraju najbolji tenis.

 

Medvedev nikako iz suprotne polovine nije mogao da izbaci Federera. Takodje, ispao je u 5 setova od trostrukog osvajaca GS-a, definitivno se nije obrukao.

 

Od Borne isto niko nema nikakva ocekivanja, njemu je top15 peak jer je prilicno limitiran.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cemu toliko pljuvanja po Raonicu, decko ima servis i to je to, koristi svoje kvalitete

 

Ne deluje ovo uopste kao lak mec ukoliko se uvuce u tb

2 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

narocito u danasnjoj eri gde igraci u kasnijim godinama igraju najbolji tenis.

 

 

Danasnja era je ista kao prethodne samo je era u kojoj igraju tri najbolja tenisera u istoriji

 

Plus su danasnji klinci nezreli, razmazeni i psihicki nestabilni

 

Nadal je sa 17 godina bio drugi, i on i Novak su osvajali Slemove kao tinejdzeri, ovi su miljama daleko

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vepar said:

Cemu toliko pljuvanja po Raonicu, decko ima servis i to je to, koristi svoje kvalitete

 

Ne deluje ovo uopste kao lak mec ukoliko se uvuce u tb

 

Danasnja era je ista kao prethodne samo je era u kojoj igraju tri najbolja tenisera u istoriji

 

Plus su danasnji klinci nezreli, razmazeni i psihicki nestabilni

 

Nadal je sa 17 godina bio drugi, i on i Novak su osvajali Slemove kao tinejdzeri, ovi su miljama daleko

Ovo je zabluda."Današnji klinci",klasika...Pa Safin i Hjuit su bili gori od svih njih po tom pitanju.

 

Sa ostatkom posta se apsolutno slažem.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, MilošVB said:

Ovo je zabluda."Današnji klinci",klasika...Pa Safin i Hjuit su bili gori od svih njih po tom pitanju.

 

Sa ostatkom posta se apsolutno slažem.

 

 

Gde Hjuita ubaci u tu pricu, pa on je najmladji no.1 ikada

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, vepar said:

Plus su danasnji klinci nezreli, razmazeni i psihicki nestabilni

 

Nadal je sa 17 godina bio drugi, i on i Novak su osvajali Slemove kao tinejdzeri, ovi su miljama daleko

Ma klasicni milenijalci.

 

Nadal je u 12 godina pesacio 40 kilometara do skole po snegu, a cujem da Cicipas ne izlazi napolje kad pada kisa.

 

Ako cemo ozbiljno, citav sport je promenjen, nije to samo do tenisa. Jednostavno je svaki sport profesionalniji danas nego ranije, karijere traju duze. Pa van tenisa imamo Lebrona i Kristijana koji duboko u tridesetim godinama i dalje igraju na vrhunskom nivou, jer ulazu mnogo u svoju karijeru. Isti slucaj je i sa tenisom. Mladi igraci jednostavno na startu karijere nemaju uslove koje imaju stariji, pa je samim tim i teze biti na tom nivou.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Ma klasicni milenijalci.

 

Nadal je u 12 godina pesacio 40 kilometara do skole po snegu, a cujem da Cicipas ne izlazi napolje kad pada kisa.

 

Ako cemo ozbiljno, citav sport je promenjen, nije to samo do tenisa. Jednostavno je svaki sport profesionalniji danas nego ranije, karijere traju duze. Pa van tenisa imamo Lebrona i Kristijana koji duboko u tridesetim godinama i dalje igraju na vrhunskom nivou, jer ulazu mnogo u svoju karijeru. Isti slucaj je i sa tenisom. Mladi igraci jednostavno na startu karijere nemaju uslove koje imaju stariji, pa je samim tim i teze biti na tom nivou.

 

Na Majorci nema snega...

 

😄

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Malkolm Brogdon said:

Jos kaze brat da je radio na kretanju, fantasticno.

 

Nije mi jasno kako je izvodljivo da se krece kao pijana zirafa, nije da je visok 225.

 

On se nikad nije ne znam kako kretao, ali kretao se dosta bolje od ovoga. Ovo je legit Karlovic level, i to kad ga mrzi da igra.

Just now, Charlie Foxtrot said:

ALi ljudi...40 kilometara.

 

:lol_2:

 

Optrci jednom ostrvo bos po plazi, pa onda krene da se penje po snegu do skole.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...