Jump to content

Sta ste radili kad je poginuo Toshe?


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

Ne znam gde sam tačno bio, ni šta sam radio. Ali pamtim da sam se svakako podsmevao svima koji su manje više bili skenjani. U tom sam fazonu onda bio, ni sad nisam da kažem mnogo bolji. Histerije tog tipa, oko nekih generalno govoreći, celebsa, nikad nisam podnosio. Mada, da se danas dogodi, bi svakako to malo suptilnije i neutralnije. Sećam se da sam, tih dana, ispričao neki vic crnjak za Tošeta grupi "ožalošćenih" :classic_laugh: 

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2020 at 5:58 AM, AgroLaki said:

Nisam isao u srednju, jer sam bio nesto bolestan tih dana, pa sam nadgledao molera dok su moji na poslu, jer nam je popio svu rakiju u kuci sto smo imali. 

Inace mi je i dan danas mnogo zao zbog njega, jer je pre svega bio mnogo divan covek, pa posle toga fenomenalan pevac. 

.................

 

 Sad sam iscitao celu temu i naisao na ovo...

 

Zasto ti je zao, sto je moler popio rakiju ili sto je bio dobar pevac?

Link to comment
Share on other sites

On 1/13/2020 at 10:51 PM, MrTripleDouble said:

Sta ste radili kad je ubijen Djindjic?

 

Sjecam se i toga. Mart bjese. Zidala se kuca. Dosa sam predvece u stan i sazna preko vijesti jos u radno odijelo. Onda sam ugasio televiziju. Bio sam mrtav umoran, navoza sam se betona tog dana ka magarac, nije mi vala bilo ni do Djindjica, ni do zivota. A sjutra je trebalo opet poranit i povazdan teglit.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...