Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

7 minutes ago, Boxy said:
10 minutes ago, wrecktangle said:
Boxy suvise ostrasceno gleda (iako nije bilo potrebe za sada vec pobrisanim postovima)..sem eventualnog umora (koji igra donekle ulogu)..sve ostalo je pravljenje alibija. To sto je Tenis ipak “random” lik je druga prica.
 

Kako ostrasceno, prolazile lopte na metar od njega, 140km/h prvi servis, mislite da je to bila fora, da zaludi sve i da ostane 3h+ na terenu

Kako nije ostrasceno..bilo ja ko da mu noga fali po tvojim rijecima a sad odjednom kao da je mec tek poceo. Zaboravljas cinjenicu da je ovaj sasvim dobro igralo...umor moguce ali povrede nije bilo. 
edit: i nemoj meni ucitavati nesto sto nisam rekao..nikakvo foliranje nisam spomenuo.

Edited by wrecktangle
Link to comment
Share on other sites

Kako nije ostrasceno..bilo ja ko da mu noga fali po tvojim rijecima a sad odjednom kao da je mec tek poceo. Zaboravljas cinjenicu da je ovaj sasvim dobro igralo...umor moguce ali povrede nije bilo. 
edit: i nemoj meni ucitavati nesto sto nisam rekao..nikakvo foliranje nisam spomenuo.
Postoji nesto sto se zove lek, pa popijes, pa prodje bol...
A da je bio malo krsteniji igrac, sad bi pricali o porazu, posebno sto Sandgren nije toliko podigao nivo u 2.i3.setu koliko mu je Roger ispoklanjao
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Boxy said:

Postoji nesto sto se zove lek, pa popijes, pa prodje bol...
A da je bio malo krsteniji igrac, sad bi pricali o porazu, posebno sto Sandgren nije toliko podigao nivo u 2.i3.setu koliko mu je Roger ispoklanjao

Ne vodi nicemu dalje rasprava niti citas onoga kome odgovaras. 
Da rezimiram...od pocetka meca navijam za Feda..ali ces mi i to ogaditi relativiizacijom onoga sto pricas. 
Neka pobjedi bolji. Kraj od mene.

Link to comment
Share on other sites

mali off:

 

razmišljam ....Koliko nešto što je eksplicitno izraženo ima veći uticaj na naše stavove. Evo npr, Kirgios je težak seronja i tako se neskriveno ponaša, ne mogu ga smislit, uvek ću navijati protiv njega, bez obzira s kim igra i to uopšte nema veze sa stanjem u žrebu, na koga ide i slično, Dok je ovaj Sandgren u suštini verovatno mnogo gori lik sa svojjim White Power južnjačkim redneck stavovima, iako sam potpuno svestan toga uspevam da navijam za njega protiv Federera jer nije tako eksplicitan kao onaj prvi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dodjoh da priupitam oko nekih Sandgrenovih postupaka kad ono..
 

1 minute ago, Charlie Foxtrot said:

Dok je ovaj Sandgren u suštini verovatno mnogo gori lik sa svojjim White Power južnjačkim redneck stavovima,

..dobijem odgovor od istinske forumaske legende kakav je Boki

Ironije bez.
Pre neki dan u dokonosti odem na stari forum,krenem da citam N.Dj.temu od pocetka..interesovalo me ko ju je tamo otvorio itd.kad ono bukvalno na prvoj stranici postovi Bokija,wwww i ivane23 :Hail:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

mali off:

 

razmišljam ....Koliko nešto što je eksplicitno izraženo ima veći uticaj na naše stavove. Evo npr, Kirgios je težak seronja i tako se neskriveno ponaša, ne mogu ga smislit, uvek ću navijati protiv njega, bez obzira s kim igra i to uopšte nema veze sa stanjem u žrebu, na koga ide i slično, Dok je ovaj Sandgren u suštini verovatno mnogo gori lik sa svojjim White Power južnjačkim redneck stavovima, iako sam potpuno svestan toga uspevam da navijam za njega protiv Federera jer nije tako eksplicitan kao onaj prvi.

Prosto...najcesce je fokus na trenutno ispoljenim osobinama ili stavovima. Rijetko gledamo siru sliku. I to bi se moglo primjeniti na svakog tenisera (posto je ovdje rijec o istim) odnosno svakog covjeka. 

Nego Milos-Novak...Milos djeluje dosta siguran i cak nije uobicajeno drvo. 
Novak je znao sa serverima..prognoze (jer ih ja mrzim davati 😁)?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

mali off:

 

razmišljam ....Koliko nešto što je eksplicitno izraženo ima veći uticaj na naše stavove. Evo npr, Kirgios je težak seronja i tako se neskriveno ponaša, ne mogu ga smislit, uvek ću navijati protiv njega, bez obzira s kim igra i to uopšte nema veze sa stanjem u žrebu, na koga ide i slično, Dok je ovaj Sandgren u suštini verovatno mnogo gori lik sa svojjim White Power južnjačkim redneck stavovima, iako sam potpuno svestan toga uspevam da navijam za njega protiv Federera jer nije tako eksplicitan kao onaj prvi.

Vecinom utice ono sto se vidi na terenu koliko god bilo nebitno u opstem poretku stvari. Tenis je manje naporan kao teniser ali klasican tupadzija, da hoces da se druzis sa njim bio bi "problem" sto prelazis preko njegovih mana a ovako se uklapa u iracionalne tokove navijackog procesa :classic_biggrin:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da napomenem naravno da to što sam navijao za ovog lika nema apsolutno nikakve veze sa Fedom per se nego, kad stavimo svu zajebanciju na stranu, s tim što je Fed još uvek neuporedivo opasniji protivnik za Đokovića u eventualnom SF.  Dok recimo kod Kirgiosa to uopšte ne bi imalo apsolutno nikakav uticaj.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...