Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

 
Ovo sam video uživo u prenosu i još se mislim, mora da sam lud pošto niko drugi ne komentariše [emoji38]_2:
 
Stara fora i baš jadan potez. 
 
I mislim da nije da bi postale teže, nema toliko vode/znoja, nego da budu vlažne i lakše skliznu niz podlogu. 
Ja sam isto videla, ali kako sam bila nervozna, uopste mi nije doslo do mozga, nego sam samo stala, zapitala se sta radi i nastavila da gledam...
Ali odvratan, jadan i vedan potez, sad mi je jos draze sto je 8:4 preokrenuo
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

U ovom delu žreba su bar tri igrača kojih se, kao Novakov navijač, u eventualnom finalu ako Novak dođe do istog, bojim više od Rafe.

 

Zato apel za Zoe da banuje Losmija preventivno, da ne mrači protiv Rafe, potreban nam je u finalu :kece:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Charlie Foxtrot said:

U ovom delu žreba su bar tri igrača kojih se, kao Novakov navijač, u eventualnom finalu ako Novak dođe do istog, bojim više od Rafe.

Ha-ha, nema šanse Wawrinka ovaj put da stigne u finale. Medvedev je realna pretnja. On ne odustaje i kad gubi, što smo videli i protiv Rafe na USO. Onako polomljen nije odustajao.

 

Navijamo da Rafa čisti sve do finala, a u finalu par gemova po setu :classic_biggrin:

Edited by Wook
Link to comment
Share on other sites

Ako Kirjos zavrsi ovo imacemo bas nekoliko zanimljivih meceva u narednoj rundi - Rafa protiv Kirjosa, Tim - Monfis, kandidat za 6 sati krljanja, Medvedev - Vavrinka, koji ima recept za Rusa, bice jako tesko Medvedevu da to prodje imajuci u vidu da je Vavrinka dobio preko potreban odmor protiv Iznera, Rubljov ce imati mnogo tezak zadatak protiv Zvereva - obojica igraju odlicno do sad, ali Rubljov do sada nikada nije uzeo ni set Zverevu. To i nije cudno, imajuci u vidu da je igracki Zverev njemu nesto sto je Djokovic Nisikoriju, visa i bolja verzija svega. Ali imajuci u vidu sposobnost Zvereva da se nicim izazvan samounisti na slemu, mozda vidimo i prvu pobedu za Rusa. Raonic i Cilic ce se takmiciti u broju as servisa, a Sandgren vs Fonjini moze da bude zanimljiv zbog neteniskih razloga.

 

Ali u svakom slucaju, bas dosta zanimljivih meceva za ovaj deo turnira.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, McLeod said:

Ako Kirjos zavrsi ovo imacemo bas nekoliko zanimljivih meceva u narednoj rundi - Rafa protiv Kirjosa

Niku se obila o glavu uobičajena nonšalancija na nekim poenima koje je mislio da su mu u džepu, ali i da nije, zar bi imao šanse protiv Meka :classic_biggrin: čudo će biti sad ako izvuče peti.

Link to comment
Share on other sites

Čast svima, naročito Rafi i Rodžeru, ali ja se najviše pribojavam Medvedeva kao rivala na ovom turniru. Za sada mi deluje da ću njega simpatisati kada se Nole penzioniše, ali bih se izuzetno obradovao kada bi ga Sten izbacio 🙂 Ne treba zaboraviti ni da je on realno najveći takmac za mesto broj jedan Rafi i Noletu, te bi i zbog toga značila rana eliminacija pošto ne brani mnogo bodova u prvom delu sezone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boxy jel se secas pre tipa 6-7 godina mozda kada je Medina Gariges igrala protiv Serene u Madridu. Idu nove lopte i cim su krenuli da ih raspakuju trazi od ball boya da svih 6 loptica donesu i krece da ih zulja po zicama reketa dok traje pauza izmedju gemova kako bi ih usporila i potrosila.
Meni je bilo neverovatno da se to desava u toku pauze kod sudijske stolica i niko nije odreagovao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa neće moći na prvo mesto ako ne osvoji turnir bez obzira na Rafu :classic_biggrin:

Kakva drama. Ne očekujem previše od meča s Rafom, tražio je doktora već u prvom setu a preko 4 sata na terenu nije pomoglo. Rekla bih siguran MTO i u idućem meču i eventualno tesno na početku, ali ne mnogo više od toga.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Pa neće moći na prvo mesto ako ne osvoji turnir bez obzira na Rafu :classic_biggrin:

Kakva drama. Ne očekujem previše od meča s Rafom, tražio je doktora već u prvom setu a preko 4 sata na terenu nije pomoglo. Rekla bih siguran MTO i u idućem meču i eventualno tesno na početku, ali ne mnogo više od toga.

