Jump to content

Sta ste radili kad je poginuo Toshe?


Kurc Emuchelo

Recommended Posts

44 minutes ago, Død said:

^ Mane zivota u inostranstvu. Hajde sto ne znate sta ste radili tada, ali da ne znate ni ko je. 

Najveci gubitak za Makedoniju posle Aleksandra Makedonskog!

a;eksandar je bio makedonac dok je taj gospodin bio severnomakedonac. to se ne da porediti.

mada, ti makedonci su bili divljaci, i grci su ih se stideli i odbacivali kao de ohelena. onni nista nisu imali od helenske kulture, nauke,pismenosti. samo su znali da ubijali i da se napijajo kao i njihov im kralj koji je od rakije i umro.

a pitao sam koj je godp.. tose jer sam mislio da je ovo bio ozbiljan topik,  postavljen od moderatora.

 a za nedodjiju me zabile djokovic.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ibiza1 said:

a;eksandar je bio makedonac dok je taj gospodin bio severnomakedonac. to se ne da porediti.

Da Aleksandra nije zgazio traktor, i dalje bi to bila Makedonija!!!

 

2 minutes ago, ibiza1 said:

postavljen od moderatora.

Posto je njima zabranjena zajebancija na pdf-u koji sluzi za to.

4 minutes ago, ibiza1 said:

njihov im kralj koji je od rakije i umro.

Pijan vozio kombajn.

5 minutes ago, ibiza1 said:

a za nedodjiju me zabile djokovic.

Dabome. I mene zabole za to sto ne znate o kome se radi, pa morate da pokazete da ne znate. Jer to je kul! 

Ponizavanje nekog mesta je isto strava. Ako vam se ne svidja tema ili ne razumete poentu, imate tu slobodu da je zaobidjete. Svakako je pravljena za opusteno trolovanje (ili je to komplikovano shvatiti iz nacina pisanja).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Død said:

Da Aleksandra nije zgazio traktor, i dalje bi to bila Makedonija!!!

 

Posto je njima zabranjena zajebancija na pdf-u koji sluzi za to.

Pijan vozio kombajn.

Dabome. I mene zabole za to sto ne znate o kome se radi, pa morate da pokazete da ne znate. Jer to je kul! 

Ponizavanje nekog mesta je isto strava. Ako vam se ne svidja tema ili ne razumete poentu, imate tu slobodu da je zaobidjete. Svakako je pravljena za opusteno trolovanje (ili je to komplikovano shvatiti iz nacina pisanja).

 

30 minutes ago, Død said:

Da Aleksandra nije zgazio traktor, i dalje bi to bila Makedonija!!!

 

Posto je njima zabranjena zajebancija na pdf-u koji sluzi za to.

Pijan vozio kombajn.

Dabome. I mene zabole za to sto ne znate o kome se radi, pa morate da pokazete da ne znate. Jer to je kul! 

Ponizavanje nekog mesta je isto strava. Ako vam se ne svidja tema ili ne razumete poentu, imate tu slobodu da je zaobidjete. Svakako je pravljena za opusteno trolovanje (ili je to komplikovano shvatiti iz nacina pisanja).

sta ocekivati od nekog sa ovakvim background-om?

Link to comment
Share on other sites

 

1 hour ago, Død said:

To je paralelni univerzum. 

Kad izbije pandemija i dodje konacni obracun sa pandama (koje imaju 5 i po prstiju), nece biti lako.

 

Ja imam permanentne podočnjake. Izgledam kao panda svakako

Резултат слика за i play both sides"

Edited by Nicklord
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...