Jump to content

Australian Open 2020.


zoe Bg

Recommended Posts

1 minute ago, 12Laki said:

Najaci si majke mi.Ti sutra da kazes da Zvezda ne osvaja Evroligu stavio bih kucu celu na obrnut ishod. 🙂

 

Mozda sam kriv za juce, gledao sam prvo poluvreme i rekao Zoltanu sta kuka kao da gubite 30 razlike, a vodite na poluvremenu.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Janko ja tebe obozavam :heart:

 

ali jos vise volim rogera, ne znam ni sama kako je ovo dobio, kako je preokrenuo, ceo mec jedno tesko mucenje, bas mu Milman nikako ne lezi, posebno na ovakvoj podlozi...

sta god da se desi na turniru, izdrzao je 4h na terenu i to nije bilo samo serviranje, nego su bile teske razmene :Hail:

 

:heart:

 

EPDRpWrXUAIpCgy?format=jpg&name=medium

Link to comment
Share on other sites

Zao mi je sto nisam mogao da gledam vecernji program (sto dobijem u Nju Jorku, izgubim u Melburnu :classic_biggrin: ), bas je bio prepun tenzija koliko vidim. Poraz Osake i to ovako ubedljiv, mi je najvece iznenadjenje, po LS kao da je padala kako su setovi odmicali, a Gofova bila sve bolja. Jedva cekam njen sledeci mec da vidim kako ce sada da se nosi sa svim sto je ce strefiti ova dva dana, ipak je ova bila ona pobeda koja se cekala jos od Vimbldona.  Bice vrlo interesatna ta cetvrtina sada bez Serene i Osake. U drugom delu "mirise" na reprizu od prosle godine i deul Barti - Kvitova.

 

Novak prelako do 1/8 finala, mislim da Svarcman ne moze puno protiv njega na ovoj podlozi, ali bice sigurno interesatniji mec. Duci ipak malo razocarao, olako ispustio brejk u trecem setu, posle i propustene SL, nekako stara prica za koju sam mislio da nece ponoviti sada. Cicipas je na ATP Kupu najvio da ce imati problema u gustim setovima, generalno u drugom delu sezone (od RG) je igrao slabije, ali je osvajanje ATP Finala to zamaskiralo. Ciliceva pobeda bas veliko iznenadjenje, a 6-0 u trecem mi je neverovatan rezultat ukoliko je Agut bio fizicki OK. Fucovic pocistio Pola, to sam samo s vremena na vreme bacao pogled pa ne znma da li je do odlicnog Madjara ili preumornog Amerikanca. Milman veliku priliku propustio, verovatno ce ostati upamcen po mecevima sa Federerom, van toga finale Tokija sa Novakom i mrka kapa sto se ostalog tice.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Boxy said:

Milman definitivno na crnoj listi i to ne zato sto ga je jednom dobio, a vise puta namucio, nego zbog ovoga :thumbdown:

natapa loptice da bi postale teze :furious:

 

Ovo sam video uživo u prenosu i još se mislim, mora da sam lud pošto niko drugi ne komentariše :lol_2:

 

Stara fora i baš jadan potez. 

 

I mislim da nije da bi postale teže, nema toliko vode/znoja, nego da budu vlažne i lakše skliznu niz podlogu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked and unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...