Pa da, ali ako pobedi Rafu u finalu, neće biti prvi 😁

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Green23 said:

Pa da, ali ako pobedi Rafu u finalu, neće biti prvi 😁

Ako se bira između slema i prvog mesta, daj slem u svako doba :classic_biggrin:

To sa lopticama, neshvatljivo mi je da neko pravilo to izričito ne zabranjuje. A ako ima pravilo zašto se ne primenjuje.

 

edit: eto i wrach kaže, skromno doduše :classic_laugh:

Edited by alcesta
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Boxy jel se secas pre tipa 6-7 godina mozda kada je Medina Gariges igrala protiv Serene u Madridu. Idu nove lopte i cim su krenuli da ih raspakuju trazi od ball boya da svih 6 loptica donesu i krece da ih zulja po zicama reketa dok traje pauza izmedju gemova kako bi ih usporila i potrosila.
Meni je bilo neverovatno da se to desava u toku pauze kod sudijske stolica i niko nije odreagovao
Znam, secam se toga, to su mi najjadniji potezi i ne moze da se meri ni sa cim, cak ni sa glupostima koje je Kirijos pravio.
Link to comment
Share on other sites

Medvedev je odradio Vavrinku prilicno rutinski na US open,  a tada se jos pricalo da Rus nije 100% fit. Mozda uzme jedan set Stan, ne vjerujem da moze nesto vise.

 

Monfils-Tim bi trebao biti spektakl u najavi, mec kao projektovan za 5 setova.

 

Rubljev u zivotnoj formi, nize pobjede, a Zverev na ovaj turnir kao da igra malo ispod radara. Ne prica se puno o njemu, bas bi zato mogao da napravi konacno neki rezultat na GS.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Boxy said:
1 hour ago, Petar 91 said:
Boxy jel se secas pre tipa 6-7 godina mozda kada je Medina Gariges igrala protiv Serene u Madridu. Idu nove lopte i cim su krenuli da ih raspakuju trazi od ball boya da svih 6 loptica donesu i krece da ih zulja po zicama reketa dok traje pauza izmedju gemova kako bi ih usporila i potrosila.
Meni je bilo neverovatno da se to desava u toku pauze kod sudijske stolica i niko nije odreagovao

Znam, secam se toga, to su mi najjadniji potezi i ne moze da se meri ni sa cim, cak ni sa glupostima koje je Kirijos pravio.

Ne preteruj. Kirijos se ponasa kao razmazeni dripac.

Ovo sto je Milman uradio je na dusu sudije koji isto nije sankcionisao (pod uslovom da postoji pravilnik koji te postupke zabranjuje).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne preteruj. Kirijos se ponasa kao razmazeni dripac.
Ovo sto je Milman uradio je na dusu sudije koji isto nije sankcionisao (pod uslovom da postoji pravilnik koji te postupke zabranjuje).
To sto se Kirijos ponasa kao razmazeni dripac je jedno, najvise skodi sebi jer tada nikad ni ne pokazuje neki visok nivo igre i redovno gubi.
Ovo sto je Milman uradio je smisljeno sjebavanje loptica i to na 0:30, okrenut ledjima sudiji jer zna da je zabranjeno, varanje u najgorem mogucem obliku.
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Boxy said:

To sto se Kirijos ponasa kao razmazeni dripac je jedno, najvise skodi sebi jer tada nikad ni ne pokazuje neki visok nivo igre i redovno gubi.
Ovo sto je Milman uradio je smisljeno sjebavanje loptica i to na 0:30, okrenut ledjima sudiji jer zna da je zabranjeno, varanje u najgorem mogucem obliku.

Ne skodi sebi on koliko ti mislis. Sve vise i vise podrske dobija jer je "drugaciji" a retko ko ga osudjuje.

Sto se tice Milmana, ukoliko je to zabranjeno (a nije?) covek bi bio/bice sankcionisan. Ne opravdavam postupak ali smatram da u najmanju ruku nije uporediv sa Kirijosom, da ne pricam koliko je suludo reci da je cak i gore.

Link to comment
Share on other sites

Zabranjeno je, pise u pravilima da to ne sme da se radi.
Kirijos kad god je divljao, gubio je meceve, bio kaznjen, placao kazne plus je na uslovnoj i moze da bude suspendovan.
Milman je isto tako smisljeno prekrsio pravilo, ali jos gore po meni, dzukacki, okrenut ledjima, da sudija ne vidi jer zna da to sto radi nije dozvoljeno i nije nikako fer.

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...