Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

1 hour ago, NMX said:

Kako je ovaj uzeo set Federeru

Uzeo je,to je najbitnije. :classic_biggrin:

Ja sam izgleda jedini kojem pojavljivanje jakog servera kao Novakovog protivnika,stvara izvesnu nelagodu. Poznat mi je h2h skor (cak i set-kolicnik),ali svejedno..znao je Novak da se zlopati sa ovakvim tipom igraca i ranije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Uzeo je,to je najbitnije. :classic_biggrin:

Ja sam izgleda jedini kojem pojavljivanje jakog servera kao Novakovog protivnika,stvara izvesnu nelagodu. Poznat mi je h2h skor (cak i set-kolicnik),ali svejedno..znao je Novak da se zlopati sa ovakvim tipom igraca i ranije.

Ja baš mislim da su oni ti koji su smoreni, jer idu na Novaka. Ja se nikada nisam plašio Raonića, čak i kada je bio u puno boljoj formi 😁

Link to comment
Share on other sites

Bitno je u meču sa Milošem, da ga što pre završi. Kako god. Da se ne potroši pred Fedexa. Ako ništa drugo, mečevi sa Milošem i da odu u 5 setova neće biti sa previše trčanja. 

 

Druga polovina žreba je neuporediva zaista. Biće opasnog krljanja. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, zoe Bg said:

Kako su spori uslovi bili veceras Fed ce traziti da igra u dnevnom terminu u utorak :classic_biggrin:

 

Pa njemu vise i odgovaraju dnevni uslovi, ja ne vidim niti jednu jedinu prednost igranja u terminu u kojem je on igrao 3 meca.

I ne znam zasto je prihvaceno misljenje da njemu organizatori cine neke ustupke sto ga stavljaju da igra poslednji mec dana? :classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

Verovatno je organizatorima lakše da licitiraju cenama karata za noćne termine :classic_ninja:

 

Nisam pratila toliko cene karata pa ne znam je li ovaj bezobrazluk bio uobičajen na slemovima dosad ili su videli od Rimljana pa će sad da uvedu svuda  :puke: jedno je kad skaču cene u preprodaji ali ovo mi izgleda da su zvanični kanali :classic_ninja:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Boxy said:

Da, kad su izbacili OOP onda su povecali cene karata, ko je isao na srecu i kupio karte za vecernju sesiju, ustedeo je 

Sramota. Ne bih im dala pare iz principa makar presedela ispred stadiona i gledala isti meč na ekranu napolju. Daj bre...

Mada ko je ovca za šišanje, neka plati. Mlate milione i nije im dosta.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Sramota. Ne bih im dala pare iz principa makar presedela ispred stadiona i gledala isti meč na ekranu napolju. Daj bre...

Mada ko je ovca za šišanje, neka plati. Mlate milione i nije im dosta.

 

E jbg, platis silne pare da odes u Australiju da gledas Feda, sigurno neces iz principa da ga gledas preko TV, ako vec mozes da kupis kartu.

Tako da to nije stvar u tome da je neko ovca za sisanje...

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...