Jump to content

FK Partizan 2019/20


Xpert

Recommended Posts

2 minutes ago, Radalek said:

Iskreno ne znam sta je gore, onih 0-6 u utorak ili na ovaj nacin sa igracem vise ispustiti prolece u Evropi...

 

Napisao sam na zvezdinoj temi na 0:2. Jbg, htenje i volja se Partizanu ne može osporiti i pored ove katastrofe na kraju. Mi nismo imali ništa od toga. Ništa. 

 

Al ovo povlačenje Stojketu u krilo na 0:2 i igrač više...jebeni luzerski mentalitet našeg fudbala koji nikada neće nestati, nikada. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jonnhy Clash said:

 

Osvojio k...evu medalju. A ne 7 bodova. Jebem ti štopere i povlačenje.

Чекај ти си оно на ЦЗВ теми образлагао како наши клубови не могу другачије него бункер.:classic_laugh:

Комшије искрено не бих да стајем на муку али само још наше екипе кад чувају резултат избаце 2 најбоља играча а убаце 2 балвана...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Константин said:

Чекај ти си оно на ЦЗВ теми образлагао како наши клубови не могу другачије него бункер.:classic_laugh:

Комшије искрено не бих да стајем на муку али само још наше екипе кад чувају резултат избаце 2 најбоља играча а убаце 2 балвана...

 

Protiv Bajerna i Totenhema ne mogu ali protiv ovih mogu.

Link to comment
Share on other sites

Dabogda imao pa nemao... Ko nas je kleo nije dangubio.

Sad će se raspasti i svačionica, pogotovo prema Sumi. Što nisi dodao tada i tada... Otići će svi stranci na zimu, plus svako za kog stigne šaka pirinča kao ponuda. Opet jembada po srpskim livadama, 100 ljudi po utakmici i sve u tri lepe do sledeće sezone kupanja.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

Makar ste igrali fudbal. Ne zezam vas. Mi smo silovani od prvog minuta na svom terenu.

Hvala, buraz, ali nije neka uteha. Žena i deca pobegoše od mene u spavaću sobu, matorog ne smem ni da zovem da li je živ, pa zar sam stvarno toliko grešan da mi je ovo kazna...

Link to comment
Share on other sites

Just now, dekifisher said:

Poniziš fudbalski ekipu koja je za klasu jača i u top formi, napraviš logične izmene i na kraju te svi pljuju.

 

Ima smisla zameniti umorne igrace, narocito ako nisu dobri u defanzivi. Medjutim, ostati na terenu bez igraca koji ume da zadrzi i dobaci loptu je uzasna odluka. Nista drugo osim potpunog guranja u 16 metara nije moglo da se desi kad su izasli Tosic, Suma i Natko.

 

Do tog momenta AZ nije uradio nista a mi smo imali gomilu sansi i polusansi iz kontri. Cim je izvrsio izmene, nismo loptu preneli preko centra kako valja.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dekifisher said:

Poniziš fudbalski ekipu koja je za klasu jača i u top formi, napraviš logične izmene i na kraju te svi pljuju.

 

 

Sve 5 sem ovih izmena. Zato ga i pljuju, pretpostavljam. 

 

Jebeni luzerski mentalitet našeg fudbala. Svi u krilo golmanu i čuvaj. Ako te usere, uđeš u LŠ i postaneš Miloje a u stvari si Sisoje. Ako te ne usere onda kao Savo večeras. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...