Jump to content

Sta ste radili kad je poginuo Toshe?


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

On 1/13/2020 at 10:51 PM, MrTripleDouble said:

Sta ste radili kad je ubijen Djindjic?

Uveliko bio u procesu aplikacije za US vizu.

Iako su me gotovo svi ubedjivali da je necu dobiti zbog politicke situacije,nisam odustajao i na kraju sam je i dobio. Dva meseca nakon atentata sam i otisao u JuEsEndEj i ostao tamo sledece dve godine.

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

On 1/13/2020 at 10:51 PM, MrTripleDouble said:

Sta ste radili kad je ubijen Djindjic?

uuu kad sam cuo da je proglaseno vanredno stanje koliko sam bio hepi jer sam mislio da necemo ici u skolu (pa vanredno je stanje jbt, nismo isli ni za vreme bombardovanja)

koliko sam se smorio kad sam saznao da se u skolu ide normalno evo jbt i sad se iznerviram

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Со Тоше не може и не треба да се споредува ниту една ѕвезда што загинала на сличен начин, затоа што Тоше беше најголемото национално богатство - духовно и материјално. Но, немаше држава што требаше да го сочува.

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Constantin said:

Pa...ponestalo je "narodnih heroja" više u Makedoniji ne odlučuju ko je "ko".....inače stadion se zvao Filip II Makedonski....

Sad sam se setila da je aerodrom Aleksandar Makedonski. Znam da je topik otvoren iz zezanja, ali sam mislila da je interesatno popricati o secanjima o nekim trenucima koji su mozda uticali na nase zivot. Toshe, iako sam mislila da je talentovan u fazonu obecava (nije bas moja vrsta muzike), ipak ne spada u tu kategoriju, steta mlad decko da pogine.

 

Tek ovde cujem da je pricao/pevao sa drugim akcentom :classic_smile: Ali stadion.... stvarno nedostatak heroja.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Angelia said:

Sad sam se setila da je aerodrom Aleksandar Makedonski. 

 

 Ali stadion.... stvarno nedostatak heroja.

Bio nekad...kao i auto-put koji je sada "Put prijateljstva" a aerodrom je prekršten u "Skoplje". Da su bar vratili u "Petrovac". Ne znam dokle su stigli sa Ilindenom... Malo zeznuto kad si nezavisTan pa ne moraš ni o čemu da razmišljaš...sve ti serviraju na gotovo, pa i istoriju...

Link to comment
Share on other sites

Nisam isao u srednju, jer sam bio nesto bolestan tih dana, pa sam nadgledao molera dok su moji na poslu, jer nam je popio svu rakiju u kuci sto smo imali. 

Inace mi je i dan danas mnogo zao zbog njega, jer je pre svega bio mnogo divan covek, pa posle toga fenomenalan pevac. 

 

Kad je dr. Zoran ubijen, bio sam takodje bolestan, pod nekim antibioticima kuci, cale i brat u Ukrajini a keva spavala. 

Budim kevu, e ubili Djindjica.. JUUU STRASNO, PA KAKO, KO? Nista se ne zna jos. Ok, budi me za 2 sata pozz. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poznavala ga je moja drugarica.Kaže super momak je bio,ali joj je izgledao nesrećno duboko u sebi.Još se sećam koliko je sjebana bila kada je otišao.

 

Što se vokala tiče,maestralan.Što se njegovih pesama tiče,nisu moja šolja čaja.

 

A vama želim da drage osobe što duže žive,mnogo je zajebano.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ja bio kod frizerke. Rasplaka se zena kad javili na radiu za Toseta.

 

Ja sam bio u fazonu "lele kad mi sad nagrdi frizuru, ima da si sedim kuci dva meseca bar..."

 

Inace, i ja sam cuo da je bio zlatan decko, kao covek skroz na mestu. Za to postovanje. Ne volim pesme gde muskarac zvuci kao zena u PMS-u, pa ga nisam voleo kao muzicara.

Link to comment
Share on other sites

Pamtim to, kao da je bilo danas,

dovatili se ja i hanuma,

sinko u vrticu,

taman merak kad ona objavi:

Pogin`o Tose.

Nesta i meraka,

i sevdaha.

Bem`te, Tose - gde tad nadje da zaspis za volanom.

15 minutes ago, John Terry said:

Ja bio kod frizerke. Rasplaka se zena kad javili na radiu za Toseta.

 

Ja sam bio u fazonu "lele kad mi sad nagrdi frizuru, ima da si sedim kuci dva meseca bar..."

 

Inace, i ja sam cuo da je bio zlatan decko, kao covek skroz na mestu. Za to postovanje. Ne volim pesme gde muskarac zvuci kao zena u PMS-u, pa ga nisam voleo kao muzicara.

Za ovo bi dobio dobar aperkat od istog, posto se bavio boksom pre pevanja.:lol_2:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...